AMC The Walking Dead 9. Sezon Yorumları

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
3 iyiydi. Bu sezon iyi gidiyor bence. Hoşbuldum

Fısıldayanlar geliyor. Çizgi romandan biliyorum. Çok güzel bir konu umarım senarist güzel işler. @destere @Çiğdem-

Umarım Rick’i gereksiz görmüyorsundur @destere ve @Çiğdem- gibi

Harunun favorisi buydu Rciki micki takmıyordu yanı @destere

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
3 iyiydi. Bu sezon iyi gidiyor bence. Hoşbuldum

Fısıldayanlar geliyor. Çizgi romandan biliyorum. Çok güzel bir konu umarım senarist güzel işler. @destere @Çiğdem-

Harunun favorisi buydu Rciki micki takmıyordu yanı @destere

gaga her zamanki gibi dedikoduyla pas geçmiş konuyu ilk iki bölüm yorumu nerde yok
fısıldayanlar arasında fısıldayan maggie benzeri bişey vardır umarım? maggie bu sezon kısa bir mola verecekmiş o arada başka maggie ler bulmak şart

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aaa evet. Bu sezon konuk oyuncu olarak gelecekmiş.
2. sezonda kendisinden kurtulduk şükür.
Ben buna devam şuan edemiyorum telif gelmiş @Yiğitt ve sizler gibi zenginde değilizki paralı yerden izleyelim

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
İzledim yorumumu yapacağım birazdan.

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,744
Puanı
710

Ekli dosyalar

• upload_2018-11-8_20-42-25.jpeg
    3.9 KB · Hit: 184

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
1. Bölüm

Ne denebilir ki, ortalama bir başlangıç sayılır. Taht kavgasından başka hikaye yoktu.
Daryl işleri bozacak gibi.

6.5/10

İlk 2 bölümü izledim nihayet @Harunnn60 verdiği site sayesinde Adamlar kendileri iyi kötü çeviri yapıp koyuyor milletde eleştiriyor bu kıtlıkta twd çevirisi bulmuşlar vlla bazılarına iyilik yapmıcaksın gerçekten

Yeni jeneriğe pek alışamadım Dark gibi olmuş kargalar falan

1.Bölüm
Rick bildiğiniz emekli dede olmuş ayoll diziden çıkması şimdiden doğru karar olduğu görünüyor Darly ile konusma sahnesi güzeldi yalnız Daryl Maggienin dedikleriniyapma ayoll lider sen olacaksın Maggide bildiğin kafayı yemiş şuan deliden farksız gözümde ve onunda çıkıcak olması doğru karar olduğu bence seyirciler tarafından onaylanmıştır

2.Bölüm
Maggie bu sezon inanılmaz gıcık konusurkan gözleri büyüyor bildiğin deli ayoll Ormanda zombi saldırısı iyiydi özlemişiz bu sahneleri ve Daryl tam bir lider gibi ağacın altında kalan adamı kurtardı Ricktede senle aynı şeyi hedeflemiyoruz dedi lider olucağına dahil sinyaller veriliyor

Aaa Vane çok pasif başladı dizide Darlyden dayak yedi Tek tesellim Rickten yememesi Son sahnede birisi yine vurdu adama bakalım kim

Negan oradan çıkıcak ama bakalım Rick öldükten sonramı , öncemi Rick Negan konusmasında sinyal verdiler Rcik ölücek Negan tekrar devam edecek gibi

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Harunnn60

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
9x3. Bölüm

güzel bir bölümdü bölüm sonundaki maggie nin yaşanacak katliama sırtını dönüp çekip gitmesi dahada bir muhteşem kareydi @Çiğdem- bu bölümle yaşanan kayıptan dolayı bunalıma girebilir
justin karakteri (black sails in vane i )diziye niye girdi niye çıktı anlamak mümkün değil? madem oynamayacaktı iki üç sahne için dizide bulunması saçmalıktı zombiye dönüşüp geberdi hogathanın parlağı
negan ın artıklarıyla bizim gurup arasındaki, gerilim doruk noktasındaydı kurtarıcı denen sünepeleri öldürenlerde bizim kızlar gurubuymuş? maggie ve daryl görmezden gelip sırtlarını dönüp çekip gittiler .. en iyisini yaptılar umarım negan ıda kısa zamanda öldürmeyi başarırlar

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,744
Puanı
710
Spoiler'ın hepsinde Rick ile Maggie'yi kötülemişsin.

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Spoiler'ın hepsinde Rick ile Maggie'yi kötülemişsin.
Maggie bu sezonun kaçık kadını bildiğin deli rolunde Rick emekli amca modunda Darly ilk 3 sezonun havasını veriyor yanı yapımcı sanırım Daryli tek başrol yapacağı için tekrar ağırlık vermeye başlamış şu 3 bölümde tam bir lider kusursuz ilerliyor her hareketi her sözü cuk diye oturuyor ilk 3 sezondakı Darly döndü @Harunnn60 @destere @DarkLegenD