Vücut Yapmayı Düşünür müsünüz ?

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Biraz hacim alman lazım tabii. :D Ama zayıflarda da kas çabuk çıkar. Fazla yağın yoksa avantaj olabilir sana. :) Ayrıca vücut yapma işine baş koyduysan her şeye dikkat etmen lazım. Beslenme çok önemli mesela. Bol bol protein alman lazım. O tozları boşuna almıyoruz biz. :D
Protein tozları çikolatalı milkshake gibi olabiliyormuş doğrumu :)

Ben her gün içerim öyleyse :F

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,420
Puanı
911
Abartı olmayacak şekilde yapılabilir :D

Benim boy 1.82 kilo 73, 6 ay önce 65 kiloydum :D 78 kilo olunca definasyona giricem yaza kadar istediğim vücudu yapıcam inşallah :D

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
@Bully vücut resmini koysana :D

Ahahah sesli güldüm. :F

@Maskeli Fedai yi de yoldan çıkardığım için gurur duyuyorum :F @Bully

Protein tozları çikolatalı milkshake gibi olabiliyormuş doğrumu :)

Ben her gün içerim öyleyse :F
Hahaha @Yiğitt @mrt-06 Maskeli melunu zaten yoldan çıkmış 486 sayfa neler konuştuk biz neler :A

@Maskeli Fedai madem çok merak ediyorsun atayım sana vücut resmimi özelden melun :A 2 yıl sonra isteğini yerine getirmiş olurum. :F

@cookies evet protein tozu tam olmasa da milk shake gibi denilebilir çikolatalısı da var, muzlusu da çileklisi de tatları fena olmuyor. :D

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,877
Puanı
1,061
Hahaha @Yiğitt @mrt-06 Maskeli melunu zaten yoldan çıkmış 486 sayfa neler konuştuk biz neler :A

@Maskeli Fedai madem çok merak ediyorsun atayım sana vücut resmimi özelden melun :A 2 yıl sonra isteğini yerine getirmiş olurum. :F

@cookies evet protein tozu tam olmasa da milk shake gibi denilebilir çikolatalısı da var, muzlusu da çileklisi de tatları fena olmuyor. :D
Bende isterim. :A :F

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059

İstemem ben senin.vücudunu :(