Trabzonspor - Genel Sohbet & Transfer Konusu | ⭐️

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Bu Apo bizi öyle bir kervana taktı ki. O paradan kaç kişi tırtıklayacak çok merak ediyorum.
Dorukhan gibi bir futbolcuya bu paralar çok bence. Sizin transferlere bakıyorum da inanılmaz sözleşmeler veriyorsunuz herkese. Başarı gelmese sıkıntı büyük.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
Dorukhan gibi bir futbolcuya bu paralar çok bence. Sizin transferlere bakıyorum da inanılmaz sözleşmeler veriyorsunuz herkese. Başarı gelmese sıkıntı büyük.
Bu sene üç kulvarda en sona gidemezse Avcı'ya meydan dayağı var çünkü biz direkt kayyumluk olacağız.

• Beğendim
Reactions: Maskeli Fedai

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
1627638953513.png

@mesmeso yakışmış mı? :D

• Güldürdün
Reactions: mesmeso

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Umutsuz değil de garanti görmüyorum. Normalde bu takımın rahatça elemesi gerekir ama Molde çok hazır gelecek.
1627663772969.png

Zamanında Fenerbahçe, Molde ile Avrupa Ligi kapsamında gruplarda karşılaşmıştı.

1627663944328.png

Teknik direktörlere dikkat. Birisi şu anda Manchester United'ı çalıştırıyor, birisi de yine Fenerbahçe'yi çalıştırmaya başladı.

1627664011852.png

O dönem Molde grubu birinci sırada bitirdi, Fenerbahçe ikinci sırada. Ajax ve Celtic de vardı grupta, zorlu bir gruptu. Fenerbahçe'nin çıkması çok büyük sürpriz olmadı ama Molde'nin sürprizdi.

Bence o dönemler Molde daha güçlüydü ama yine de dikkat edilmesi gereken bir rakip. Önemli olan takım olabilmek, gerisi hikaye.

• Beğendim
Reactions: mesmeso

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
Apoo olur olmaz her adama sulandın artık gün doğru transfer yapma günüdür. Tüm nazını kullanıp Kouyate ve Cornelius/Bas Dost ikilisinden birini Malatya maçına kadar şehre indirtiyorsun. Bu iki mevkiye transfer olmazsa çoğu maç zorlanırız.

Ayrıca umarım bugün iki değişiklik yapman inşallah tek maçlıktır yoksa büyük küfür yiyeceksin. Kulübünde Trondsen, Yunus, Dorukhan var gittin Parmak soktun oyuna deli ettin beni. Bu sene bize zorluk çıkarma birader.

Bir de Egemen Korkmaz hocama teşekkür ediyorum. Duran topların kurgusunu cidden çok güzel yapmış. Bu sezon onun çizdiği duran top oyunlarıyla çok gol atacağız gibi duruyor.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
Bu adama geçen sene 6 milyona satmadı diye başkana sitem edenler var sen ne düşünüyorsun @mesmeso
Ekuban konusuna girmeyelim yoksa hocaya ve başkana küfür etmek zorunda kalacağım. :D Adamı geçen sene Celtic'e o fiyatlara satmadık şimdi el mecbur çerez parasına gitti.

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
Son dakika bir aksilik olmazsa Cornelius bitmiş haberini aldım. Eğer gelirse ilk kez listenin ilk sırasındaki bir ismi almış olacağız.

Adı geçen forvetlerde Sörloth dahil en çok istediğim isimdi. Bizim sisteme en uygun isim o. Djaniny giderse oraya bir de Dovbyk çözsek efsane olur.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
E8SrjRKXEAMJ6nF

Abim yarın 17:00'da Trabzon'a geliyor. Hücum hattındaki eksik parçamız tam olarak kendisiydi.

Umut Meraş'tan transferin son günlerinde bir geri dönüş bekleniyormuş. Kouyate işi pahalı olduğu için 6 numara ve stoper ayrı ayrı alınma durumu varmış. Stoper için de N'koulou ile görüşülüyor. Djaniny'nin gitme durumuna göre Halil Dervişoğlu'nu yoklamaya başlamış bizimkiler. Brentford orta yola gelirse son günlerde o işi de çözebilirmişiz.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
Simon Deli olayı cidden güzel bir sürpriz oldu. Slavia Prag zamanı bir kaç maçına denk gelmiştim. Brügge en iyi zamanında 2.5 milyona almıştı. 1.5-2 civarına bitiririz diye umuyorum.

Kouyate olsa güzel olurdu iki tarafı da yedeklemiş olurduk. Deli sonrası bir tane de 6 numara transferi olacaktır. Acaba Deli hamlesiyle hoca üçlü savunmayı düşünür mü?