Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
P1J5Vv.jpg

The Walking Dead, 2012 yılında Telltale Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan video oyunudur. Robert Kirkman'ın aynı isimli çizgi romanına dayanmaktadır. Bölümler halinde yayınlanmıştır, 4 sezon ve bir de DLC'den oluşmaktadır. İlk bölümü 24 Nisan 2012'de yayınlanmıştır.

Oyun çizgi romandaki gibi Georgia'da geçer fakat karakterlerin çoğu hayalidir çizgi romanda yer almaz. Üniversite profesörü ve cinayet mahkûmu Lee hapishaneye götürülürken araba kaza yapar ve yardım için yakındaki bir binaya gider. Burada küçük bir kız olan Clementine ile tanışır ve onu koruyacağına söz verir.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
  • Güldürdün
Reactions: Forumdash

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Çiğdem ilk bölüm yorumunu ayrıntılı alalım spoiler içine koyarsın. :A Senin uzun yorumlarını severim. :F Arada komik şeylerde yaz. :F
Ben Love Death and Robots'a başladım şuan :A Bunu izlemeyeceğimi söylemiştim dün gece ama erken cıkmışsın:X
Aaa bence izlemelisin zaten youtubeden izleniyor @Forumdash ayrıca @MasacRE @dreamy da izleyebilirler ben böyle oyun tarzı ilk defa izliyorum ve bir adam anlatıyor böyle oynarkan çok komik gerçekten çok sarıyor :F :F :F

Detaylı yorumlucam birazdan :A :A :A

• Güldürdün
Reactions: dreamy and MasacRE

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aaaa öncelikle gerçekten bukadar sarıcağını düşünmüyordum normal oyun bölümlerini izleyecez sanıyordum şu oyunu anlatan adamla birlikte çok eğlenceli olmuş @Harunnn60 1.bölümünü tamamladım bugün
:Z:Z:Z

Spoide verelim detayları ?A:A
Şimdi oyun başladı bizim arap adam bir yaşlı moruk şerifle araba sahnesi var oyunun şu kısmı çok güzel seçenekler var adamın hangi cümleleri kullanmasını sen seçiyorsun 4 seçenek falan veriyorlar ve hepsinde farklı yollardan gidilicek bir bakıma her oynayan oyunu aynı oynamıyor seçeneklere göre farklı götürüyorlar bu güzel :A Tabi bizim oyunu oynayan adam bazen cevap verdirmiyor bu konuda cevap vermeyelim şüphe çekmeyelim diyor :F:F:F Kaza yaptıklarında şerifin zombi olmasından korkması çok komikti oyunu oynayan adamın tepkileri ?A:A

Evde arap adama kadın zombi saldırıyor bende gerildim izlerken :( @Harunnn60 senin şapkalı kız gelip kurtarıyor ve dostluk başlıyor Negan ve küçük kız dostluğu gibi :A Bunlar bir yere gidiyor oyunu oynayan adam arap adama yalan söyletiyor şimdi yaşlı bir adamın sorusuna yalan konusuyorlar ve oyunu oynayan adam yaptığının güzel hamle oldunu övünürken yaşlı adam bunu hiç unutmucam diyor ve oyunu oynayan adam eyvahh hiç unutmucakmıs niye yalan söyledik diyor :F:F:F Şapkalı kızla ahırda yatarkan gübre sohbetide komikti arap adamın ?A:A

Zombiler saldırdığında bir çocuk ölücekti oyunu oynayan adam üzüldü :( ama ısırılmadı , bir yaşlı moruk diyorkı bu çocuk ısırıldı bunu atalım diyor oyunu oynayan adam da kendisi cevap veriyor hayır ısırılmadı diyor :F Oyundakı adam ısırıldıd edikçe oyunu oynayan adam ısırılmadı diye sinirleniyor çok komikti :F:F:F

Şimdi bu kısmı ayrıca anlatacam çok güldüm ve sevindim :F:F:F @Harunnn60
Şimdi bunlara zombi saldırıyor bar gibi bir yerde ve orada bir oğlan ve bir kadın birisi ölecek oyunu oynayan adam seçim yapacak diyorkı kızın silahı var o kurtulur biz şu salak oğlanı kurtaralım diyor :F Meğer kızın mermileri çantasındaymış adam yazıyı atlamış bende fark etmedim kıza dyorkı sıksana kafasına şunların diyor oğlanı kurtarıyor ve kız şimdi kurtulur kendisi diyor zombiler kızı yiyor :F Hahaha adamın tepkisi çok komik ve o kızda önemli birisiymiş ben sevindim bende oğlanı kurtarırdım :A @Harunnn60 sinirlenmiştir onu maggie gibi görüyordur :F

En çokta şey komik kızın kurutlucana okadar eminki ama kurşunlarım yok yazısını görmemiş iyiki görmemiş :F :F:F Ve o bardan çıkarkan bir yaşlı adam arap adama hainlik yaptı oyunu oynayan adam küfür edecek edemiyor çok komikti tepkisi ?A:A

• Harika
Reactions: Harunnn60

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
@Çiğdem @Forumdash @dreamy @MasacRE @DarkLegenD evet arkadaşlar izlemek için sizi bekliyoruz. En azından ilk sezonu izleyin. :D

@dreamy senden umutluyum. :A Özelden link atarım. Beni kırma.:rolleyes::-)
Aaa bence izlemelisin zaten youtubeden izleniyor @Forumdash ayrıca @MasacRE @dreamy da izleyebilirler ben böyle oyun tarzı ilk defa izliyorum ve bir adam anlatıyor böyle oynarkan çok komik gerçekten çok sarıyor :F:F:F

Detaylı yorumlucam birazdan ?A:A
Önümüzdeki hafta komite haftam, resmen gecem gündüzüme karıştı. En erken haftasonu izleyebilirim zaten izlemek istediğimi de söylemiştim. :A Keşke oyunu kurabilseydim oradan daha zevkli olurdu.... :A

• Harika
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Önümüzdeki hafta komite haftam, resmen gecem gündüzüme karıştı. En erken haftasonu izleyebilirim zaten izlemek istediğimi de söylemiştim. :A Keşke oyunu kurabilseydim oradan daha zevkli olurdu.... :A
Ya çok güzel yorumlamışsjn @Çiğdem :F beni iyi çözmüşsün. :F neye sinirleneceğim biliyorsun. :A

Akşam gelince güzel bir yorum yapacağım. :A
@Harunnn60 ın youtube linkinden izleyin orda bir adam var çok komik :F :F :F

@DarkLegenD bey sende izle :A :A :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
1.sezondan başladı işte. :F Bende izliyorum. :Z
Daha final sezonunu oynamadım sırf @Çiğdem ile final sezonunu beraber izleyek diye. :Z
Bir dakika oyun 26 Mart’ta çıkıyorsa sen nasıl izledin anlamadım. Baştan mı başladın. :A
Eski oyunu oynadımı bu mesajlardan sonra şuan anlıyorum :F :F :F

18 video atmış adam bitecek diye üzülüyordum yenileride gelecek ozaman :Z:Z:Z

Sen oynamıssındır ozamand reamy oynamıssan yorumlarıma bakarsın :A

• Güldürdün
Reactions: dreamy