Trabzonspor - Fenerbahçe | Süper Lig 2021-22 Sezonu - 8. Hafta Maçı

Hangi Takım Kazanır?

• Trabzonspor kazanır.

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    4
  • Anket kapatılmış .

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,608
Puanı
860
HAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHA.

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Övündüğümüz stoperlerimiz Kim Min-Jae ve Attila Szalai yüzünden maç gitti. Birisi serbest vuruş yaptırdı, birisi de penaltı yaptırdı. Bir de Altay'ın penaltıda boş gözlerle bakması ayrı bir olaydı. O penaltıdan yediğimiz gol moralimizi bozuldu. O penaltı olmasaydı Trabzonspor ikinci ve üçüncü golü atabilir miydi, zor gibi. İyi dayandık ama olmadı, 10 kişiyle bu kadar oluyor. Kırmızı kart olmasaydı büyük ihtimalle maçı kazanırdık. Şanssızlıklarımız maçı Trabzonspor'a çevirdi. Trabzonspor istediği kadar bu maçı kazansın; Fenerbahçe'nin aleyhine gelişenler olmasaydı, maç bu noktaya gelmezdi.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,272
Puanı
1,060
Övündüğümüz stoperlerimiz Kim Min-Jae ve Attila Szalai yüzünden maç gitti. Birisi serbest vuruş yaptırdı, birisi de penaltı yaptırdı. Bir de Altay'ın penaltıda boş gözlerle bakması ayrı bir olaydı. O penaltıdan yediğimiz gol moralimizi bozuldu. O penaltı olmasaydı Trabzonspor ikinci ve üçüncü golü atabilir miydi, zor gibi. İyi dayandık ama olmadı, 10 kişiyle bu kadar oluyor. Kırmızı kart olmasaydı büyük ihtimalle maçı kazanırdık. Şanssızlıklarımız maçı Trabzonspor'a çevirdi. Trabzonspor istediği kadar bu maçı kazansın; Fenerbahçe'nin aleyhine gelişenler olmasaydı, maç bu noktaya gelmezdi.
11-11 Fenerbahçe Trabzona acımazdı...Trabzonda hiçbir numara yoktu...Hele ikinci yarı penaltıya kadar resmen uyudum. Gene kendi hatamızla verdik...Aldılar...

Penaltı penaltıydı ama dağ gibi adamın dokunmasıyla yere düşen bir olay için sarı çok ağırdı.Maçı zaten o an kopardı.

Trabzon hakemle Mevlid Kandilinde gitsinler camide bir şükür namazı kılsınlar.

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
11-11 Fenerbahçe Trabzona acımazdı...Trabzonda hiçbir numara yoktu...Hele ikinci yarı penaltıya kadar resmen uyudum. Gene kendi hatamızla verdik...Aldılar...

Penaltı penaltıydı ama dağ gibi adamın dokunmasıyla yere düşen bir olay için sarı çok ağırdı.Maçı zaten o an kopardı.

Kim Min Jae'nin kırmızı kartına kadar her şey bizim lehimizeydi, golü de bulmuştuk daha ilk dakikalarda ama kırmızı kart ve penaltı pozisyonu her şeyi mahvetti, her şey aleyhimize döndü.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com

Adam pozisyonu incelemeye geldiğinde %100 penaltıyı vermemek için ıkındı resmen, ne hakemi abi? :A

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,272
Puanı
1,060
Kim Min Jae'nin kırmızı kartına kadar her şey bizim lehimizeydi, golü de bulmuştuk daha ilk dakikalarda ama kırmızı kart ve penaltı pozisyonu her şeyi mahvetti, her şey aleyhimize döndü.
Malesef..Bahaneler bitmez adımıza ama olan oldu. İşin sonunda neticeye bakıyorlar.
3-1 yenildik...

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and Araf

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Fenerbahçe'de maçın adamı Osayi Samuel'di bence. O kritik müdahaleleri olmasaydı, Trabzonspor daha fazla pozisyon bulabilirdi. Bir de ikinci yarıda sakatlıtkan dönüp oyuna giren Tisserand'ın da kritik müdahaleleri vardı. Novak da kimi zaman kritik müdahalelere imza attı. Kim Min Jae ile Attila Szalai ise çok şaşırttı.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,272
Puanı
1,060
Adam pozisyonu incelemeye geldiğinde %100 penaltıyı vermemek için ıkındı resmen, ne hakemi abi? :A
O penaltıyı vermeyeceğini 1an düşündün mü Ersincim gerçekten?
------

Bu arada Altay dokunulmaz olmamalı!
Çok başarısızdı!!
Bunu çok net ve ciddi yazıyorum.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
O penaltıyı vermeyeceğini 1an düşündün mü Ersincim gerçekten?
Abi TSL'deyiz, bu ligde hatayı telafi etmek için başka bir hata yapılır. Vermeyeceğini tabi ki de düşündüm. @Ege Bartu isimli üye söylemiş zaten. Şu pozisyon 2. dakikada olsa ilk açının 1. kez gösterilişinde gelir penaltı noktasını gösterirdi. Ama şimdi saniyeler boyunca düşündü orada "acaba vermesem mi" diye.

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Trabzonspor'u yenebiliriz, bireysel yönden iyi bir takımız aslında. Tek sıkıntımız var ama, ileride çoğalamıyoruz. Rossi ve Valencia çok yalnız başına kalıyor. Rossi bireysel olarak gitmeyi denedi ama yardım olmayınca bir yere kadar gidebildi. Vitor Pereira öncelikli olarak Novak'ı çıkarıp Tisserand'ı oyuna almalı ama umarım sakatlık geçirmez. Gustavo'yu ileriye koymalı, yani eski mevkisine. Sosa'yı oyuna almalı ilerleyen dakikalarda, hücumda katkı sağlar, Crespo çıkmalı. Valencia'yı çok fazla yormasak iyi olur, Berisha girse daha iyi sanki. Nazım'ı Osayi'nin yerine oyuna almalı. Kısacası yapacak çok değişikliği var ve umarım verimli değişiklikler yapabilir. Taktikle bu maçı kazanabiliriz, özellikle de hızlı çıktığımızda. Hızlı çıktığımızda rakip sıkıntı yaşıyor ama ileride çoğalamadığıız için pozisyon bulamıyoruz.
Tisserand oyuna girdi ama Novak da iyiydi ikinci yarı, Tisserand da. Gustavo ileri gitti de, Sosa'yı göremedik. Crespo yine iyi mücadele etti, hatta bir pozisyonda göğsüne gelen topu penaltı diye itiraz ettiler. Valencia çıktı, çıkmasa ya sakatlanırdı ya da kırmızı kart yerdi belki, yerine Serdar Dursun girdi ama etkili olamadı. Valencia kanattan giriyordu içeri, Serdar genelde ortadan ileri gitmeye çalıştı, pek ön plana da çıkamadı. Osayi iyi ki çıkmadı, takımın özellikle ikinci yarıdaki en kritik ismiydi. Çok iyi müdahalelerde bulundu. Nazım girince Osayi sol kanada geçti, Ferdi çıktı ama pek de verimli olmadı ve verimli olacak vakit de olmadı zaten.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,608
Puanı
860
Derbi psikolojik olarak böyle oynanır. Taraftarlar tribünde oyuncular da sahada üstüne düşen her şeyi eksiksiz yaptılar. Şimdi onlar istedikleri kadar konuşsunlar biz liderliğin keyfini süreceğiz. :)

Szalai gitti güya akıllı davranıp Altay'a Bakasetas hep kalecinin sağına vuruyor dedi ama önüne bakmıyor ki. Bakasetas top elinde onları izliyor. Topu sola vurdu Altay çaresiz onu izledi. :D

• Güldürdün

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Derbi psikolojik olarak böyle oynanır. Taraftarlar tribünde oyuncular da sahada üstüne düşen her şeyi eksiksiz yaptılar. Şimdi onlar istedikleri kadar konuşsunlar biz liderliğin keyfini süreceğiz. :)

Szalai gitti güya akıllı davranıp Altay'a Bakasetas hep kalecinin sağına vuruyor dedi ama önüne bakmıyor ki. Bakasetas top elinde onları izliyor. Topu sola vurdu Altay çaresiz onu izledi. :D
Altay'ın golü yiyeceğini biliyordum ama bari ters köşe olsaydı, boş gözlerle baktı sadece topa.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Diğer pozisyonları bilmem ama penaltı ve ikinci sarıya baktım bariz doğru kararlar. Bize diyorlar sosyal medyada her yenilgide hakeme bahane buluyorsunuz diyor benim bildiğim Fenerbahçe her puan kaybettiğinde ya başkanı açıklama yapıyor ya kulüp maç sonu yine hakeme atmazlarsa bir şey bilmiyorum.

• Beğendim
Reactions: BARON疼痛

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,272
Puanı
1,060

Altay zaten hep izledi..............................
------

Diğer pozisyonları bilmem ama penaltı ve ikinci sarıya baktım bariz doğru kararlar. Bize diyorlar sosyal medyada her yenilgide hakeme bahane buluyorsunuz diyor benim bildiğim Fenerbahçe her puan kaybettiğinde ya başkanı açıklama yapıyor ya kulüp maç sonu yine hakeme atmazlarsa bir şey bilmiyorum.
Penaltı ben VAR bile gerek yok dedim. Ama Kırmızı asla...Adam iri tık dokundu..adam indi aşağı... koşa koşa sarı verdi. Bu kadar kolay olmaması lazımdı.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Altay son haftalarda hep hata yapıyor gibi pek iyi diye ve takım kazanıyor diyoe konuşulmuyor.
------

------

Penaltı ben VAR bile gerek yok dedim. Ama Kırmızı asla...Adam iri tık dokundu..adam indi aşağı... koşa koşa sarı verdi. Bu kadar kolay olmaması lazımdı.
Abi pozisyon tehlikeli noktada o yüzden sarı bence net doğru müdahaleden değil pozisyondan diyorum.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,272
Puanı
1,060
Altay son haftalarda hep hata yapıyor gibi pek iyi diye ve takım kazanıyor diyoe konuşulmuyor.
Sanırım kendini vazgeçilmez hissediyor.

Birebirde tartışmasız en iyi kalecidir bana göre ama diğer yönlerde çok eksikleri var.
Ve çok fazla top izliyor......

Hertür eleştiriyi hakediyor ama bu akşam gene arada kaynar gider..gene gündem hakem ve pozisyonlar olacağı için.

• Beğendim

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Berke diye bir kalecimiz var, hani Atletico Madrid'in de gündemine girmiş olan. Altay ile rekabet içerisine sokup Altay'ın performansını arttırsak nasıl olur? Bence iyi olur. Kaleci antrenörü olan Michael Kraft'ı göndermek ayrı hata oldu zaten. Onun gelişiyle Altay'ın performansı yükselmişti, gidince performansı giderek düşüyor.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,272
Puanı
1,060
------

Abi pozisyon tehlikeli noktada o yüzden sarı bence net doğru müdahaleden değil pozisyondan diyorum.
İşte pozisyon faul olmamalıydı onu demek istiyorum dostum.