TRT 1 Tutunamayanlar - Dizi Yorumları

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,292
Puanı
1,060
Komşu komşunun külüne muhtaçtır. :D

Yemek sahnesi baya iyi gidiyor. Tarık Şakrakcıoğlu. :A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,604
Puanı
860
Ben nedense bu diziye ısınamadım. İlk andan beri dümdüz izliyorum ve öyle kahkaha atacak bir yerler bulamıyorum.

• Beğendim
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,924
Puanı
1,061
Ben nedense bu diziye ısınamadım. İlk andan beri dümdüz izliyorum ve öyle kahkaha atacak bir yerler bulamıyorum.
Ben de sevmeyi çok istemiştim ama 2'den sonraki bölümlere elim gitmedi bir türlü. :( 60 dakikada nasıl bu kadar mizahı düşük bir iş çıkabilir şaşırtıcı.

• Beğendim
Reactions: mesmeso

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,292
Puanı
1,060
7. bölümün yarısında kalmıştım. Bugün 10. bölümü TV'den izliyorum. 10. bölümde efsane göndermeler var.

@bazinga sen neredesin? :)

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Bu arada diziyi herkes bıraktı sanırım. Tamam belki kopyaladıkları şeyler var, tamam çok bağırıyor belki bu durum ama L&M vibes böyle sürdükçe ben izlemeye devam edeceğim sonuna kadar... Çünkü farklı karakterlerle bu samimiyeti vermeleri ve bu doğallığı sürdürmeleri güncel bir iş olarak bu sürelerle kesinlikle izlemeye değer dedirtiyor... :A

• Beğendim
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Bu arada diziyi herkes bıraktı sanırım. Tamam belki kopyaladıkları şeyler var, tamam çok bağırıyor belki bu durum ama L&M vibes böyle sürdükçe ben izlemeye devam edeceğim sonuna kadar... Çünkü farklı karakterlerle bu samimiyeti vermeleri ve bu doğallığı sürdürmeleri güncel bir iş olarak bu sürelerle kesinlikle izlemeye değer dedirtiyor... :A
Ben en başından beri izliyorum, izlemeye de devam ediyorum. :D

• Beğendim
Reactions: MEnes