Tomris Giritlioğlu'ndan 3 Yeni Proje

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,008
Puanı
1,061
tomris giritlioğlu bir dizisine sağlam isimler bulmalı tuba-timuçin iyi başlangıç olabilir selma ergeçle yeniden çalışabilir + olarak o dizide :) diğer diziye yeni bulduğu yetenekleri kullanmalı uzun süredir bir tuba-beren çıkartamıyor 3.diziye hiç gerek yok bence :D

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Ben uyumlu buluyorum gerçi daha ortada net bir durum yok varsayımlar üzerinden konuşuyoruz :)
Tuba Büyüküstün ile ben aslında Kenan İmirzalıoğlu veya Murat Ünalmış ile partner olmasını çok istiyorum aslında. Kenan olamayacağına göre Murat Ünalmış olmalı bence kesinlikle. 20 Dakika'da yer almasaydı Fırat Çelik'te çok yakışırdı ama oyunculuk anlamında yetersiz bir isim olurdu tabii Tuba için. Ama bence Murat Ünalmış ve Tuba Büyüküstün çok uyumlu olurlar...

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,574
Puanı
1,061
Timuçin Esen çok iyi bir seçim olur Gurbet Kadını dizisiyle tanıdım kendisini ve başarılı rol çıkarmıştı. Yeni diziye de gelirse hakkıyla rolünü yapacaktır.

Tuba ile partner olurlar mı valla bence iyi ikili olurlar ama umarım proje sağlam olur.

*Dream*

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,517
Puanı
710
Tuba Büyüküstün ile ben aslında Kenan İmirzalıoğlu veya Murat Ünalmış ile partner olmasını çok istiyorum aslında. Kenan olamayacağına göre Murat Ünalmış olmalı bence kesinlikle. 20 Dakika'da yer almasaydı Fırat Çelik'te çok yakışırdı ama oyunculuk anlamında yetersiz bir isim olurdu tabii Tuba için. Ama bence Murat Ünalmış ve Tuba Büyüküstün çok uyumlu olurlar...
Kenan benimde çok istediğim bir isim ama dediğin gibi imkan yok anca Tuba bu sezonu pas geçip Karadayı bu sene biterse yeni sezonda bir ihtimal olur ama Kenan her dizisinden sonra ara veriyor o yüzden bu ikili yaş :( Murat Ünalmış hiç aklıma gelmemişti açıkcası bir yorum yapamıyorum.

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Kenan benimde çok istediğim bir isim ama dediğin gibi imkan yok anca Tuba bu sezonu pas geçip Karadayı bu sene biterse yeni sezonda bir ihtimal olur ama Kenan her dizisinden sonra ara veriyor o yüzden bu ikili yaş :( Murat Ünalmış hiç aklıma gelmemişti açıkcası bir yorum yapamıyorum.
Murat Ünalmış bence çok iyi olur Tuba için. Hayal ediyorum da bence çok uyumlu olacaklarına eminim. Senaryo da güçlü olursa eğer Asi&Demir gibi bir efsane yeniden neden doğmasın? :)

*Dream*

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,517
Puanı
710
Murat Ünalmış bence çok iyi olur Tuba için. Hayal ediyorum da bence çok uyumlu olacaklarına eminim. Senaryo da güçlü olursa eğer Asi&Demir gibi bir efsane yeniden neden doğmasın? :)
ah ah keşke Murat Yıldırım'dan sonra Tuba'nın yanına adam akıllı birini bulamadılar umarım yeni projede artık hak ettiği gibi bir partneri olur :)

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
ah ah keşke Murat Yıldırım'dan sonra Tuba'nın yanına adam akıllı birini bulamadılar umarım yeni projede artık hak ettiği gibi bir partneri olur :)
Gönülçelen'de Cansel Elçin'i çok yakıştırmışlardı nedense Tuba hayranları ama ben hiç uyumlu görmüyordum...

Murat Ünalmış Tuba Büyüküstün'e çok iyi bir partner olur bence. Timuçin veya Engin'den çok iyi bir ikili olurlar bence. :)

*Dream*

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,517
Puanı
710
Gönülçelen'de Cansel Elçin'i çok yakıştırmışlardı nedense Tuba hayranları ama ben hiç uyumlu görmüyordum...

Murat Ünalmış Tuba Büyüküstün'e çok iyi bir partner olur bence. Timuçin veya Engin'den çok iyi bir ikili olurlar bence. :)
Cansel İlker'dende beterdi bence ne tip vardı ne oyunculuk İlker'de en azından oyunculuk vardı :)
Hayırlısı olsun Tuba için Murat'ı Yer Gök Aşk'ta beğenirdim ama ilk tercihim Timuçin

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Cansel İlker'dende beterdi bence ne tip vardı ne oyunculuk İlker'de en azından oyunculuk vardı :)
Hayırlısı olsun Tuba için Murat'ı Yer Gök Aşk'ta beğenirdim ama ilk tercihim Timuçin
Timuçin yaşlı kaçar bence Tuba için. Murat Ünalmış ile çok iyi ikili olurlar bence. Tomris Giritlioğlu'yla da daha önce çalıştı her iki isimde bence. Bir Asis Yapım dizisiyle görebilmemiz mümkün. :)