UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi ve UEFA Avrupa Konferans Ligi - Genel Yorum & Sohbet Konusu 🌠

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Bak bak hemen topu takıma atma bahaneleri gelmiş... Kardeşim bu adam winner değil mi niye maçı almıyor tek başına...

Messi'nin hocası çöp, takımı çöp ona asla uymuyor, ona rağmen Messi bireysel olarak şov yapıyor... Kaybedilen maçta bile asistleri, asist pasları, pozisyon hazırlamaları, çalımları, mükemmel oyun kuruculuğu ve dahiliği ile fark oluşturuyor... Ronaldo ise tamamen takımına muhtaç hiç bir şey yapamıyor ve bu yıllardır böyleydi... Size kalsa her kupayı tek başına winner Ronaldo aldı ama o işler öyle değil...
Messi'nin takımı çöp mü? :A Bu adam objektifliğini iyice yitirdi beyler... @Maskeli Fedai @MasacRE @Sherlock

PSG'nin ideal ilk 11ndeki elit oyuncu sayısı: 9.

ManU'nun ii1eos: 4.

"Pochettino çöp, kadroyu oynatamıyor" de ama takım çöp deme ya. :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
70 model Jack Daniels'ı dolaptan çıkarırken golü yedik. 😡😡 @Sherlock

İlla bir takım için kötü diyeceksek bu kesinlikle United olur beyler.. Messi'ye kıyasla daha çöplerle oynuyor kendisi.. @MasacRE

Ronaldo abimin takımı çok güçsüz Utku beyciğim…

Canım yoldaşım, pamuk gibi olduk yine. :bhr:

Daha WINNER’ı yok…

Kıskanma artık Ronaldo abimi…
Bu leş oyuna 1-1 çok iyi skor. Rövanşta biraz daha iyi oynayabilirse takım, Ronaldo abim gerekeni yapar yine bu turu geçirir de gerisi çok zor...
------

Messi'nin takımı çöp mü? :A Bu adam objektifliğini iyice yitirdi beyler... @Maskeli Fedai @MasacRE @Sherlock

Bak bunu demeseydin iyiydi :A @MEnes yoldaşıma göre PSG'de Hakimi, Mbappe falan dahil herkes çöp. Şimdi gelince sana 9 tane elit oyuncu olmadığını Messi'nin tek başına bütün takımı taşımaya çalıştığını falan anlatacak uzun uzun :A @Sherlock @Maskeli Fedai

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Bu leş oyuna 1-1 çok iyi skor. Rövanşta biraz daha iyi oynayabilirse takım, Ronaldo abim gerekeni yapar yine bu turu geçirir de gerisi çok zor...
------

Bak bunu demeseydin iyiydi :A @MEnes yoldaşıma göre PSG'de Hakimi, Mbappe falan dahil herkes çöp. Şimdi gelince sana 9 tane elit oyuncu olmadığını Messi'nin tek başına bütün takımı taşımaya çalıştığını falan anlatacak uzun uzun :A @Sherlock @Maskeli Fedai
Messi'yi ortaya çekip sağa Di Maria'yı atınca elit futbolcu sayısı 10 oluyor. :A Parades'i bilmiyorum, belki o da elittir ve böyle bir değişiklik yapmamıza gerek kalmaz. Nuno Mendes'i bu listeye sokmadım tanımadığım için ama Fifa mobilede 88 gen vermişler adama. :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860

Takımı çöp tabi sanki her maçı izlemiyormuş, gözlerim kanamıyormuş kafamdan sallıyormuşum gibi konuşuyorsun... Hakimi ve Mendes pas veremiyor... Orta saha desen Veratti dışında çöp... Mbappe iyi evet ama hala çok bencil ve Messi ile uyum sağlayamıyor... İdeal 11'deki elit oyuncu sayısı en fazla 6 derim ben, 9 imkansız...
------

------

Bak bak hemen olağan şüpheli gelmiş oradan başlamış bir şeyler söylemeye... :A Nasıl da biliyor neyin ne olduğunu... :A

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,295
Puanı
1,060
Takımı çöp tabi sanki her maçı izlemiyormuş, gözlerim kanamıyormuş kafamdan sallıyormuşum gibi konuşuyorsun... Hakimi ve Mendes pas veremiyor... Orta saha desen Veratti dışında çöp... Mbappe iyi evet ama hala çok bencil ve Messi ile uyum sağlayamıyor... İdeal 11'deki elit oyuncu sayısı en fazla 6 derim ben, 9 imkansız...
------

Bak bak hemen olağan şüpheli gelmiş oradan başlamış bir şeyler söylemeye... :A Nasıl da biliyor neyin ne olduğunu... :A
Maçı seyrettiysen Simeone, Manu yu ilk yarıda paspas etti. :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
------

@DarkLegenD yoldaşımı yaşanacaklara karşı uyarmak zorundaydım yoldaşım :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Keli seyrettin mi???... Bayağı zorlandılar... :A Ev sahibinin penaltısı verilmemiş...
Evet baya zorlanmışlar, maçı izlemedim dışarda işlerim vardı... :A Ama özetten baktım, baya da kaotik bir maç olmuş... Penaltı hangi pozisyon çıkaramadım, öyle net bir penaltı dikkatimi çekmedi özette...

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,295
Puanı
1,060
Evet baya zorlanmışlar, maçı izlemedim dışarda işlerim vardı... :A Ama özetten baktım, baya da kaotik bir maç olmuş... Penaltı hangi pozisyon çıkaramadım, öyle net bir penaltı dikkatimi çekmedi özette...
Dakika 77 dikkatli izle... :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bir sporu seversin ama o seni hiç sevmez...

500 yıl sonra oturup bir maç izleyeyim dedim 10 dakikada şanlı Madrid'imizin fişi çekildi.

Bu mesajı tam yollarken Benzema reyis yazdı golü. :Z

• Beğendim
Reactions: 12.Adam