AMC The Walking Dead 9. Sezon Yorumları

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ilk iki bölümü izledim ortalama bölümlerdi öyle çok çok iyi değildi:) hem sen benim yorumları okumadanmı beğeniyorsun orda ayrıntısıyla kalaylamıştık diziyi :)
İlk 4 bölüm iyiydi. Hatta 3. bölüm efsaneydi, @destere ile bir an önce başlayın. :Z
Aaa bence senin izlediğini unutmuş ve bize kakalamaya çalısıyor güzel diye :A :A :A

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,641
Puanı
710
ilk iki bölümü izledim ortalama bölümlerdi öyle çok çok iyi değildi:) hem sen benim yorumları okumadanmı beğeniyorsun orda ayrıntısıyla kalaylamıştık diziyi :)
Aaa bence senin izlediğini unutmuş ve bize kakalamaya çalısıyor güzel diye :A :A :A
Zevkler ve renkler diyelim bana çok başarılı geldi destere beğenmemiş. Hem İmdb’deki bölüm puanları da beni destekliyor. Sonunda onlar da doğru yolu bulmuş. :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Zevkler ve renkler diyelim bana çok başarılı geldi destere beğenmemiş. Hem İmdb’deki bölüm puanları da beni destekliyor. Sonunda onlar da doğru yolu bulmuş. :A
zaten ben maggie dışında pek bişey beğenmiyorum dizide az bişey enid az bişey rosita falan işte :) eskiden michone u da severdim iki zombiyi zincirleyip dolaştırırken kıza hastaydım, şimdi rich le çiftleşmekten başka bir fok yediği yok :)

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
5. bölüm

Rick'in kurtuluşundan tatmin oldum. Ağır dramlı bir bölümdü.

Bir sonraki bölüm ölecek olduğu için yeni grubun şov yaparak onu öldüreceğini düşünüyorum.

ekleme: Judith büyümüş, zaman ileriye sarılacak, yani Negan hayli hayli çıkar dışarı. Çok farklı bir dizi çıkacak karşımıza. Ayrıca FTWD ile olan zaman farkı tekrar açılacak, eğer onlar da zaman atlaması yapmazlarsa.

9.0/10

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: mrt-06

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,641
Puanı
710
zaten ben maggie dışında pek bişey beğenmiyorum dizide az bişey enid az bişey rosita falan işte :) eskiden michone u da severdim iki zombiyi zincirleyip dolaştırırken kıza hastaydım, şimdi rich le çiftleşmekten başka bir fok yediği yok :)
Enid mi, çocuk ya o :eek:

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,641
Puanı
710
Efsane bir 5. bölüm gelmiş. Bölüm yorumunu en kısa sürede yapacağım. @DarkLegenD ‘ın izledikten sonraki yorumunu merak ediyorum. :A

Bundan sonra birkaç sezonluk daha konu çıkar. Tadı damağımda kaldı. :Z

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Efsane bir 5. bölüm gelmiş. Bölüm yorumunu en kısa sürede yapacağım. @DarkLegenD ‘ın izledikten sonraki yorumunu merak ediyorum. :A

Bundan sonra birkaç sezonluk daha konu çıkar. Tadı damağımda kaldı. :Z
1-2 satırlık bir şey yazdım ya, pek bir şey değil. :D

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,641
Puanı
710
9x3'teyim. :A

Yorumumu yaparım. :A
3. bölüm harika bir an önce izle belki de izlemişsindir. Bir de önümüzdeki (5’ten sonraki) üç bölüm için bir fragman yayınlamışlar birkaç sezonluk konu çıkar o derece, fragmanda dizi eski prestijine kavuşacak diyor. :A

Bu arada hoşgeldin. :D

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
3. bölüm harika bir an önce izle belki de izlemişsindir. Bir de önümüzdeki (5’ten sonraki) üç bölüm için bir fragman yayınlamışlar birkaç sezonluk konu çıkar o derece, fragmanda dizi eski prestijine kavuşacak diyor. :A

Bu arada hoşgeldin. :D
3 iyiydi. :D Bu sezon iyi gidiyor bence. Hoşbuldum :D

Fısıldayanlar geliyor. :Z Çizgi romandan biliyorum. :Z Çok güzel bir konu umarım senarist güzel işler. :A @destere @Çiğdem-

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,641
Puanı
710
3 iyiydi. :D Bu sezon iyi gidiyor bence. Hoşbuldum :D

Fısıldayanlar geliyor. :Z Çizgi romandan biliyorum. :Z Çok güzel bir konu umarım senarist güzel işler. :A @destere @Çiğdem-
Daha konu var spoiler vermeyeyim, dizi başka bir evreye girecek. 2 bölüm sonra fragmanı izlersin. :Z Ben çizgi romanı okumadım ama dijitalden başlamayı düşünüyorum. :A