Trabzonspor - Genel Sohbet & Transfer Konusu | ⭐️

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,613
Puanı
860
Cornelius ezer diye Tayyip'i oynatmıyor. Aynısını Alanya yapmıştı. Yunus on numara oynayacak. Hücum olarak çok tehditkar bir kadro olsa da merkezde ve arkada çok boşluk verecekler. Zor maç. Ama kolay da kazanabiliriz.

Dorukhan'ı stopere alma hamlesi şaşırtmadı ve beğendim. Peres'i ileri verip geride üçlü olacaz. Ömür sevdası sinir ediyor o kadar. Hamsik reis bizi buradan çıkaracak inşallah.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,437
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Cornelius ezer diye Tayyip'i oynatmıyor. Aynısını Alanya yapmıştı. Yunus on numara oynayacak. Hücum olarak çok tehditkar bir kadro olsa da merkezde ve arkada çok boşluk verecekler. Zor maç. Ama kolay da kazanabiliriz.

Dorukhan'ı stopere alma hamlesi şaşırtmadı ve beğendim. Peres'i ileri verip geride üçlü olacaz. Ömür sevdası sinir ediyor o kadar. Hamsik reis bizi buradan çıkaracak inşallah.
2 penaltı başınıza dert olmasın @mesmeso

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,613
Puanı
860
Biz ligi çok daha önceki haftalarda bitirdik. Benim ligi veririz diye bir düşüncem hiç olmadı. Bugün insanların yaşadığı rahatlamayı 3-4 hafta önce yaşamalıydık. İnsanlar her maç umutla stada koşuyor ama istediklerini alamıyordu. Benim sitemim tamamen onaydı. En olmadık maçtan 3 puanı aldık zamanın dolmasını bekliyoruz.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,613
Puanı
860
Yeğenimi ilk kez maça götürmek istiyorum. Önümüzdeki tek engel Fenerli enişte. Onu da atlatırsak çocuğu hiç istemesem de TS'li yapacam.

• Güldürdün
Reactions: emreemreu

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,613
Puanı
860
FRNmwM7XsAU2hzX

Federasyonun kupalarını yapan kişi fanatik TS'li bir abimizmiş. Yeter be TFF. UEFA acilen bu durumu araştırmalı ve sezon tescil edilmemeli.

• İlginç
Reactions: DarkLegenD

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,613
Puanı
860
TS'nin harika bir pazarlama departmanı var. Kutlamayı zaten apar topar yapıp İstanbul'a kaçmaları yetmedi üstüne 300 liraya aldığım bileti iptal edip 350 liradan bana satıyorlar. Abdullah Avcı'nın hakim olmadığı her konuda sınıfta kaldılar.

Üstü açık otobüsle sahil yolundan şehrin kokusunu almadan geçmişe ihanet ederek basa bas stadyuma gidecekler. Dört yılda iki iyi hoca ile çalışmaları en büyük şansları. Allah da onlardan razı olsun.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,613
Puanı
860
Yabancı sınırı kalkıyor sanırım yoksa çok değişik hamleler yapıyoruz. Hem Boateng işini bitirdiler hem de Denswill ile uzatıyoruz. Ya yabancı olayı çözüldü ya da Hugo abime yol veriyoruz.

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,324
Puanı
280
Abdullah Avcı, 7 aylık aranın ardından tekrar Trabzonspor'da. Uzun yıllar sürmesi dileği ile.

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,324
Puanı
280
Maç sonucu ne olursa olsun, akşam genel kadro ile alakalı yazılarım olacak.

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,324
Puanı
280
Abdullah Avcı, Batista Mendy'i maçta stoper başlatarak ikinci istifa dönemi sürecini hızlıca başlatmış oldu.

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,324
Puanı
280
Elindeki oyuncuları değersiz gösterip amacı 10 yakın transfer yapmak.
Elinde 5 stoper var ama Mendy stopere çekiyor.
Biz seni iyi tanıyoruz hocam artık böyle saçma işlere girerek kendini rezil ediyorsun.
10 transfer yapsalar yine aynı oyunu oynayacaksın.
------

larsen ve abdülkadir markaj altında topla buluşunca topu taç çizgisine süren, markaj altında değilken topu yana ve geriye oynayan, oyunu yavaşlatan maalesef bomboş oyuncular. aşırı sıkıldım bunları izlemekten.

Son düzenleme: