Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Blu tv e üye olmaya çalıştım Walking Dead netten kaldırılmış ama nasıl ücretsiz ayoll hem 7 gün ücretsiz dene diyor hemde kart bilgisini istiyor korktum kapattım :A :A :A @Yiğitt @MasacRE-

Sen 9.sezona geç destere bende öyle yapacam dizimagtan kalkmadan sezonu güncel izlemek lazım . 8.Sezonun finalini bulabilirsem bir yerden izlerim sezonun yarısını bliyorum zaten 9.sezona baslıcam yarın ilk 2 bölümü bitirelim 3.bölüm gelmek üzere :A
Kart bilgisi istiyor çünkü 8. güne geçtiğin an parayı kesecek :A Verebilirsin ama vaktinde izlemeyi bitirirsen sıkıntı olmuyor.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Nereden izleyecen o zaman? :A
Yeni sezonu veriyor dizimag ve siteler ama sezon bitince kaldırıyorlar netten :A

8.Sezonda 10.bölümde kalmıştım dizi bitince kaldırmışlar en iyisi 9.sezonu güncel izlemek hazır netten veriyorlarkan :A :A :A

Tabi sen çok geridesin 6.sezonmu 7.sezonmu :F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Bu muymuş Vane dediğiniz herif, Shameless'de de oynuyordu bir ara, hogatha neyini beğendin bu tipsizin :eek:
Aaa sensin tipsiz beee Rick e bin basar :Z:Z:Z

Ayrıca şefimiz @sokak sanati in torunu olur kendisi :A :A :A
kizilderilidekupeeeed4566c8e.jpg

4218563f8a9ea42fde8f550b4d5dd8be.jpg

vane in ilgi alanı erkekler :) onu söylememiş hogatha? black sails de kaptan flintle oynaşıyordu derin bir aşkla birbirlerine bağlıydılar :)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Aaa sensin tipsiz beee Rick e bin basar :Z:Z:Z

Ayrıca şefimiz @sokak sanati in torunu olur kendisi :A :A :A
kizilderilidekupeeeed4566c8e.jpg

vane in ilgi alanı erkekler :) onu söylememiş hogatha? black sails de kaptan flintle oynaşıyordu derin bir aşkla birbirlerine bağlıydılar :)
Hogathanın beğendiği erkeklerin ilgi alanı da hep erkekler oluyor zaten şaşırtmadı :A Yalnız diğerleri yine bir şeye benziyordu, bunun suratında meymenet yok, bunu bile beğeniyorsa senin hogatha baya kudurmuş demektir :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Hogathanın beğendiği erkeklerin ilgi alanı da hep erkekler oluyor zaten şaşırtmadı :A Yalnız diğerleri yine bir şeye benziyordu, bunun suratında meymenet yok, bunu bile beğeniyorsa senin hogatha baya kudurmuş demektir :A
9.Sezon 1.bölüme bakarım yarın @destere :A :A :A

8 i sezon finalini bir aradan izlemeye çalısırım ama 9.sezonda kısa bir özet geçerse onada gerek olmaz :A :A :A

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,734
Puanı
710
Aaa bölümü izlemedim kötümü iyimi bilmiyorum ama bu adam kötüden başlayıp iyilere dönüyor Blac Sils ve The 100 öyleydi :A

Bence Rickin yerine gelmiş diziye Vane :A @MasacRE- @dreamy @kerem

Darly ile ekip olursa Rick geberdikten sonra Darlyle birlikte olacak demekki :Z:Z:Z
Andrew Lincoln oyunculuğuyla döver bunu. :A

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,734
Puanı
710
rick gitmiş bu kazma gelmiş bence öyle gelendende gidendende hayır yok:) giden maggie olmadığı müddetçe kolay kolay sarsılmam :)
Rick'i sevmediğini bilmiyordum senin ya. Tabii Maggie gitmesin de kim giderse gitsin. :Z

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,734
Puanı
710
ha unutmadan 8x5. bölümü hangi aya erteledin :)
İzledim desem :cool:

Daryl vs Rick kavgası vardı ama kısa sürdü. :( Olan ikisine oldu, silahları patlamada kaybettiler. :A

Dediğin gibi gittikçe bölümleri sevmeye başlıyorum. :Z

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
8x16. Bölüm
Sezon Finali

güzel bir bölümdü diyeceğimde şu rick salağının yaptığı şey pek hoş değildi ..
negan ın planı tıkır tıkır işledi sonuna kadar..? bizim aptallarda bir güzel tuzağa düştüler
ama sonra olan oldu bugüne kadar kırk kez küfrettiğim eugene gevşeği sürpriz bir planla negan ın işini tek başın a bitirdi
rick kazmasıda negan ı öldürmekten vazgeçip güzel bir sezon finali yaşamamıza engel oldu :)
maggie rick le michone u affetmeyecektir eminim negan için güzel fikirleri vardır :)

8. sezonu bitirmeden dokuza nasıl geçiyorsunki onu anlamadım ? :)
Aaa ilk yarısını izledim konuyu biliyorum sonucta Arrowuda geçens ezon ilk yarısını izlemiş sonra sezon finalini izleyip yeni sezona geçmiştim @Forumdash ile :A :A :A

Dizi hiçbiryerde yok Bulu tv e kart bilgimi veremem üyelik iptalı olmaz hemen parayı çekerler karttan zaten kim kime bedava bir eşy izlettirmiş bunun altında kesin bir şey vardır diyordum :A :A :A @MasacRE-

Sezon finalini zar zor izlemeyi başardım sitelerden şimdi 9.sezona geçebiliriz :Z

Sezon finali 16.bölüm
Aaa bu Maggie yeni sezonda ölmeyi hak etmiş zaten bizimkilere düşman oluyor yanı kafayı yemiş ayoll galiba Ricki bu öldğrğcek gerçi iyi bir şey yapmış olur :A İnş Maggieyide Darly gebertir :A :A :A

Negan Rick kavgası güzeldi Negan öldü sandım yeni sezona kalmasaydı üzülürdüm :(
Rick ilk defa doğru bir şey yaptı Neganı kurtarıp şimdi kendisi gebersin Negan kurtulup tekrar teror estirsin :Z:Z:Z

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
İzledim desem :cool:

Daryl vs Rick kavgası vardı ama kısa sürdü. :( Olan ikisine oldu, silahları patlamada kaybettiler. :A

Dediğin gibi gittikçe bölümleri sevmeye başlıyorum. :Z
orda çok aptalca davrandı iki parlakta! zaten @Çiğdem- in parlaklarında biraz beyin olsa bu kadar zor duruma düşmezdi bizim ahali :) onlar giderse herşey yoluna girecektir :) bir kamyon silah ve cephane bulmuşlar o yoklukta silahlara sahip çıkıp etkili şekilde kullanmayı düşüneceklerine birbirleriyle it dalaşına girdiler bir kamyon cephane güme gitti :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Aaa ilk yarısını izledim konuyu biliyorum sonucta Arrowuda geçens ezon ilk yarısını izlemiş sonra sezon finalini izleyip yeni sezona geçmiştim @Forumdash ile :A :A :A

Dizi hiçbiryerde yok Bulu tv e kart bilgimi veremem üyelik iptalı olmaz hemen parayı çekerler karttan zaten kim kime bedava bir eşy izlettirmiş bunun altında kesin bir şey vardır diyordum :A :A :A @MasacRE-

Sezon finalini zar zor izlemeyi başardım sitelerden şimdi 9.sezona geçebiliriz :Z

Sezon finali 16.bölüm
Aaa bu Maggie yeni sezonda ölmeyi hak etmiş zaten bizimkilere düşman oluyor yanı kafayı yemiş ayoll galiba Ricki bu öldğrğcek gerçi iyi bir şey yapmış olur :A İnş Maggieyide Darly gebertir :A :A :A

Negan Rick kavgası güzeldi Negan öldü sandım yeni sezona kalmasaydı üzülürdüm :(
Rick ilk defa doğru bir şey yaptı Neganı kurtarıp şimdi kendisi gebersin Negan kurtulup tekrar teror estirsin :Z:Z:Z
maggie haklı değilmiydi orda :)
negan ı öldürmek için kırk kez fırsat geçti rick kazmasının eline hepsini elinin tersiyle itti birde şu carl veledinin barış olsun kardeşlik olsun hikayeside rick kazmasını çökertti olan maggie nin intikamına oldu kadın negan ı bir doyasıya boğazlayamadı :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
maggie haklı değilmiydi orda :)
negan ı öldürmek için kırk kez fırsat geçti rick kazmasının eline hepsini elinin tersiyle itti birde şu carl veledinin barış olsun kardeşlik olsun hikayeside rick kazmasını çökertti olan maggie nin intikamına oldu kadın negan ı bir doyasıya boğazlayamadı :)
Değil ayoll :A :A :A Negansız yeni sezon olmaz Validen sonra bir doğru düzgün düşman gelmiş onudamı hemen çıkarsınlar diziden :A :A :A

Ama Maggie gebermeden ö nce Ricki gebertirse yanı yanında onuda götürürse gözüme girecek ayoll :A :A :A