AMC The Walking Dead 9. Sezon Yorumları

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ben o kel kafalı ucube kadını istemiyorum ?A:A @MasacRE

Miconne gibi karizması olan birisi gelse olurdu onun tipi kurtarmıyor çakma Çeto :F:F:F
Ha anladım sen uzun saçlıları beğeniyorsun :A Peki bu nasıl? :A @dreamy @DarkLegenD @Harunnn60

images

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Biraz daha hareketli bir bölüm.

Negan, Eugene, Luke gibi korkunç önemli karakterlerin yüzünün bile gösterilmediği bir bölüm oldu. Bölümlerin kesinlikle 1 saatten uzun olması gerektiğini düşünmeye başlıyorum.

Daryl ön plandaydı, Lydia ile olan çekişmesinde ezip geçti, ki Lydia resmen boş konuştu. Dizide büyük bir rol üstlenecekse Daryl, ilgi çekici bir olayın içinde en etkin rolü almalıdır. Ki bu da Alfa'nın kızını öldürmesi anlamına gelir. Bu ise 3-4 bölüm içinde gerçekleşmelidir.

Henry'cik, 'ergen' kelimesinin vücut bulmuş hâli. Kendisi hakkında pek yorum yapmaya gerek yok. İşleri berbat edecek kişilerden biri.

Alfa kadınımızı pek beğenemedim. Saçlarını kesmemeliydi. Saf(düz) kötü olması, herhangi bir amacının olmamasından dolayı ilgi çekici bir tarafı yok. İlerleyen bölümlerde alt hikayelerle kendisinin karakteri zenginleştirilirse ne âlâ. Ama bunun yaşanacağını düşünmüyorum.

Ekstra olarak; Negan'ın acilen face turn yapması lazım. Eugene ve Luke(Luke'nin iç dünyasının üstüne daha fazla gidilmeli, gerekirse 1.30 saatlik bir bölüm yapılmalı ve tamamen kendisine ayrılmalı; ciddiyim) başrole yükselmeli. Bu 3 zeki adam topluluklar adına karar vermeli, diziyi taşımalı, diğer karakterlerin önüne geçmeli.

8.0/10

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: dreamy and MasacRE

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,721
Puanı
710
Mumya kılıklı :F Bu dizide Miconne iyiydi oda Rickle olunca kovulmayı hak etmişti ?A:A @Harunnn60 @dreamy
Ben de Michonne'dan aynı sebeplerden dolayı soğumuştum. İnşallah Carol Daryl ilişkisi gerçekleşir de uzun zaman sonra kaliteli bir çift görmüş oluruz dizide. :Z

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ben de Michonne'dan aynı sebeplerden dolayı soğumuştum. İnşallah Carol Daryl ilişkisi gerçekleşir de uzun zaman sonra kaliteli bir çift görmüş oluruz dizide. :Z
@MasacRE den bile daha ağır kütükleşme sinyalleri veriyorsun bu zevklerinden vazgeç Masacre kütük lakabını iğrenc zevklerinden almıstı kaba saba oldundan değil :A :A :A @Harunnn60 @DarkLegenD @Forumdash

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
@MasacRE den bile daha ağır kütükleşme sinyalleri veriyorsun bu zevklerinden vazgeç Masacre kütük lakabını iğrenc zevklerinden almıstı kaba saba oldundan değil ?A:A @Harunnn60 @DarkLegenD @Forumdash
dreamy aferin sana doğru yoldasın. Böyle devam et :A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem and dreamy