Trabzonspor - Genel Sohbet & Transfer Konusu | ⭐️

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,607
Puanı
860
Bakalım şimdilik mi böyle karar verildi ama hiç şaşırmadım nedense, bizim adımıza olumlu bir gelişme olur. :A

Eddie Newton ilk 3 hafta sonunda postalanır üstüne koca yaz kampı boşa geçmiş olur. Yanlış karar.

Ahmet Ağaoğlu bu kafayla seçim kaybeder.
Yönetim Newton ve Avcı arasında ikiye bölünmüştü. Hatta kulübün asıl başkanı olan Mehmet Yiğit Alp ve ekibi Avcı ile anlaşmış üstüne evine tutmuşlardı. Başkan ise Çimsir'de olduğu gibi yine kimseyi dinlemeyerek Newton ile anlaştı. Eğer Newton başarılı olamazsa inşallah Aralık 2021'de başkanın gidişini hızlandıracak.

Ben kim geldiğine takılmıyorum. Hatta bana göre Avcı yerine iyi ki Newton geldi. Eğer istediği rahatlık verilmeyecekse isterse Guradiola gelsin yine de başarılı olamaz. Bakalım Newton İngiltere'den ekip getirecek diyorlar ama mutlaka öz evlatçı isimlerde olacaktır ekibinde. İnşallah Newton'un istediği transferler yapılır çünkü adamın çok güçlü bağlantıları ve izleme ekibi var.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,607
Puanı
860
Yusuf Yazıcı ve Rodallega'dan sonra kaleye şut atacak topçumuz yoktu. O yüzden Anders Trondsen çok iyi oldu. Tekniği de 7/10 seviyede. Zeki de oyuncu ve en önemlisi aşırı soğukkanlı. Bu çocuk tutar.

Stiven Plaza boyuna göre süratli ve güçlü. Tek sıkıntısı beyni yok. Ya tutarsa transferi bu. Bu yüzden 2 yıllığına kiralandı. 5 milyon € satın alma opsiyonumuz var.

Bu hafta içinde bir de Elneny açıklanır muhtemelen. O geldiğinde Sosa'da gitmezse orta saha muhteşem olacak. Şimdi sol bek için Casper Nielsen'e bastırıyor bizimkiler. GS ile de Linnes için görüşmeler yapılıyor.

• Harika
Reactions: DarkLegenD

DarkLegenD

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Yusuf Yazıcı ve Rodallega'dan sonra kaleye şut atacak topçumuz yoktu. O yüzden Anders Trondsen çok iyi oldu. Tekniği de 7/10 seviyede. Zeki de oyuncu ve en önemlisi aşırı soğukkanlı. Bu çocuk tutar.

Stiven Plaza boyuna göre süratli ve güçlü. Tek sıkıntısı beyni yok. Ya tutarsa transferi bu. Bu yüzden 2 yıllığına kiralandı. 5 milyon € satın alma opsiyonumuz var.

Bu hafta içinde bir de Elneny açıklanır muhtemelen. O geldiğinde Sosa'da gitmezse orta saha muhteşem olacak. Şimdi sol bek için Casper Nielsen'e bastırıyor bizimkiler. GS ile de Linnes için görüşmeler yapılıyor.
Bu yıl da Beşiktaş ile beraber Trabzonspor'u destekleyeceğim. Orta saha çok seksi gözüküyor. :bhr:

Elneny Türkiye'yi çok sevdi, dört büyükleri turlamaya başladı bile, seneye GS'ye gelir. :A @Sherlock @MEnes @Tolstoyevski @Maskeli Fedai @MasacRE

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,607
Puanı
860
  • Harika

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,607
Puanı
860
Yaşlı gönderip genç potansiyelli birini almayı hep desteklerim ama bu Marlon'u izleyenler kısıtlı bir potansiyeli olduğunu söylüyor. Öncekini defansı yok diye eleştiriyorlardı şimdi bunun da defansı sıkıntılı. Ayağı ve fiziği lige göre iyi. Önüne net bir adam alınır diye düşünüyorum yoksa ilk 11 için alınmışsa yanlış hamle olur. Newton akıllıysa iyi bir tamamlayıcı parça olabilir.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,607
Puanı
860
Sezon biterken 3-5 takviye ile zirveye oynarız derken takımda 3-5 oyuncu kaldı. Neyse kerameti kendilerinde görmeye devam etsinler. Acı bir şekilde girişlerini tatlı tatlı izleyecem.

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,607
Puanı
860
Eddie Newton'ın işe yaramaz gençleri almayıp as takım + Salih Kavrazlı&Atakan Gündüz'le birlikte yeni sezon kampı yapacağı açıklandıktan sonra benim gözümde değeri Ünal hocamın bir tık altına çıktı. Bundan sonra alemde Newton hocamcıyız.

Başkan büyük rezil etmiş :A @mesmeso61

Aksine benim midemi bulandırıyor.

• Beğendim
Reactions: Polat Şaşmaz

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,607
Puanı
860
Waka-Eku-Burke üçlüsü ile karşı atağa çok hızlı çıkabiliriz. Newton hocam bizi kontra-atak canavarına dönüştürmek istiyor gibi.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,607
Puanı
860
Memur da olsa sonunda takımın bir ön liberosu oldu. Görsel olarak çok bi çekiciliği yok, top ayağına da yakışmıyor ama ayağı yere sağlam basıyor. Tam ön libero. Kötü çıkma ihtimali yok.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
  • Güldürdün