TRT 1 Tutunamayanlar - Dizi Yorumları

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
63,055
Puanı
1,060
1578408109180.png

TRT 1'in merakla beklenen yeni dizisi ''Tutunamayanlar'' bu akşam yayın hayatına başlıyor!

Ahmet Tarık Güven'in yapımcılığını üstlendiği, yönetmen koltuğunda Osman Nail Doğan'ın oturduğu dizinin başrollerinde; Doğu Demirkol, Ece Çeşmioğlu, Şinası Yurtsever, Bülent Çolak, Yeliz Kuvancı, Bora Akkaş, Hande Katipoğlu, Özlem Tokaslan, Dilek Çelebi, Uğur Serhan, Sahra Kübra Gümüş, Naz Özgülüş, Barış Yıldız ve Zafer Algöz gibi isimler yer alıyor.

Merakla beklenen ''Tutunamayanlar'' ilk bölümüyle bu akşam saat 20.00'de TRT 1'de!

Dizi ile ilgili yorumlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz. İyi seyirler.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,973
Puanı
1,061
Bugüne kadar hiç absürd komedi izlemediğim için beğenecek miyim emin değilim ama bu akşam Hekimoğlu yokken bakacağım ilk bölüme. 60 dakikalık dizilere destek olmak lazım. :D

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,302
Puanı
1,060
İlk bölüm fena değildi. İlk bölüm olduğu için 80 dakika yapmışlar galiba. :)

Zamanla daha iyi olacaktır. Karakter tanıtma havası içinde bitti. :)

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,302
Puanı
1,060
İlk bölümden sevdiğim replikler:

+Hocaaam üniversitemizin güvenliğini bir kilitle mi sağlıyorsunuz?
-Bütün kolu komşuya haber verdik olm, onlar sağlayacak işte güvenliği. :D

Üniversite çok iyi. 2 kişi okuyor ve biri ilk 3.5 milyona girmiş. :D

+Hangi şairleri biliyorsun?
-Atilla İlhan, Mehmet Akif Ersoy, eee şair Lütfü Abi var bi de. Kendisi çok modern ve çağdaştır. O kadar çağdaş ki çayı şekersiz içiyor. :D

İrem'in Tarik'a tokatından sonraki müzik ve şiir çok iyiydi. :)

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: MasacRE and Dosi

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Şimdi youtubeden izlemeye başladım, tam Leyla ile Mecnun havası var ilk 5dk-dan. :D

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,973
Puanı
1,061
Leyla ile Mecnun'u veya başka bir absürd komediyi izlemediğim için ilk başları alışma süreciyle (sanırım bu durum biraz daha devam edecek) geçti ama genel olarak eğlenceli ve umut vaat eden bir dizi olmuş. 1-2 abartılı karakter ve her sahnede bangır bangır müzik var ama bunlar da düzelmeyecek şeyler değil. Doğu Demirkol ve Ece Çeşmioğlu da beklemediğim kadar uyumlu bir çift olmuş. Bu bölüm aralarda bayağı iyi sahneler vardı o yüzden sonraki bölümlerde iyice oturup güzelleşeceğini düşünüyorum. :D

• Beğendim
Reactions: Dosi

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
@MEnes @Sherlock @Dosi izliyoruz değil mi bu akşam :A
İzledim ve gerçekten çok beğendim. Adamlar yapmış ya. Bir dizinin Leyla ile Mecnun gibi olması bile onun için bir lütuftur ve bu dizi Leyla ile Mecnun gibi olmuş. Hatta ona benzerlikler var. Sanki bilinçli olarak karakterler böyle tasarlanmış. Ama bire bir kopyadan ziyade temasal olarak benzerlikler yapılmış karakterlerde. İzlerken LM kopyası değil de o tadı aldım diyebildim yani. Olmuş bu iş olmuş. Yüzümde hep bir tebessümle izledim. Çok samimi, tatlı, sempatik bir dizi. 1 saat 20 dakika zaten yağ gibi aktı gitti. Yeni bir absürt hikayemiz var ve ben sonuna kadar burdayım. :A

• Harika
Reactions: MasacRE and Dosi

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Kumandayı zorla aldım ama az önce kaptırdım :A Az kalmıştır belki bölümün bitmesi, sonra tamamlayacağım :D
@MEnes izlerse şansı az :A ama belki bizim enerji ile kurtarırız :A tabi devam edersek :A
İzledim bile, şansı az mı çok mu bilmem ama sonuna kadar izleyeceğimden eminim, çok beğendim. :A

• Harika

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,959
Puanı
1,060
İzledim bile, şansı az mı çok mu bilmem ama sonuna kadar izleyeceğimden eminim, çok beğendim. :A
Ortak yeni dizimiz oldu desene :A Ben de beğendim :bhr:
Ama sen gününde mi izleyeceksin? Salı akşamları düzenli bir etkinliğin var dı. Devam ediyormu o daha? :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Ortak yeni dizimiz oldu desene :A Ben de beğendim :bhr:
Ama sen gününde mi izleyeceksin? Salı akşamları düzenli bir etkinliğin var dı. Devam ediyormu o daha? :A
Devam ediyor onu salmam zor şu aşamada. :A Ama saatleri önümüzdeki hafta geçtikten sonra 9-10 arası olacak artık. Yani 10.30'da evde olacağım. Yani o gece izleme şansım olacak. O yüzden aynı gün izleyip tek yorumla işi bitirme ihtimalim olacak. :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,959
Puanı
1,060
Devam ediyor onu salmam zor şu aşamada. :A Ama saatleri önümüzdeki hafta geçtikten sonra 9-10 arası olacak artık. Yani 10.30'da evde olacağım. Yani o gece izleme şansım olacak. O yüzden aynı gün izleyip tek yorumla işi bitirme ihtimalim olacak. :A
Süreside az olunca senin için sıkıntı olmaz :A Biz evde kumanda savaşı yapacak gibiyiz, gerçi bu hafta tekrarlar vardı ve Güldür Güldür Show için kapıştık :F
Ben Hekimoğlu dizisini beğendim ama Hafta sonu tekrarlarını izlemek daha keyifli oluyor :A hal edeceğim bir şekilde artık :A

• Güldürdün

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Süreside az olunca senin için sıkıntı olmaz :A Biz evde kumanda savaşı yapacak gibiyiz, gerçi bu hafta tekrarlar vardı ve Güldür Güldür Show için kapıştık :F
Ben Hekimoğlu dizisini beğendim ama Hafta sonu tekrarlarını izlemek daha keyifli oluyor :A hal edeceğim bir şekilde artık :A
Maçın olduğu güne rastlamasa muhakkak evde izlerdim. Ve yine çoook eskiden LM'de geçene sene HALKA'nın bazı bölümlerinde yaptığım gibi odadan herkesi kovup rahat rahat izlerdim. :A Ama şu aşamada TV'den mümkün değil günü uymadı bana. :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,959
Puanı
1,060
Maçın olduğu güne rastlamasa muhakkak evde izlerdim. Ve yine çoook eskiden LM'de geçene sene HALKA'nın bazı bölümlerinde yaptığım gibi odadan herkesi kovup rahat rahat izlerdim. :A Ama şu aşamada TV'den mümkün değil günü uymadı bana. :A
Halka zamanı ben de tek kalabiliyordum ama bu sezon (biz de de ogüne futbola gidiliyordu) değiştirmişler günü ve pazartesileri o lüxe kavuşacağım gibi :A

• Güldürdün

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Halka zamanı ben de tek kalabiliyordum ama bu sezon (biz de de ogüne futbola gidiliyordu) değiştirmişler günü ve pazartesileri o lüxe kavuşacağım gibi :A
Hadi bakalım o lüx iyidir severiz... :A Bu diziyi de gerçekten samimi ve içten buldum. LM havasını sonuna kadar hissettim. O derinlik ve kalitede olması şu aşamada pek mümkün değil ama ileride dramatik sahneler de koyarlarsa (ki koyarlar bence) aldığımız tat artacaktır. Bekleyelim ve izleyelim... :A

• Harika