Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,002
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
5d18840f18c77322c8e8851d.jpg

'Sefirin Kızı'na sürpriz isim!

Yapımcılığını O3 Medya ve NGM Pictures'ın üstlendiği, başrollerini Engin Akyürek ve Uraz Kaygılaroğlu'nun paylaştığı yapıma dün akşam Nare karakterine hayat veren Neslihan Atagül Doğulu sağlık sorunları nedeniyle veda etmek zorunda kalmıştı.

Doğulu'nun yerine ise son olarak 'Menajerimi Ara' dizisine konuk olan Tuba Büyüküstün dahil oldu.

'Sefirin Kızı' yeni bölümüyle Pazartesi 20.00'de Star'da!

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
kurtarmaz, biraz ses getirir o kadar diye düşünüyorum ama ülke dışında biraz daha satılır dizi sonuçta büyük ortak kitleleri var ikilinin.

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Acaba yeni Nare mi olacak yoksa bambaşka bir karakter ile mi girecek? Dizide bildiğin yılın ayrılığı ve yılın transferi yaşandı. Sıfırdan apayrı bir hikaye ile devam ederlerse dizi toparlanabilir, ama bence Nare konusunu hakkını vererek kapatmalılar ilk sezonun hatırına.

• Beğendim
Reactions: STAR

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,002
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
kurtarmaz, biraz ses getirir o kadar diye düşünüyorum ama ülke dışında biraz daha satılır dizi sonuçta büyük ortak kitleleri var ikilinin.
Aynı fikirdeyim. Yurt dışında daha ilgi görür bir hale gelir, ilk bölümler biraz ses getirir devamı gelmez. Kıvanç ile oynadığı dizi tutmamıştı.

• Olmamış
  • Beğendim
Reactions: Angelica and baron

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,946
Puanı
610
Acaba yeni Nare mi olacak yoksa bambaşka bir karakter ile mi girecek? Dizide bildiğin yılın ayrılığı ve yılın transferi yaşandı. Sıfırdan apayrı bir hikaye ile devam ederlerse dizi toparlanabilir, ama bence Nare konusunu hakkını vererek kapatmalılar ilk sezonun hatırına.
Yeni bir hikayeyle yola devam edecekler..

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Şoktayım. :eek: Neslihan daha dün ayrıldığını açıklamadı mı, ne ara hemen Tuba’yla anlaşıldı. Eylem Canpolat, Tuba ve Engin bir arada KPA zamanı aklıma geldi. :A

Üstelik Tuba OGM ile çalışacaktı. :eek:

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,002
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Yeni bir karakter olarak geliyor, dün Birsen Altuntaş Nare'nin hikayesi bitti diye yazmıştı.

• Beğendim
Reactions: hayret bi şey

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Eğer Nare olarak geliyorsa çöküş loading yalnız bsşka bir karakter olarak gelecekse birden çökeceğini sanmıyorum ama fazla da bir etkisi olmaz.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Şoktayım. :eek: Neslihan daha dün ayrıldığını açıklamadı mı, ne ara hemen Tuba’yla anlaşıldı. Eylem Canpolat, Tuba ve Engin bir arada KPA zamanı aklıma geldi. :A

Bence ayrılık daha önce belliydi ama bölüm öncesi açıklayıp reyting hamlesi yaptılar :A
Diziyi bir süre idare eder.
Kıvanç ve Tuba'nın dizisi bile uzun sürmedi. Sezon sonuna kadar anlaşma yapmışlardır
------

O dizinin aldığı reytinglere bakarsak bence fanlar çok umutlu olmasın
İşte o yurt dışı hamlesi için demek istemiştim. Şu üstteki yorumumu oku. Bence bu hamle çok etkili olmaz.

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: baron and Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bence ayrılık daha önce belliydi ama bölüm öncesi açıklayıp reyting hamlesi yaptılar :A
Diziyi bir süre idare eder.
Kıvanç ve Tuba'nın dizisi bile uzun sürmedi. Sezon sonuna kadar anlaşma yapmışlardır
------

İşte o yurt dışı hamlesi için demek istemiştim. Şu üstteki yorumumu oku. Bence bu hamle çok etkili olmaz.
Aynen zaten dün akşamki bölüm son anda değiştirilmiş yani 3-4 gün öncesinde belliymiş, bölüm öncesi açıklamayı tercih etmişler. :A

Yani Tuba'nın olduğu ilk bölüm bayağı konuşulur, iyi gider ama sonrasını bilemedim. :A

Diziye yeni gelen senarist Kara Para Aşk'ın senaristi. Engin'le de Tuba ile de çok yakındı. Tuba belli ki güvenli alana sığınmış. :A
------

Helal olsun be Eylem nasıl ikna ettiysen artık. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,599
Puanı
860
Net sezonun transferi. Yurt dışı satışıyla birlikte dizi sezon sonunu görecektir.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,002
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Tuba Büyüküstün'den dizi ile ilgili ilk paylaşım:
EsGSJj8XEAAZs9O.jpg

Net sezonun transferi. Yurt dışı satışıyla birlikte dizi sezon sonunu görecektir.
Oha aşırı yükseldim şu an haftaya Sefirin Kızına devam.

Eğer Nare olarak geliyorsa çöküş loading yalnız bsşka bir karakter olarak gelecekse birden çökeceğini sanmıyorum ama fazla da bir etkisi olmaz.
Süper bir isim...Uçtum şu an:Z
Ne yaptın be Tuba 🤦🏻‍♀️
Kara Para Aşk fanlarına oynanacak.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ortadoğu ve Latin Amerika ülkelerinde kartlar yeniden dağıtılıyor. :A Yurtdışı satışlarıyla çok uzun süre gider dizi. :/

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,002
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
24 saat içerisinde yapım hem sezonun flaş ayrılığını, hem de sezonun flaş transferini duyurdu. Bu sezon bence daha iyisi gelmez. :A Anlaşma daha bugün imzalanmış, sanırım Neslihan Atagül'ün ayrılığı daha önce belli olan bir şeydi. Ama yapım bölüm öncesi duyurmayı tercih etmiş.

Reyting anlamında ilk bölümler meraktan izlenir, ama sonrası ne olur bilmem. Çünkü Tuba'nın Kıvanç ile olan dizisi bile tutmamıştı.

Diziyi bu transfer ile (yüksek ihtimalle) artacak olan yurt dışı satışları Oya Doğan'ın, Tokyo'nun dediği gibi sezon sonuna kadar devam ettirir. Hayırlı olsun.