Trabzonspor - Genel Sohbet & Transfer Konusu | ⭐️

Ege Bartu

Üye
Reaksiyon puanı
61
Puanı
39
Trabzonspor bu kadroyu geçen sene kursaydı rahat şampiyondu.Şimdilik en zayıf halka Galatasaray,en güçlü kadroda Fenerbahçe'nin gibi

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,610
Puanı
860
Tapınakçılar olarak hortlamaya hazırız. Kim hizipin ve hizipçilerin yanındaysa biz tam karşısındayız. Zamanında bunları yaşadık. Bunun mücadelesini verdik. Yorgunuz ama makosenlerimizi giydik. Bu böyle bilinsin.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,610
Puanı
860
TS'ye bak Cornelius, Gervinho, Hamsik kesmedi bir de Fener Rum Patriği'ni getirip papaz büyüsü yaptırdı. Bu sene var ya şampiyonluk için her tuşa basıyoruz.

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24 and Araf

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,610
Puanı
860
Muhtemelen hücum gücü olarak ligin en iyi takımı biziz. İleri beşliyi izlemek bana keyif koması yaşattı. Roma maçı öncesi bu kadar rahat bir maç izleyeceğimi düşünmüyordum.

Hücum da çok iyiyiz ama arkada çok fazla açık veriyoruz. Normalde yiyeceğimiz bir gol değildi. Adem tam Uğurcan'ın ayaklarının dibine vurdu. Şu Adem'i gelirken alsak keşke.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,610
Puanı
860
Üçlü savunma çıkarak bütün hücum oyuncularımıza gol attıran İrfan hocayı tebrik ederim. Takım çok rahat bir maç çıkardı. Defansif olarak sıkıntı işini bir şekilde halletmemiz gerek. İsmail bugün troll gibi sahada dolaşıyordu. Rize Caner'i bizim havalimanına indirdiği anda onu kaçırmalıyız.

Bakasetas ve Hamsik bugün beni mest etti. Harika bir ikili oldular. Nwakaeme de bayram ediyordu. Adam sonunda istediği şekilde koşu atan oyuncularla oynuyor. Djaniny gerçekten değişik bir adam. Hayranlıkla izliyorum. Asla satılmamalı. Cornelius'a bugün üzüldüm. Oğlan gol atmak için çok hevesliydi. Arkaya da güzel koşular attı ama bir türlü istediği pasları alamadı.

Bu maçı kazasız belasız atlattık şimdi sırada Roma var. Mourinho hazırla kendini birader.

DarkLegenD

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,610
Puanı
860
  • Beğendim
Reactions: DarkLegenD

DarkLegenD

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Burada doğru demiş. Kariyer olarak Keita yanına yaklaşamaz ama Gervinho da onun kadar şovmen değil. Keita göze daha hoş gelebilir ama katkı olarak Gervinho daha öndedir.
Emre Özcan hep doğruları konuşur zaten... ✍️✍️ @Sherlock

• Beğendim
Reactions: mesmeso

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Üçlü savunma çıkarak bütün hücum oyuncularımıza gol attıran İrfan hocayı tebrik ederim. Takım çok rahat bir maç çıkardı. Defansif olarak sıkıntı işini bir şekilde halletmemiz gerek. İsmail bugün troll gibi sahada dolaşıyordu. Rize Caner'i bizim havalimanına indirdiği anda onu kaçırmalıyız.

Bakasetas ve Hamsik bugün beni mest etti. Harika bir ikili oldular. Nwakaeme de bayram ediyordu. Adam sonunda istediği şekilde koşu atan oyuncularla oynuyor. Djaniny gerçekten değişik bir adam. Hayranlıkla izliyorum. Asla satılmamalı. Cornelius'a bugün üzüldüm. Oğlan gol atmak için çok hevesliydi. Arkaya da güzel koşular attı ama bir türlü istediği pasları alamadı.

Bu maçı kazasız belasız atlattık şimdi sırada Roma var. Mourinho hazırla kendini birader.
Önünde Nwakaeme oynayacak Caner'i nasıl isteyebiliyorsun? :A Hem Nwakaeme'nin etkisini düşürecek hem de Nwakaeme/Caner kanadı savunma açısından büyük problemli olacak. Orta saha zaten sert değil üstüne sol kanattan delineceksin çok fazla.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,610
Puanı
860
Önünde Nwakaeme oynayacak Caner'i nasıl isteyebiliyorsun? :A Hem Nwakaeme'nin etkisini düşürecek hem de Nwakaeme/Caner kanadı savunma açısından büyük problemli olacak. Orta saha zaten sert değil üstüne sol kanattan delineceksin çok fazla.
O durumun farkındayım. Hoca Peres yüzünden sol tarafı daha defansif istiyor ama o oynamayınca Serkan ile atağa çıkamayız. Peres'in olmadığı maçlarda as başlar diye düşünüyorum. Yeri geldiğinde oyun sıkışınca doldur boşalta dönebiliriz. Kafa vuruşlarında çok etkili oyuncularımız olduğunu da düşününce bana mantıklı geliyor. Zaten hocanın şu anda sol tarafa istediği kişi Umut Meraş. :D

• Güldürdün
Reactions: HeisenBerg

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
O durumun farkındayım. Hoca Peres yüzünden sol tarafı daha defansif istiyor ama o oynamayınca Serkan ile atağa çıkamayız. Peres'in olmadığı maçlarda as başlar diye düşünüyorum. Yeri geldiğinde oyun sıkışınca doldur boşalta dönebiliriz. Kafa vuruşlarında çok etkili oyuncularımız olduğunu da düşününce bana mantıklı geliyor. Zaten hocanın şu anda sol tarafa istediği kişi Umut Meraş. :D
Yabancı sınırı var yapacak bir şey yok, Meraş'ın gündemde olması doğal. :D Hücum yönünden zengin takım TS bir zahmet Caner'in doldur boşaltlarına kalmayın. :D