NOW Unutma Beni - Dizi Yorumları

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Psikopatlıkların en klişe hali gel sana Following'i izletelim.:Z O daha vahşet.
Olsun bu Türk yapımı vahşet dizisi. :F Bizden biri yani birde Ankara'da çekiliyor. :Z

klasik her sezon aynı. :F o kadar olay geldi başına insan hic mi akıllanmaz.:D
Ama hiç bir sezon ilaç deneği olarak kullanılmadı. Kafayı yiyecek yakında. :A Benim başıma bu kadar olay gelse intihar ederdim orası ayrı. :F

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Olsun bu Türk yapımı vahşet dizisi. :F Bizden biri yani birde Ankara'da çekiliyor. :Z

Ama hiç bir sezon ilaç deneği olarak kullanılmadı. Kafayı yiyecek yakında. :A Benim başıma bu kadar olay gelse intihar ederdim orası ayrı. :F
emin misin? :F bu rauf'un kardeşi rusya'dan bi adam getirtmişti ilkay'ı kaçırdı adam hatta ilkay tırnaklarıyla duvara ali yazmıştı. :( adam ilaç deniyordu işte. :D

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
emin misin? :F bu rauf'un kardeşi rusya'dan bi adam getirtmişti ilkay'ı kaçırdı adam hatta ilkay tırnaklarıyla duvara ali yazmıştı. :( adam ilaç deniyordu işte. :D
Hadi ya hatırlamadım cidden benim aklımda İlkay'ı kalorifere bağlayıp aç bırakıyorlardı diye kalmış. :F

Terbiyesiz.ss Ne yazmada heyecan yapacağım az zaman çok iş sistemi.:F Zaten korkum var Annemi mutlu etmek için alacağım.:F
Anladık tamam git al gel sağ sağlim. :F

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Doğruluk iğnesi diye bir şey mi var? :eek:

Volkan'ın arkadaşı psikopat çıktı Emine, Şerif, Volkan ve Buse'yi kaçırdı bir depoya kapattı hepsine doğruluk iğnesi yaptı herkes doğruları söylüyor yalan söyleyemiyor. Dizi fantastik diziye döndü. :F @xemrexxx @sokak sanati @Billy Kane @yatutarsa

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060