mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Harbiden adam nerelerde ya kayıplara karıştı birden :A FETÖ mağduru olduğunu bilmiyordum. En son kaseti çıkmıştı onun bir otel odasında :A :A Ondan mı bahsediyorsun? :A
Sunumu çok beğeniyordum özellikle logomuzun altına ne çok yakışırdı. :bhr:

Programında FETÖ'yü deşifre etmiş hemen akabinde o malum kaseti çıkmış, kimin işi olabilir yatak düşkünü kim var Feto işte. :A

Hükümetle de arası bozuk değildi yanlış hatırlamıyorsam ama Ciner neden tatile göndermişti bu büyük resmi anca @beyazsoy çözerdi ama o da yok işte. :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Sunumu çok beğeniyordum özellikle logomuzun altına ne çok yakışırdı. :bhr:

Programında FETÖ'yü deşifre etmiş hemen akabinde o malum kaseti çıkmış, kimin işi olabilir yatak düşkünü kim var Feto işte. :A

Hükümetle de arası bozuk değildi yanlış hatırlamıyorsam ama Ciner neden tatile göndermişti bu büyük resmi anca @beyazsoy çözerdi ama o da yok işte. :A

Şaka bir yana cidden öyle bir siyaset tartışma programı düzenlesen gayet güzel olurdu aslında. Siyaset demek münakaşa ve kavga demek değildir, yeni Türkiye'de biraz öyle olsa bile şu videodan görüyoruz ki eski güzel Türkiye'de gayet seviyeliymiş :A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Şaka bir yana cidden öyle bir siyaset tartışma programı düzenlesen gayet güzel olurdu aslında. Siyaset demek münakaşa ve kavga demek değildir, yeni Türkiye'de biraz öyle olsa bile şu videodan görüyoruz ki eski güzel Türkiye'de gayet seviyeliymiş :A
Siz kendinizi bu isimlerle bir mi tutuyorsunuz? :A

Biraz da kişiyle ilgili şimdi mesela Abdullah Gül de naif bir isim Kılıçdaroğlu ile aynı programa çıkarsan muhtemelen bu sertlikte geçer. Ama Bahçeli ile Sinan Oğan'ı koysan stüdyo yıkılır, biraz kişiyle ilgili bu bence eski yeni Türkiye'den ziyade. :A

@Çiğdem- yapıyordu aslında bir tartışma programı. :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Siz kendinizi bu isimlerle bir mi tutuyorsunuz? :A

Biraz da kişiyle ilgili şimdi mesela Abdullah Gül de naif bir isim Kılıçdaroğlu ile aynı programa çıkarsan muhtemelen bu sertlikte geçer. Ama Bahçeli ile Sinan Oğan'ı koysan stüdyo yıkılır, biraz kişiyle ilgili bu bence eski yeni Türkiye'den ziyade. :A

@Çiğdem- yapıyordu aslında bir tartışma programı. :F
Tartışma programı düzenlicektim ama 1.bölümden sonra devamı gelmedi ms patlamıstı çünkü :A

ama siyasi üzerine değildi siyasete akrşıyım :A :A :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Şu aşamada Erkin Koray'dan başka ortak noktamızın olmadığı bir üye ama buna rağmen çok iyi anlaştıgım biri :bhr:
Dositols denilmeye başlandı.

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,830
Puanı
1,060
Profilindeki yazılarını takip etmek çok hoşuma gidiyor benim okurken ilgiyle okuyorum az sohbet etmemize rağmen ben çok seviyorum onla sohbet etmeyi ve en çokta MS de beni hep anlayışla karşıladığı için Ferhat Göçeri destekliyordum elendiği için üzülmüştüm desteklediğim için banada geçmiş olsun dediğini hiç unutmucam bu yüzden ayrıca çok tşk ederim ayrıca o Ferhat Göçer konusunda kırmıştım onu tekrar özür dilerim:Dve bana istediğin şekilde şaka istediğin şekilde takılabilirsin :D

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yaklaşık 3 yıldırım burdayım. İlk zamanlar Walter White mıydı neydi öyle bir nicki vardı, pek sohbetimiz yoktu. Ama son 1 yıldır çok iyi bir arkadaşlık kurduk, forumun kaliteli üyelerinden biridir. Mesajlarını okumasını da çok severim.

İyi ki aramızda, her zaman da yanımızda olması dileğiyle. :)

Ha bu arada gelecek yıllara bir mesaj bırakalım. İnşallah üniversiteyi kazanır ve istediği bölümde okur. Mezun olduğu günleri de görürüz inşallah. :D

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
  • Beğendim
Reactions: 12.Adam