denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Tuba tam dizisini bulmuş Neslihan'ın gölgesinde ezilir :A

• Olmamış
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,171
Puanı
1,060
Sen niye bu kadar benim her yazdığıma takılıp alıntılıyorsun? Yorumlarımda kötü bir şey yok fikrimi belirttim sen bana “çabuk olmaları gerekir, yapımcı olsan sen de öyle yaparsın dimi, ben kızamadım açıkçası sen niye takıldın” diyorsun. Ben ne kızdım ne takıldım. Herkes gibi fikrimi belirttim. Ve kimseden bir açıklama da beklemiyorum. Lütfen daha fazla bir şey sunma bana.

Çünkü her yorumunda neden çabuk dediler diyorsun da ondan dedim biz senle neden karşılıklı konuşamıyoruz her seferinde kızıyosun ben niye sana düşüncemi söyleyemiyorum acaba?
------

Tuba tam dizisini bulmuş Neslihan'ın gölgesinde ezilir :A

Niye ezilsin Tubada sevilen bir oyuncu :D

• Olmamış
Reactions: Özgür

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,370
Puanı
1,060
Onun mutlaka etkisi bulunuyor ama Tuba daha değişik yapımlarda oynamalıydı hayırlısı olsun
Bende isterdim ama Neslihan gitmişken yerine iyi bir oyuncu gelmeliydi o bakımdan seviniyorum ben bu duruma :D
Tuba 'Asi' dizisinde çok iyiydi.

1611092660190.png

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,632
Puanı
1,060
Dizi adına güzel bir hamle. Eğer hiç kimse gelmeseydi ciddi düşerdi reytingleri bu sayede korur oranlarını.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,082
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Birsen Altuntaş son yazısında şöyle demiş, ayrıca bu değişikliklerden dolayı da Gediz'in ayrılığı öne çekilmiş:
İkiz kızlarıyla Bodrum'a yerleşmeye hazırlanan Tuba Büyüküstün'ün Sancar'ın (Engin Akyürek) karşısına yeni bir kadın karakter olarak çıkacağı ve projede herhangi bir zaman atlamasının da yaşanmayacağı öğrenildi.

• Beğendim
Reactions: Angelica

Lordly

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
1,186
Puanı
284
Amaç reyting arttırmak değil, tamamen Arap izleyiciye yönelik mantıklı bir hamle olmuş.

Dizinin satışlarını arttıracaktır. Tuba Büyüküstün arap dünyasının hala favorisi...

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,171
Puanı
1,060
Kara Para Aşk'tan sonra Engin ve Tuba'yı izlemek her türlü iyi olacak da Eylem umarım iyi hikaye yazar. İzlemesem bile devam etmesini isterim.

Eylem hoca güzel yazıyor ben ona güveniyorum bu bölümü bile çok duygulu yazmıştı Neslihan olmamasına sıkıılmadan iz ledik bölümü

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy