TOD Var Bunlar - Dizi Yorumları

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
2051.1.jpg

beIN Connect'in yeni dizisi Var Bunlar 21 Temmuz itibariyle izleyici karşısına çıktı.

Yapımcılığını Z Medya'nın, yönetmenliğini Arif Gökdeniz Uslu'nun üstlendiği yapımda Giray Altınok ve Kerem Bozdoğan hem senaryoyu yazıp hem de başrollerde yer alıyor. Şimdilik ilk 5 bölümü yayınlanan dizi, gündelik hayatın içinden çıkılmaz tekdüzeliğine sürüklenen iki yakın arkadaş Samet ve Tufan’ın maceralarını konu alıyor.

Her bölümü 20 dakikadan oluşan dizi ile ilgili tüm yorumlarınızı buradan yapabilirsiniz.

Var Bunlar, yeni bölümleriyle her perşembe beIN Connect'te!

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x1

Hiç fena bulmadığım bir açılış bölümü oldu. Giriş ekranındaki hanımefendi güzeldi ama ana karakterlerimizi pek sevemedim. Sevilebilir olmayan karakterler olmaları dışında oyunculuklar da vasat gibi. Fakat senaryo durumu kurtarıyor.

Özgür Ozan'ı da 600 yıl sonra farklı bir rolde izlemek güzel oldu. Umarım ünlü konuklar devam ediyordur da biraz oyunculuk görürüz. Devam edeceğim gibi duruyor. :)

7+/10

• Beğendim
Reactions: Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
1x1

Hiç fena bulmadığım bir açılış bölümü oldu. Giriş ekranındaki hanımefendi güzeldi ama ana karakterlerimizi pek sevemedim. Sevilebilir olmayan karakterler olmaları dışında oyunculuklar da vasat gibi. Fakat senaryo durumu kurtarıyor.

Özgür Ozan'ı da 600 yıl sonra farklı bir rolde izlemek güzel oldu. Umarım ünlü konuklar devam ediyordur da biraz oyunculuk görürüz. Devam edeceğim gibi duruyor. :)

7+/10
Başlamana sevindim. :Z Sonraki bölümler daha da iyi. :Z

• Harika
Reactions: bazinga

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,299
Puanı
264
Dizinin başlığı olduğunu yeni farkettim. Üstelik izleyen de varmış. Son dönemde en çok eğlenerek izlediğim iş şüphesiz Var Bunlar. Belki de beklentimi çok düşük tutarak başladığım için etkisi daha büyük olmuş olabilir, ama karakterler oturdukça daha da iyiye gittiğini söyleyebilirim. Yeni sezonunu da sabırsızlıkla bekliyorum.

• Beğendim
Reactions: Aserat

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x2 1x3

Abi dedirmeye çalışmalı ikinci bölüm de güzeldi eğlenceli anları vardı.

Üçüncü bölümdeki modern sanat eleştirisi artık çok klişeleşmiş bir mevzuydu. Çabuk baydı.

7/10 6/10