UEFA ┼×ampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi ve UEFA Avrupa Konferans Ligi - Genel Yorum & Sohbet Konusu ­čîá

MEnes

Moderat├Âr
Kat─▒l─▒m
18 Ekim 2015
Reaksiyon puan─▒
19,072
Puan─▒
860
Gibi gibi, ├žatlamaktan kurtuldun say─▒l─▒r :A ama bu benim iste─čimle a├ž─▒lan bir┼čey de─čil, bana ├ž─▒tlat─▒ld─▒, kendimi haz─▒rlad─▒m ama bir t├╝rl├╝ gelmedi konu :A Ben bir tarih verilince s├Âzlerin zaman─▒nda tutulmas─▒ni bekliyorum hep ama ┼ču forumda benim haricimde o konuda s─▒k─▒ duran kimseye pek rastlamamama ra─čmen halen zaman─▒nda olacak ┼čeyler san─▒yorum :F
Bir ara @Do─ču ile koyu bir sohbet i┼čimiz vard─▒ ve galiba 8 ay sonra anca yap─▒lm─▒┼čt─▒ :A
├ť┼čenge├ž @MEnes e hi├ž deyinmeyeyim :A kendisinin yine e─čitime ba┼člad─▒─č─▒n─▒ duydu─čumda kendisiyle detayl─▒ sohbet edece─čimizi kararla┼čt─▒rd─▒k ve en son spor tatilimde sohbet tarihi vermi┼čti ama tabiki olmad─▒ :A
Yani herkes sab─▒kal─▒ bu konuda. Bende benzerim in┼čallah burdakilere. Ne diyeyim :F
Hi├ž bir ┼čeyi de unutma ve y├╝z├╝m├╝ze vur zaten. :A Surat─▒m ac─▒d─▒ biraz yava┼č vursana ya. :A

• G├╝ld├╝rd├╝n
Reactions: Dosi and Sherlock

Dosi

S├╝per Mod.
Kat─▒l─▒m
10 Mart 2015
Reaksiyon puan─▒
107,899
Puan─▒
1,060
Hi├ž bir ┼čeyi de unutma ve y├╝z├╝m├╝ze vur zaten. :A Surat─▒m ac─▒d─▒ biraz yava┼č vursana ya. :A
hahhaha sesli g├╝ld├╝rd├╝n :F
─░n┼čallah ac─▒m─▒┼čt─▒r :A Ben sadece birazc─▒k deyindim. Tamam─▒n─▒ desem ba┼čkalar─▒da ├žarpar tokat─▒ belki :A Ne yapal─▒m, unutmuyor bu haf─▒za :bhr: G├╝zel bir hamle ile unutabilirdim belki ama sende ├╝st ├╝ste koz veriyon be Enes :A

• G├╝ld├╝rd├╝n
Reactions: MEnes

MEnes

Moderat├Âr
Kat─▒l─▒m
18 Ekim 2015
Reaksiyon puan─▒
19,072
Puan─▒
860
hahhaha sesli g├╝ld├╝rd├╝n :F
─░n┼čallah ac─▒m─▒┼čt─▒r :A Ben sadece birazc─▒k deyindim. Tamam─▒n─▒ desem ba┼čkalar─▒da ├žarpar tokat─▒ belki :A Ne yapal─▒m, unutmuyor bu haf─▒za :bhr: G├╝zel bir hamle ile unutabilirdim belki ama sende ├╝st ├╝ste koz veriyon be Enes :A
Hakkaten yaa ben de var ya s├╝rekli ve s├╝rekli koz vermeye devam ediyorum sana. :A Tamam─▒n─▒ s├Âyleme zaten, d├╝┼č├╝ncesi bile ├╝rpermeme yetti. :A Ama o g├╝zel hamle gelecek emin ol. :A

• G├╝ld├╝rd├╝n
Reactions: Dosi

Dosi

S├╝per Mod.
Kat─▒l─▒m
10 Mart 2015
Reaksiyon puan─▒
107,899
Puan─▒
1,060
Hakkaten yaa ben de var ya s├╝rekli ve s├╝rekli koz vermeye devam ediyorum sana. :A Tamam─▒n─▒ s├Âyleme zaten, d├╝┼č├╝ncesi bile ├╝rpermeme yetti. :A Ama o g├╝zel hamle gelecek emin ol. :A
O hamle sonbahardan beri bi gelemedi :F ─░syan edip duruyorum arada, bazen konu┼čma y├Ân de─či┼čince konulardan ka├ž─▒yoruz i┼č k├Ât├╝ye sarmas─▒n diye :A Yeter verme koz yeter be :A

• G├╝ld├╝rd├╝n

MEnes

Moderat├Âr
Kat─▒l─▒m
18 Ekim 2015
Reaksiyon puan─▒
19,072
Puan─▒
860
O hamle sonbahardan beri bi gelemedi :F ─░syan edip duruyorum arada, bazen konu┼čma y├Ân de─či┼čince konulardan ka├ž─▒yoruz i┼č k├Ât├╝ye sarmas─▒n diye :A Yeter verme koz yeter be :A
Ahahahahaha valla ├Âyle oluyor. :A Ne hamleymi┼č gelmedi gitti. Sonuna kadar hakl─▒s─▒n. (Bu da hep kurdu─čum c├╝mle. :A :A )

• G├╝ld├╝rd├╝n

Dosi

S├╝per Mod.
Kat─▒l─▒m
10 Mart 2015
Reaksiyon puan─▒
107,899
Puan─▒
1,060
Ahahahahaha valla ├Âyle oluyor. :A Ne hamleymi┼č gelmedi gitti. Sonuna kadar hakl─▒s─▒n. (Bu da hep kurdu─čum c├╝mle. ?A )
haha film ba┼ča sar─▒yor gibi, yine surat asma fass─▒na ge├žmeden ka├žay─▒m konudan (sen devam─▒nda gelen s├Âzlerimin tekrar s├Âylendi─čini varsay :A )

• G├╝ld├╝rd├╝n

MEnes

Moderat├Âr
Kat─▒l─▒m
18 Ekim 2015
Reaksiyon puan─▒
19,072
Puan─▒
860
haha film ba┼ča sar─▒yor gibi, yine surat asma fass─▒na ge├žmeden ka├žay─▒m konudan (sen devam─▒nda gelen s├Âzlerimin tekrar s├Âyledi─čini varsay :A )
Hahahah aynen burada son verelim art─▒k ne olaca─č─▒n─▒ g├Âr├╝r├╝z. :A

• G├╝ld├╝rd├╝n

Tolstoyevski

Emekli
Kat─▒l─▒m
14 Temmuz 2014
Reaksiyon puan─▒
39,933
Puan─▒
1,061
Ya┼č
27
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Ronaldo bal─▒ yine konu┼čtu Ajax ile e┼čle┼čtiler. Yar─▒ finallerde kura ├žekimi oluyor muydu yoka City-Tottenham ve Ajax Juve ma├žlar─▒n─▒n Galipleri mi e┼čle┼čiyor? O durumda yar─▒ finaller belli olmu┼č:

City-Juve
Liverpool-Bar├ža

Final:

City-Bar├ža

Kazanan:

Bar├ža.

MEnes

Moderat├Âr
Kat─▒l─▒m
18 Ekim 2015
Reaksiyon puan─▒
19,072
Puan─▒
860
Ronaldo bal─▒ yine konu┼čtu Ajax ile e┼čle┼čtiler. Yar─▒ finallerde kura ├žekimi oluyor muydu yoka City-Tottenham ve Ajax Juve ma├žlar─▒n─▒n Galipleri mi e┼čle┼čiyor? O durumda yar─▒ finaller belli olmu┼č:

City-Juve
Liverpool-Bar├ža

Final:

City-Bar├ža

Kazanan:

Bar├ža.
Kura ├žekimi yine oluyor yar─▒ finalde. Yaln─▒z e┼čle┼čmeler tamamen yazd─▒─č─▒n 4 tak─▒m─▒ yar─▒ finale ├ž─▒kartmak i├žin ayarlanm─▒┼č. Yar─▒ final ise ├ž─▒lg─▒n olacak...

• Be─čendim
Reactions: Tolstoyevski

MEnes

Moderat├Âr
Kat─▒l─▒m
18 Ekim 2015
Reaksiyon puan─▒
19,072
Puan─▒
860
@Tolstoyevski yar─▒ finalde kura ├žekimi olmuyormu┼č ben unutmu┼čum o olay─▒ tamamen. Ya da de─či┼čtirilmi┼č olabilir, ben kura ├žekiliyor diye biliyordum. :A Tottenham-City galibi Ajax-Juventus galibiyle oynayacak. Liverpool-Porto galibi Barca-Manu ile. Tamamen Juve-Barca finaline g├Âre ayar ├žekilmi┼č resmen. Umar─▒m olur da neyin ne oldu─čunu g├Âr├╝r├╝z...

• Be─čendim

MasacRE

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
5 Ocak 2012
Reaksiyon puan─▒
28,160
Puan─▒
1,059
Ajax- Juventus
Liverpool- Porto
Tottenham- M. City
Barcelona- M. United

├çok b├╝y├╝k bir e┼čle┼čme yok ├žeyrek finalde. 4 e┼čle┼čmenin de favorileri net. Juve, Liverpool, City, Barca. Bir s├╝rpriz olmazsa yar─▒ finalde izleyece─čiz bu tak─▒mlar─▒ kar┼č─▒l─▒kl─▒ olarak :D

DarkLegenD

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
24 A─čustos 2014
Reaksiyon puan─▒
19,277
Puan─▒
1,060
Ya┼č
25
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com

City-Juve
Liverpool-Bar├ža

Final:

City-Bar├ža

Kazanan:

Bar├ža.
Ya┼č─▒yorsun yine kafay─▒. A├ž─▒k ara en iyi kuray─▒ Barcelona ├žekmi┼č.

WDLQoY.gif

• G├╝ld├╝rd├╝n

Sherlock

Konu Sahibi
S├╝per Mod.
Kat─▒l─▒m
7 Eyl├╝l 2016
Reaksiyon puan─▒
47,695
Puan─▒
1,060
Direkt ayarlanm─▒┼č kuralar bunlar, d├Ârt e┼čle┼čmenin de favorileri belli. ├çok ├žok b├╝y├╝k bir s├╝rpriz olmazsa Barcelona, City, Juventus ve Liverpool yar─▒ final oynayacakt─▒r.

Tek s├╝rpriz Juve ma├ž─▒nda ya┼čanabilir bence. Ajax, JuveÔÇÖye ters gelebilir.

DarkLegenD

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
24 A─čustos 2014
Reaksiyon puan─▒
19,277
Puan─▒
1,060
Ya┼č
25
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Swensea vs Manchester City, Wolwerhampton vs Manchester United ma├žlar─▒n─▒ izledim.

Swensea kontra atak oyunu ile tertemiz gollerini att─▒. Penalt─▒, kesinlikle penalt─▒yd─▒. ─░kinci gol ise ┼č─▒k bir vuru┼č ile geldi. Bu tak─▒m 2. Lig'de 16. s─▒rada. Yap─▒lmas─▒ gerekeni yapt─▒ktan sonra arkaya yasland─▒lar ve att─▒klar─▒ gollerden sonra bile tehlikeli olmay─▒ ba┼čard─▒lar. Manchester City'nin kazand─▒─č─▒ penalt─▒ tart─▒┼č─▒l─▒r. 3. gol├╝, yani turu getiren gol├╝ ise ofsaytt─▒, yanl─▒┼č g├Ârmediysem. Son 10 dakikaya 2-1 geride girseydi ├ževiremez miydi? En az─▒ndan uzatmalara giderdi. Laf─▒ getirmek istedi─čim nokta, City'nin bug├╝n sonradan ma├ža dahil olan Sterling, Zinchenko, Aguero ├╝├žl├╝s├╝ ile daha etkili oldu─ču. Tottenham ma├žlar─▒nda Gabriel Jesus'u ve Mahrez'i tercih etmeyecektir. Olur da Leroy Sane oynarsa, kendisinin etkin olma seviyesini ─░lkay G├╝ndo─čan'─▒n veya di─čer oyun kurucular─▒n ara paslardaki ba┼čar─▒s─▒ belirleyecektir. Schalke ma├ž─▒ndaki gol ya─čmuru yan─▒ltmas─▒n kimseyi. Schalke son 16 tak─▒m─▒ bile de─čil, zaten k├╝me d├╝┼čmemek i├žin oynuyorlar kendi liglerinde. City, Tottenham ma├žlar─▒nda, en az─▒ndan deplasmanda zorlanabilir. Daha 3 haftadan fazla bir s├╝re var, form grafikleri de─či┼čmedik├že b├Âyle d├╝┼č├╝n├╝yorum.

Wolwerhampton... Bu konuya, bu tak─▒m─▒ ├Âvmek i├žin gelmedim ama ├Âvmezsem i├žimde kal─▒r. Muazzam bir sempati duyuyorum tak─▒ma. Kapasiteleri belli, yapabilecekleri belli. Avrupa Ligi'ne gitmek i├žin u─čra┼č─▒yorlar ligde, bi' de ├╝st├╝ne FA Cup'da yar─▒ finale ├ž─▒kt─▒lar (erken e┼čle┼čme olmazsa finalde City ile oynarlar). Bug├╝nki ma├žta kendisinin 3 kat─▒ de─čerindeki ManU'yu rezil ettiler. Yollar─▒ a├ž─▒k. Hedeflerine ula┼čacaklard─▒r.

Manchester United ise teknik direkt├Âr├╝n├╝n gereksiz ├Âv├╝lmesi, m├ón├ós─▒z ┼čekilde ├žeyrek finale gelmeleriyle birlikte hak etti─činden fazlas─▒n─▒ alan tak─▒m h├óline geldi. PSG kar┼č─▒s─▒nda, kendi evinde 0-2 yenildiler. Deplasmanda bilin├žsizce at─▒lan goller, son dakikalardaki penalt─▒ ile turu ge├žtiler. Ortada kayda de─čer bir ├žaba yok, atak yok, organizasyon yok. G├╝n├╝nde olan Barcelona iki ma├ž toplam─▒nda 10 (on) gol atar bu tak─▒ma. Topu aya─č─▒nda tutma oran─▒ olarak korkun├ž bir ┼čov yapar. Messi iki kere hat-trick yapabilir. K─▒sacas─▒, s├╝priz olmazsa, ManU r├╝sva olur.

• Be─čendim