Tims & B Productions'tan 3 Yeni Dizi Geliyor!

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Medyapım Show'a daha çok yakışıyor, eski kankalar tekrar barışsınlar isterim. Sadakatsiz Show'da yayınlansın isterdim hatta. :A

Yani, tek dizi tutturabilen yapım olarak hala hiç dijitalde dizi yapmamaları tuhaf gerçekten. :A
O devir geçti artık en unutulmayan Medyapım dizileri FOX’tan çıktı. :A Show’da zamanında iyileri vardı cidden özellikle Doktorlar ve AFK. :A

Bana da tuhaf geldi. :A Belki o da atılır. :A

• Güldürdün
Reactions: kerem

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Netflix'e Asya uyarlaması işler yapamazsınız yalnız. :A Onun dışında bir şey yapamıyorlar çünkü. :A
Yasak Elma uyarlama değil ve gümbür gümbür devam ediyor canım. :A Uyarlama yapmayan mı var. :A Fransız dizilerini alıp uyarlayan Ay Yapım’a bak sen önce. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Yasak Elma uyarlama değil ve gümbür gümbür devam ediyor canım. :A Uyarlama yapmayan mı var. :A Fransız dizilerini alıp uyarlayan Ay Yapım’a bak sen önce. :A
Ay Yapım yabancı dizi uyarlama işine yeni başladı Medyapım son dönemde başka dizi tutmadığını görünce sapıttı. Elma uyarlama olmasa ne olacak o tarz dizilerden yüz kez yapıldı daha önce. :A
Uyarlamaları orjinalinden bile çok daha iyi uyarlıyoruz. Siz onu bile yapamıyorsunuz. :A
Siz dediğin Ay Yapım'sa Menajerimi Ara en az orijinali kadar iyi. :Z

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ay Yapım yabancı dizi uyarlama işine yeni başladı Medyapım son dönemde başka dizi tutmadığını görünce sapıttı. Elma uyarlama olmasa ne olacak o tarz dizilerden yüz kez yapıldı daha önce. :A

Medcezir de uyarlamaydı yeni başlamadı yani. :A

İsterse 1000 kez yapılsın sonuç olarak tezini çürütüyor. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,590
Puanı
1,060
O devir geçti artık en unutulmayan Medyapım dizileri FOX’tan çıktı. :A Show’da zamanında iyileri vardı cidden özellikle Doktorlar ve AFK. :A

Bana da tuhaf geldi. :A Belki o da atılır. :A
Bir ara MF Show'a dizi veriyordu ama artık o da yok. Nedense bir yapımın tüm dizilerinin aynı kanala vermesinden hoşlanmıyorum. Ne o öyle sponsor olmuş gibi. :A

• Güldürdün

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,590
Puanı
1,060

Evet o kadar iyi ki birazcık daha ekranda kalabilmek için yapımın tabularını kırıp hafta sonuna alınmasına neden oldu. :A

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bir ara MF Show'a dizi veriyordu ama artık o da yok. Nedense bir yapımın tğm dizilerinin aynı kanala vermesinden hoşlanmıyorum. Ne o öyle sponsor olmuş gibi. :A
Ben de pek sevmiyorum aslında öyle hepsinin aynı kanalda olmasını. :A Çeşitlilik iyidir. :A Mesela Ay Yapım hep Show’a ya da Star’a dizi yapıyor artık. :A Bu sezon FOX’a dizi yapsaydı keşke. :A

• Güldürdün

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,590
Puanı
1,060
Ben de pek sevmiyorum aslında öyle hepsinin aynı kanalda olmasını. :A Çeşitlilik iyidir. :A Mesela Ay Yapım hep Show’a ya da Star’a dizi yapıyor artık. :A Bu sezon FOX’a dizi yapsaydı keşke. :A
Ben Ay Yapım'ın daha FOX'a hiç dizi verdiğini görmedim. :A Eski kankası Kanal D ile araları bozuk, atv'nin de kitlesi uymadığı için geriye sadece diğer iki kanal kalıyor sanırım. :A

• İlginç

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Medyapım dizilerini hiç tereddüt etmeden hafta sonu yayınlayabiliyor. Her dizisi tutmasına rağmen çok mütevazı, bazıları gibi değil. :A
Ay Yapım ilk kez komedi dizisi yapıyor bu zamana kadar dram işlerini hafta sonuna koymaya tercih etmemesi normal. :A

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ben Ay Yapım'ın daha FOX'a hiç dizi verdiğini görmedim. :A Eski kankası Kanal D ile araları bozuk, atv'nin de kitlesi uymadığı için geriye sadece diğer iki kanal kalıyor sanırım. :A
BSA yapmıştı o da 22 bölüm sürmüştü fena değildi. :A Şimdi Ay Yapım’ın o sayıları gördüğü doğru düzgün dizi yok. :A

• Güldürdün