NOW Unutma Beni - Dizi Yorumları

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
Psikopatlıkların en klişe hali gel sana Following'i izletelim. O daha vahşet.
Olsun bu Türk yapımı vahşet dizisi. Bizden biri yani birde Ankara'da çekiliyor.

klasik her sezon aynı. o kadar olay geldi başına insan hic mi akıllanmaz.
Ama hiç bir sezon ilaç deneği olarak kullanılmadı. Kafayı yiyecek yakında. Benim başıma bu kadar olay gelse intihar ederdim orası ayrı.

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
emin misin? bu rauf'un kardeşi rusya'dan bi adam getirtmişti ilkay'ı kaçırdı adam hatta ilkay tırnaklarıyla duvara ali yazmıştı. adam ilaç deniyordu işte.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Sen birde trafiğe mi çıkacan daha yazarken heyecandan kalp krizi geçiriyor gibi yazıyorsun.

Terbiyesiz.ss Ne yazmada heyecan yapacağım az zaman çok iş sistemi. Zaten korkum var Annemi mutlu etmek için alacağım.

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
emin misin? bu rauf'un kardeşi rusya'dan bi adam getirtmişti ilkay'ı kaçırdı adam hatta ilkay tırnaklarıyla duvara ali yazmıştı. adam ilaç deniyordu işte.
Hadi ya hatırlamadım cidden benim aklımda İlkay'ı kalorifere bağlayıp aç bırakıyorlardı diye kalmış.

Terbiyesiz.ss Ne yazmada heyecan yapacağım az zaman çok iş sistemi. Zaten korkum var Annemi mutlu etmek için alacağım.
Anladık tamam git al gel sağ sağlim.

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
Doğruluk iğnesi diye bir şey mi var?

Volkan'ın arkadaşı psikopat çıktı Emine, Şerif, Volkan ve Buse'yi kaçırdı bir depoya kapattı hepsine doğruluk iğnesi yaptı herkes doğruları söylüyor yalan söyleyemiyor. Dizi fantastik diziye döndü. @xemrexxx @sokak sanati @Billy Kane @yatutarsa

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060