destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
3 bölüm izledim art arda. :A @Çiğdem-

8x8

Daryl'ın yine ne kadar liderlikten uzak bir karakter olduğunu gördük yaptığı (yaptıkları) pahalıya patladı. Rick gidince grup ona emanetse yandılar gerçekten. :( Eugene ise dizide en gereksiz ve itici karakter biri öldürsün şunu ya. Son sahnelerde Gabriel'in çıkmasına izin vererek iyi bir şey yaptı sonunda :F

Bir de Enid ve Aeron'un ne yapacaklarını da merak ediyorum bence sürpriz bir şekilde gelecekler ve bizimkileri kurtaracaklar. Ama Enid'in yaptığı şeyden sonra kabul ederler mi bilemem. :)

Ezekiel'e yine Carol yetişti, halkını kurtardı ama kendisi kurtulacak mı bakalım. Ya dizi sanki tesadüfen ilerliyormuş gibi mesela her yerden bir karakter çıkıyor ve kurtarıyor. Burada da Morgan çıktı. :D

Son sahneyi beklemiyordum. Evet Carl'ın bu sezonda ölerek diziden ayrıldığını duymuştum ama biraz erken geldi sahne. Sanırım diğer bölüm aksiyondan çok duygu yüklü olacak. :(
Hızımı alamdım 3 bölüm daha izledim. Asosyallikte zirve yaptım bugün. :A

8x11

Bölüm çok iyiydi bugün izlediğim bölümlerin hepsi hemen hemen belli bir çıtanın üstündeydi zaten. Karakterler farklı sahnelerde karşımıza çıkınca olaylar çoğalıyor bu da insanı diziye daha da çok çekiyor, GoT gibi. :D

Gabriel ve Cerson kaçtılar kaçmasına da garibim doktoru aylaklar öldüremedi ama Negan'ın adamı tek kurşunla öldürdü. :( Ondan sonra da Gabriel'i yeniden Sığınak'a getirdiler Eugene'in yanına. Kurşun yapımı işinde yardım edecekmiş. Aslında Negan'ın bunu daha önce yapması gerekmez miydi, biraz geç kaldı bence.

Tara hala Dwight'a güvenmiyordu ama sonradan anladı. Dwight şuan Sığınak'ta hain olduğu anlaşılınca neler olacak acaba. Daryl'lar Hilltop'a döndüler ve oradakiler de Carl'ın öldüğünü öğrendiler. :( Bir de şu Henry denen çocuk ileride grubun başına bela açabilir bu davranışlarıyla gözüm tutmadı hiç :F

harikasın bu ne hız ya ? :) bu hızla yarın bitirirsin pazartesi dokuzuncu sezona başlarız :) @Çiğdem- e de haber salalım pazartesiyi beklesin sen sekizi halletmişsin gibi :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,758
Puanı
710

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,758
Puanı
710
8x13

Simon, Negan'ın yokluğunda yetkiyi kendisi aldı ve Hilltop'a saldırdı. Üstelik değişik bir teknikle. Yaralananlara direk virüsü bulaştıran bu silahların ilk kurbanı Carol ile yakınlaşan ismini bilmediğim bir eleman oldu. :( Daha sonra Hilltop tahmin edileceği üzere aylak istilasına uğradı. Eski sezonları hatırladım. :(

Henry başlarına bir iş açacak demiştim. :A Esirlerin kaçmasına neden olduğu yetmediği gibi bir de silahı kaptırdı ve sonra kendisi de ortadan kayboldu. Şimdi de onu arıyorlar Carl'ın küçüüklüğü resmen :F

Benim ise en merak ettiğim Negan'ın akıbeti bakalım Jadis onu ne yapacak, Rick'in kendisine yaptıklarından sonra ona söylemeyeceği kesin gibi ama belki kalacak bir yer için anlaşma isteyebilir. Bu arada Rick'in o kadına yaptığı da hataydı yanlarına alsalardı ne olurdu ki?

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
8x13

Simon, Negan'ın yokluğunda yetkiyi kendisi aldı ve Hilltop'a saldırdı. Üstelik değişik bir teknikle. Yaralananlara direk virüsü bulaştıran bu silahların ilk kurbanı Carol ile yakınlaşan ismini bilmediğim bir eleman oldu. :( Daha sonra Hilltop tahmin edileceği üzere aylak istilasına uğradı. Eski sezonları hatırladım. :(

Henry başlarına bir iş açacak demiştim. :A Esirlerin kaçmasına neden olduğu yetmediği gibi bir de silahı kaptırdı ve sonra kendisi de ortadan kayboldu. Şimdi de onu arıyorlar Carl'ın küçüüklüğü resmen :F

Benim ise en merak ettiğim Negan'ın akıbeti bakalım Jadis onu ne yapacak, Rick'in kendisine yaptıklarından sonra ona söylemeyeceği kesin gibi ama belki kalacak bir yer için anlaşma isteyebilir. Bu arada Rick'in o kadına yaptığı da hataydı yanlarına alsalardı ne olurdu ki?
o ismini bilmediğin elemanın bende ismini bilmiyorum :) carol onunla ne zaman yakınlaşmıştı o sahnede aklımda yok :) carol daryl la yakınlaşmıştı bir ara sonra çakma kral ezekielle yakınlaşmıştı morganla yakınlaşmıştı , herkesle yakınlaşıyorduda o isimsiz vatandaşla hangi bölüm yakınlaştı orası aklımda değil :)

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,758
Puanı
710
o ismini bilmediğin elemanın bende ismini bilmiyorum :) carol onunla ne zaman yakınlaşmıştı o sahnede aklımda yok :) carol daryl la yakınlaşmıştı bir ara sonra çakma kral ezekielle yakınlaşmıştı morganla yakınlaşmıştı , herkesle yakınlaşıyorduda o isimsiz vatandaşla hangi bölüm yakınlaştı orası aklımda değil :)
Tobin'miş ismi öğrendim. Carol'ı bilmem de o adam bir şey hissediyordu Carol'a karşı. :A

Hatta ilk vurulduğu zaman ''senden tedavi alacak olsam daha önce vurulurum'' tarzı bir şey demişti :F

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,758
Puanı
710
8x15

Çok iyi bölümdü İmdb puanlarına bakıyorum da oylayanlar diziyi nasıl izliyorlar acaba tamam ilk bölümleri berbattı ama ikinci yarısında toparladı bence. :D

Negan soluğu Sığınak'ta aldı ve bir plan olduğunu söyledi ama daha sonra bunun Dwight'a bir yem olduğunu anladık. Adamın güven kazanmak için Simon'ı ispiyonlaması da boşa gitti. Rick ve grubu tuzağa gidiyor. :(

Eugene ise tam yakalandı derken yine aklını konuşturarak kurtuldu. O Rosita'nın üzerine kusma sahnesi kötüydü. :A Eugene artık daha hırslı.

Aeron ise Oceanside'ı kendi taraflarına çekebilecek mi bakalım ben ikna olacaklarını düşünüyorum umarım boşu boşuna o sıkıntıları çekmemiştir. Yine merak ettiğim detay geçen bölümde bir helikopter gelmişti o neyin nesiydi, Maggie'yi ziyaret eden grup muydu acaba. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Tobin'miş ismi öğrendim. Carol'ı bilmem de o adam bir şey hissediyordu Carol'a karşı. :A

Hatta ilk vurulduğu zaman ''senden tedavi alacak olsam daha önce vurulurum'' tarzı bir şey demişti :F
Ayy hatırlatmayın ayoll Daryl e o moruğu bulaştırıyordu senaristler babaannesi gibi duruyor :confused::confused::confused:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

ben o sahneyi demekki fazla dikkat etmeden pas geçmişim zaten carol ile ilgili sahneleri öylesine izliyorum :) maggie ile alakalı olsa unutmam imkansızdı :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059