Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Aaa sarısın kızın tam tersi olmuş demek zombi çocukla bizimle oldu gibi okadar kavga etmediniz :F Ozaman şaşırmıssındır bizimkini izlerken :A :A :A

Sarısın kızın tam tersi işte :F
Yok zaten mağarada sizi terk etti , bizde de mağarayı zombiler basınca siz gidin ben korurum dedim :F onun öncesinde tabi james ile kavga ettik , aj vurdu ona filan aynı yani bunlar :A

Aaa james te hiç beklemezdim :A Dedim @Çiğdem in gözünden düşer kesin. :A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Hep benim kalbimde ayrı olarak kalacak çünkü izlediğim ilk oyundu ve çok doğru bir oyundan başlamısım bunun içinde sana borçluyum tabi bu maceraya sen olmasan adım atamazdım :bhr: :bhr: :bhr:
Bende çoooookkk çok teşekkür ederim. :D iyi ki varsın çiğdem. :D yıllar sonra bile bu oyunu hatırlayacağına eminim. :D hafızanda yer edinmesine çok ama çok sevindim. :love1: :-)

• Harika

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yok zaten mağarada sizi terk etti , bizde de mağarayı zombiler basınca siz gidin ben korurum dedim :F onun öncesinde tabi james ile kavga ettik , aj vurdu ona filan aynı yani bunlar :A

Aaa james te hiç beklemezdim :A Dedim @Çiğdem in gözünden düşer kesin. :A
Velet çocukla öldürmeyi seviyorum derken oan hem ona sinirleniyoruz hemde zombi çocukta olaya girerken bir yandan onada sen karısma aramıza girme diyoruz oralar çok komikti :F Ama bir ara o velet çocuktan gerçekten korktuk yamyam diyordumya bizi yicek sandım :eek::eek::eek:

• İlginç
Reactions: Harunnn60

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bende çoooookkk çok teşekkür ederim. :D iyi ki varsın çiğdem. :D yıllar sonra bile bu oyunu hatırlayacağına eminim. :D hafızanda yer edinmesine çok ama çok sevindim. :love1: :-)
Aaa tabi özellikle L unutulmaz :bhr: :bhr: :bhr: TWD dizisinin son sezonlarından memnun değiliz malum bu oyun ilk 4 sezondan sonrakı sezonlarından daha iyi twd nin :A

• Harika

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Aaa tabi özellikle L unutulmaz :bhr: :bhr: :bhr: TWD dizisinin son sezonlarından memnun değiliz malum bu oyun ilk 4 sezondan sonrakı sezonlarından daha iyi twd nin :A
Bir ara bu sezon biraz mırıldanınca sen kesin sevmeyecek dedim ama son 2 bölümle kurtardı :A Hele son bölüm baya iyi olunca sen bile yorum yapamadın. :A

• Harika

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Velet çocukla öldürmeyi seviyorum derken oan hem ona sinirleniyoruz hemde zombi çocukta olaya girerken bir yandan onada sen karısma aramıza girme diyoruz oralar çok komikti :F Ama bir ara o velet çocuktan gerçekten korktuk yamyam diyordumya bizi yicek sandım :eek::eek::eek:
Öldürmeyi seviyorum deyince bende korktum birde tipi de korkunç oldu. :rolleyes:

• Güldürdün

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bir ara bu sezon biraz mırıldanınca sen kesin sevmeyecek dedim ama son 2 bölümle kurtardı :A Hele son bölüm baya iyi olunca sen bile yorum yapamadın. :A
Güzeldi L sahneside vardı :bhr:

Ama ilk izledimden mi bilmiyorum ilk oyunun yeri ayrı tabi L duygusallımızda var sırala yaparsam 1.oyun 1.sıramda :A Bu final sezonunuda 2. sırama alıyorum :A

İkinci oyunda iyide ben üçüncü oyunu çok sevdim yanı üçüncü oyunun diğer 3 oyun gibi duygusal bağı yoktu ama en aksiyonlu seriydi nefes almaya vakit bulamıyorlardı :F Oyüzden 3.sıramda üçüncü oyuna yer veriyorum ikinci oyunda 4.sırada olsun ikinci oyunun oyuncularıda çok gıcıktı Kenıy hariç tüm gıcıklar bir arada toplanmıştı :A :A :A

• Güldürdün

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Yakın kameradan çekime girdi sende orayı diyorsun kesin :F Orada bir değişiyor sandım ben ama sonra iyi toparladık :F
Sana güveniyoruz dedik :A Ama öyle demesek oyun bazı yerlerde farklılaşıyormuŞ :A biz güzel bir cevap verdik :A baktığın bir insan güvenmeyeceksen ne anlamı kalır. :A

• Harika

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sana güveniyoruz dedik :A Ama öyle demesek oyun bazı yerlerde farklılaşıyormuŞ :A biz güzel bir cevap verdik :A baktığın bir insan güvenmeyeceksen ne anlamı kalır. :A
Bizi yemesindende korktuk bence :F :F :F

Ama hakkınıda yemeyelim çok iş gördü zombiler saldırınca onu knotrol ettikya kapıları kapattık oyunu oynayan adamda ara sıra hem gülüyor hemde heyerden çıkıyorsun afferim diyor :F Ufacık boyuyla tövbe tövbe :F Her olayın içinde var benim sempatimi kazandı oyun bitmeden :A :A :A

• Harika

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Bizi yemesindende korktuk bence :F :F :F

Ama hakkınıda yemeyelim çok iş gördü zombiler saldırınca onu knotrol ettikya kapıları kapattık oyunu oynayan adamda ara sıra hem gülüyor hemde heyerden çıkıyorsun afferim diyor :F Ufacık boyuyla tövbe tövbe :F Her olayın içinde var benim sempatimi kazandı oyun bitmeden :A :A :A
İlk bölüm küfür edecektin neredeyse :F Sevdiysen helal olsun bende sevdim valla :A

Aama bir dengesizlik var cnm yinede bu çocukta :A

• Güldürdün

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Son bölümde ki küçüklük hali tatlıydı ama kız. :D al evine besle :D
Şapkalı kızı kurtardı sonucta ama
L in kolunu kessek kurutlamıyordu mesala yanı oyunun yapısına tersti şapkalı kızın kurtulması aslında oyun burada bize feyk atıyor kessende kurtulamaz kuralını bildimiz için güzel ters köse yapıyorlar :A Ama şöyle mutlu bitmese çok üzülürdüm ve yıllarca kafama takılı kalırdı :A

• Güldürdün