Vücut Yapmayı Düşünür müsünüz ?

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Fitness'a gidip vücut yapmayı hiç düşündünüz mü ? Ya da düşünüyor musunuz ?

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Yaklaşık 6 aydır vücut yapmakla uğraşıyorum. Herkese tavsiye ederim. Zor ve meşakkatli bir yol ama emeğinizin karşılığını alıyorsunuz. :)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
:) Ben zayıfım sence benden bir cacık olur mu ? :D
Biraz hacim alman lazım tabii. :D Ama zayıflarda da kas çabuk çıkar. Fazla yağın yoksa avantaj olabilir sana. :) Ayrıca vücut yapma işine baş koyduysan her şeye dikkat etmen lazım. Beslenme çok önemli mesela. Bol bol protein alman lazım. O tozları boşuna almıyoruz biz. :D

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Biraz hacim alman lazım tabii. :D Ama zayıflarda da kas çabuk çıkar. Fazla yağın yoksa avantaj olabilir sana. :) Ayrıca vücut yapma işine baş koyduysan her şeye dikkat etmen lazım. Beslenme çok önemli mesela. Bol bol protein alman lazım. O tozları boşuna almıyoruz biz. :D
Şöyle diyeyim aslında omuzlar geniş, göğüs yok değil var yani nasıl anlatılır ki bu da :D 65 kiloyum. :D Valla 2 ay gittim zayıf olduğum için zevk alamadım. :D

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Şöyle diyeyim aslında omuzlar geniş, göğüs yok değil var yani nasıl anlatılır ki bu da :D 65 kiloyum. :D Valla 2 ay gittim zayıf olduğum için zevk alamadım. :D
Bence zayıflıkla çok da alakası yok. Sen takıntı yapmışsın bunu kafanda bence. :D Sen de rahatlıkla şişebilirsin ama biraz kilo alırsan da iyi olur tabii. :D

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Bence zayıflıkla çok da alakası yok. Sen takıntı yapmışsın bunu kafanda bence. :D Sen de rahatlıkla şişebilirsin ama biraz kilo alırsan da iyi olur tabii. :D
Abi kilo alamıyorum sıkıntı orada. Benim yediğim yemeği 1 aile yemiyordur ama metabolizmam hızlı sanırsam. :D

10 kilo al gel çok zayıfsın koca adam 65 kilo pehhhh. :X :T:
Sen kaç kilosun acaba. :D

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Abi kilo alamıyorum sıkıntı orada. Benim yediğim yemeği 1 aile yemiyordur ama metabolizmam hızlı sanırsam. :D

Sen kaç kilosun acaba. :D
Valla benim de metabolizmam yavaş olduğu için kilo zor veririm. :D Hangisi iyi bilemedim şimdi. Kişiye göre değişir herhal. :)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Sen bana bir kilo az çalışan metabolizma gönder ben de sana çok çalışan. Dengelenelelim böylece. :D
Valla kilo vermenin zor da olsa çaresi var. Kardiyo yapıyoruz, yediklerimize dikkat ediyoruz ama kilo alamayan insan ne yapar bilemiyorum. Yiyip yiyip kilo alamamak nasıl bir şey anlamıyorum. :D

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Valla kilo vermenin zor da olsa çaresi var. Kardiyo yapıyoruz, yediklerimize dikkat ediyoruz ama kilo alamayan insan ne yapar bilemiyorum. Yiyip yiyip kilo alamamak nasıl bir şey anlamıyorum. :D
Olmuyor abi ne yapsam olmuyor :D 75 kilo civarına acil çıkmalıyım çok çocuk gibi kalıyorum böyle. Kalıplı bir herif olmak istiyorum. :D