Trabzonspor - Genel Sohbet & Transfer Konusu | ⭐️

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,593
Puanı
860
Aklımı oynatmadan önce son 180 dakika. Sadece iki galibiyet. Sonrası sonsuz mutluluk.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,593
Puanı
860
Uğurcan işin ciddiyetinin farkında. Diğerleri de ona ayak uydurursa iyi olacak. Hamsik'in diagonal paslarını aşırı özlemişim. Nwakaeme ve Visca kendine gelirse istediğimizi alıp döneriz.

Son dakikada Ertuğrul'un atılmaması rezalet. Aynısını Hugo yaptığında direkt kırmızı görmüştü. VAR bunu izleyip nasıl vermedi anlamadım.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,593
Puanı
860
Cezalı üçlüden biri bile olsa maçı koparırdık. Oyuncular hâlâ işin ciddiyetini anlayabilmiş değil. Yıllarca beklediğimiz şampiyonluğun deplasmana kalması yüzünden sinirliyim sadece.

Benim için tek kazanç Karagümrük maçında cezalı olmama rağmen stada gidecektim şimdi gerek kalmadı bunun yerine bileti satıp parasını alacam

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,283
Puanı
1,060
Cezalı üçlüden biri bile olsa maçı koparırdık. Oyuncular hâlâ işin ciddiyetini anlayabilmiş değil. Yıllarca beklediğimiz şampiyonluğun deplasmana kalması yüzünden sinirliyim sadece.

Benim için tek kazanç Karagümrük maçında cezalı olmama rağmen stada gidecektim şimdi gerek kalmadı bunun yerine bileti satıp parasını alacam
Altay maçına kalır o şampiyonluk. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,593
Puanı
860
Kulüp açıklayana kadar kimse kadroyu bilemedi. Bana göre çok doğru kesikler vurmuş hoca. İleri hattımız baya hareketli olacak. Kadroda beni uyuz eden tek şey hâlâ 4 numaranın oynaması.

Bugün ben özür mahiyetinde ezici bir galibiyet bekliyorum. Bakasetas artık suskunluğunu bozar diye de umut ediyorum.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,593
Puanı
860
Hayatında ilk defa bir sezonu şampiyon olarak bitireceksin ama 5 haftadır maç çözemiyorsun. Sen bizim içimizdeki looserlığı çıkardın ama biz senin içindeki looserlığı çıkaramadık.

DarkLegenD

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Bruno Peres topu içeriye çevirirken bir kere bile topu takım arkadaşlarıyla buluşturamamıştır. Visca, Hamsik sürekli açık alanda onu topla buluşturup çizgiye inmesini sağlıyor ama Peres rahat bir şekilde topu içeriye çevirdiği pozisyonlarda 1(bir) kere bile takımını pozisyona sokamadı. Bu işi yapmak konusunda bu kadar beceriksiz olan birini daha önce görmemiştim.

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Son haftalara girmiş Abdullah Avcı loserlığı diye bir şey var cidden :A Geriden biraz tehdit eden takım olsa buradan da verecek adam şampiyonluğu ama fark o kadar çok ki istese de veremez şampiyonluğu bu saatten sonra.

• Güldürdün

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Son haftalara girmiş Abdullah Avcı loserlığı diye bir şey var cidden :A Geriden biraz tehdit eden takım olsa buradan da verecek adam şampiyonluğu ama fark o kadar çok ki istese de veremez şampiyonluğu bu saatten sonra.
Şu an bunları takip eden biz olsaydık şampiyon garanti bizdik Trabzon kalan hiçbir maçını da alamazdı. Ancak Fener öyle değil gider tüm maçlarını alır, Malatya'ya falan puan bırakır öyle bir takım :A Fener'in loserlığı ile Avcı loserlığı kapışır net :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Şu an bunları takip eden biz olsaydık şampiyon garanti bizdik Trabzon kalan hiçbir maçını da alamazdı. Ancak Fener öyle değil gider tüm maçlarını alır, Malatya'ya falan puan bırakır öyle bir takım :A Fener'in loserlığı ile Avcı loserlığı kapışır net :A
Bu kadar farktan biz de geçemezdik kütük dostum 14 puan fark var arada :A Ha ama Fener İsmail Kartal'ı daha önce takımın başına getirse şampiyon olabilirdi :A

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,216
Puanı
1,060
yane 2 ay önceden şampiyonluk olmak yerine son ana kadar beklemek istiyorlar belli ki 3 haftada 7 puan bıraktılar.

• Beğendim

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Bu kadar farktan biz de geçemezdik kütük dostum 14 puan fark var arada :A Ha ama Fener İsmail Kartal'ı daha önce takımın başına getirse şampiyon olabilirdi :A
Ya bence de kapanmaz ama bunlar 14 puan fark varken elleri ayakları birbirine girmeye başladıysa arkalarında bizim olduğumuz senaryoda iyice karışırlardı :A Bu arada Trabzon'un fikstürü de zor kalan maçları çantada keklik değil :A
------

Bu arada Taylan ve Marcao Arena'daki maçı Trabzon'a vermeseydi Trabzon çoktan havlu atmıştı.. @MasacRE

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
yane 2 ay önceden şampiyonluk olmak yerine son ana kadar beklemek istiyorlar belli ki 3 haftada 7 puan bıraktılar.
Hatta son 4 haftada 3 beraberlik 1 mağlubiyetleri var. Ona rağmen fark bu kadar yüksekse, Ts'nin bu zamana kadarki başarısını küçümsemiyorum ama bu diğer takımların beceriksizliğindendir :D
------

Ya bence de kapanmaz ama bunlar 14 puan fark varken elleri ayakları birbirine girmeye başladıysa arkalarında bizim olduğumuz senaryoda iyice karışırlardı :A Bu arada Trabzon'un fikstürü de zor kalan maçları çantada keklik değil :A
------

Bu arada Taylan ve Marcao Arena'daki maçı Trabzon'a vermeseydi Trabzon çoktan havlu atmıştı.. @MasacRE
Fener kalan 6 maçını da kazansa bile 77 puan oluyor. Trabzon'un puanı 73 şu an. Yok yok imkansız buradan kim olsa vermez şampiyonluğu :A Vermesinler de zaten Fener şampiyon olacağına Trabzon şampiyon olsun :A

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Hatta son 4 haftada 3 beraberlik 1 mağlubiyetleri var. Ona rağmen fark bu kadar yüksekse, Ts'nin bu zamana kadarki başarısını küçümsemiyorum ama bu diğer takımların beceriksizliğindendir :D
------

Fener kalan 6 maçını da kazansa bile 77 puan oluyor. Trabzon'un puanı 73 şu an. Yok yok imkansız buradan kim olsa vermez şampiyonluğu :A Vermesinler de zaten Fener şampiyon olacağına Trabzon şampiyon olsun :A
İşin içinde Abdullah Avcı varsa ne yapar eder Fener'e tarihi bir şampiyonluk kazandırmak için elinden geleni yapar.. :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE and 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,295
Puanı
1,060
Sezon başında saçmasapan puan kayıpları olmasaydı ve İsmail hoca ile başlansaydı belki... Ama hakkını yemeyelim Portekiz köylüsü futbolcudan anlıyor ama oyundan çaktığı yok.

• Güldürdün
Reactions: The_Erinch