UEFA'dan Galatasaray'a Kötü Haber!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
UEFA'dan Galatasaray'a Kötü Haber!

1182846_620x410-150x150.jpg

UEFA, Galatasaray'ın 2015-16 sezonu için gerekli olan mali disiplin kriterlerini karşılayamadığı için yargısal çemberine sevk edildiğini duyurdu.

UEFA Finansal Kontrol Kurulu'ndan yapılan açıklamada, Galatasaray'ın incelemesinin devam ettiğini, sonucun Şubat ayının sonunda belli olacağını açıkladı.

Detaylar birazdan...

KAYNAK

Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Neyse en azından yüz kızartıcı bir suçtan (şike vs. :) ) ceza yemedik. Devre arasında üç beş sağlam adama çöksek fena olmaz birdahaki seneyi kurtarmak lazım.

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
Avrupaya açılırız ama umutla işte

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Bu iyi olmadı hiç ya..Şubat'ın sonunda karar açıklanacakmış..büyük ihtimal Avrupa yasağı kapıda..

tolgab

Emekli
Reaksiyon puanı
6,640
Puanı
560
Bakalım kimler fedakarlık yapacak, yapmanyanlar sırf para için oynadığını belli etmiş olur.

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Burak, Umut, Selçuk ve Sabri bundan kelli bedavaya oynamalılar bence. Bu zamana kadar aldıklarına saysınlar. :)
Yönetim sezon başında bu durumu biliyordu.o yüzden futbolculardan fedakarlık istemeliydi..ama tam tersi maaşlara zam yaptı bazılarının.ayrıca mademki sezon başında transfer yapmadın şimdide yapma bari.çünkü zaten 10 puan fark aşmış rakipler.sezon başında biz Maliyeti yüksek transfer yapmayacağız denildi mali durum olduğu için.ama şu an transfer yapıyor.ya sezon başından yapılmalıydı transfer yada hiç yapmamalıydı..

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Yönetim sezon başında bu durumu biliyordu.o yüzden futbolculardan fedakarlık istemeliydi..ama tam tersi maaşlara zam yaptı bazılarının.ayrıca mademki sezon başında transfer yapmadın şimdide yapma bari.çünkü zaten 10 puan fark aşmış rakipler.sezon başında biz Maliyeti yüksek transfer yapmayacağız denildi mali durum olduğu için.ama şu an transfer yapıyor.ya sezon başından yapılmalıydı transfer yada hiç yapmamalıydı..
Transfer yasağı geleceği için bu oyuncular alınıyor. Bence de doğru olan yapılıyor. Barcelona'da yasak gelmeden önce Suarez'i alıp oynatmaya başladı ama Arda ve Alexis Vidal 6 ay bu yasağa takıldılar.

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Transfer yasağı geleceği için bu oyuncular alınıyor. Bence de doğru olan yapılıyor. Barcelona'da yasak gelmeden önce Suarez'i alıp oynatmaya başladı ama Arda ve Alexis Vidal 6 ay bu yasağa takıldılar.
Yok zaten artık alınması daha iyi buna katılıyorum..ama benim anlamadığım şu mademki böyle olacaktı bari sezon başından yapılsaydı transfer daha iyi olurdu..hiç olmazsa bu kadar beklememiş olurdu

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,146
Puanı
1,060
Belliydi zaten ara transferde gine açıldılar dahada oyuncu alcaklar gibi görünüyor.

Birde Ünal Aysal döneminde yerli oyuncularla uçuk paralarla yeni sözleşme imzaladılar. Men edilmi olurmu bilemedim ağır bir yaptırım olucak gib görünüyor Uefa acımaz bu gibi konularda.

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Keşke sizde çekmeseydiniz bizde çekmeseydik daha iyi olurdu:) sonuçta hangi takım olursa olsun böyle bir ceza almamalıdır bence:)
Oda doğru kardeşim keşke ama kulüpler yanlış yönetiliyor napacan çok para veriyorlar yıldız oyuncu için sonra boç bataklığı...

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Yok zaten artık alınması daha iyi buna katılıyorum..ama benim anlamadığım şu mademki böyle olacaktı bari sezon başından yapılsaydı transfer daha iyi olurdu..hiç olmazsa bu kadar beklememiş olurdu
Geçen yıl şampiyon olduk aynı kadroyla bu yıl da şampiyon oluruz diye düşündüler herhalde ama Fenerbahçe ve Beşiktaş kadrolarına ciddi takviye yaptılar, yani önceki sezona göre daha güçlendiler. Bunun yanı sıra takımın ruhu Melo kaybedildi, ayrıca şunu vurgulayım hazır konu konuyu açmışken; Donk falan yerini kolay kolay dolduramaz. Melo savaşçı bir futbolcu olmasının yanında çokta kaliteli bir futbolcuydu. Şimdi Donk'a bakıyorum koşuyor ama boşuna koşuyor.

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Oda doğru kardeşim keşke ama kulüpler yanlış yönetiliyor napacan çok para veriyorlar yıldız oyuncu için sonra boç bataklığı...
Ligde tabiki ezeli rakipler ama her ne kadar rakip olsalarda hiçbir zaman rakip takımın ceza alması beni sevindirmez çünkü böyle olunca ligin kaliteside azalıyor..senin dediğin gibi kulüpler yanlış yönetilince durum böyle oluyor..

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Geçen yıl şampiyon olduk aynı kadroyla bu yıl da şampiyon oluruz diye düşündüler herhalde ama Fenerbahçe ve Beşiktaş kadrolarına ciddi takviye yaptılar, yani önceki sezona göre daha güçlendiler. Bunun yanı sıra takımın ruhu Melo kaybedildi, ayrıca şunu vurgulayım hazır konu konuyu açmışken; Donk falan yerini kolay kolay dolduramaz. Melo savaşçı bir futbolcu olmasının yanında çokta kaliteli bir futbolcuydu. Şimdi Donk'a bakıyorum koşuyor ama boşuna koşuyor.
Geçen sezon şampiyon oldu ama çok zor oldu yani rakiplere fark atarak olmadı hatta son haftaları çoğu maçta zorlandı.işin özü taraftar bunu fark etmişken yönetim fark etmedi..dediğin gibi bu kadroyla yine şampiyon oluruz düşüncesi oldu yönetimin..Buda transfer yapmamasında etkili bir karar oldu tabiki yanlış bir karardı..

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
@Tolstoyevski ve @Danger UA! gibi değerli arkadaşlar yorum yapmamışlar, hayrola Galatasaray ile ilgili konuları görmemezlikten mi geliyorsunuz? :A
İnşallah transfer yasağı gelmez mene bile razıyım ama inşallah yasak gelmez. Yasak gelirse Burak ve türevi leşlerin eli kuvvetlenir. Bu arada indirim yapmazlarsa adam değiller.