f10caner

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
3
Puanı
4
6. sezondan sonrası yok bende :D

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
İzleyecek bir site var o da sıkıntılı BluTV ücretsiz üyeliğimi başlatacağım galiba. :A @destere @Çiğdem-

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
8x10. Bölüm

çöp alanında geçen çöp bir bölümdü
carl ergeni öldükten sonra bile dizinin içine etmeye devam ediyor
mektup yazmış güya hem rick e hemde negan barış kardeşlik falan filan
içine ettiler dizinin :)
çöp kadına da adamlarına da iyi oldu zaten sağı solu belli değildi jadis denen atsuratlı kadının? sonunda kendi zombişlerini çöp öğütme makinasından geçirmek zorunda kaldı
negan ın en hakkiki adamı simonda kendi kafasına göre işler yapmaya başladı yakında negan tarafından devreden çıkarılır gibime geliyor :)
rick de yumuşadı telsizle negan ı arayıp carl öldü falan demesi gereksiz saçmalıktı

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
8x11. Bölüm

bu idare eder bir bölümdü tüm halkımız hilltopta maggie nin huzur ve güven veren yuvasında toplandı :)
bir ara dwight ı öldürecekti bizimkiler ama boş işler tabi bunlar bırakın adam size çalışsın kafa yokmu sizde ?
carl ergeninin kurtardığı arap doktor maggie ye faydalı olacakltır ergen giderayak maggie ye faydalı bir iş yaptı
kör gabrielde tanrının yol göstermesiyle belasını buldu :) artık eugene in yanında mermi ayıklasın :)
eugene kazması kendini kurtarmak için ilginç icatlar yapmaya devam ediyor mancınık keşfi hiltopun üstüne zombi yağmuru olarak yağacaktır :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
8x12. Bölüm

güzel bir bölümdü
özellikle rick arabayla konvoydaki negan ı hedef alması ve peşisıra başlayan kaçıp kovalamaca sahneleri iyiydi
rick gerçi yine herzamanki gibi sonuca gidemedi negan elinden kurtuldu ama son sahnede negan ı jadis in arabasında esir görmek güzeldi :)
jadis kazuletide negan ı öldürmeyi baaşramayacaktır negan kurtulup yardımcısı simonun ümüğünü sıkacaktır diye düşünüyorum:)
dwight ın simıona ayak uydırması daha iyi bir liderin başa geçmesi negan dan kurtulmak içindi bakalım simonun daha psikopat planları karşısında dwight ne halt edecelk :)
maggi tayfası çölde seyyar pazarcılık yapan şişman kadınla iki küheylanını son anda öldürmekten vazgeçti onların hediye ettiği yiyecekler işe yarar umarım
hediye edilen yel değirmenleri kitabı ise uygarlığın başlangıcındaki teknolojiyi kullanıma sunacaktır ..

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
8x13. Bölüm

işler tıkırında gidiyoduki sonu pek hoş olmadı :)

maggie nin hiltop savunması muhteşemdi simon ve yandaşları ağır kayıpla geri döndüler
ama sonunda içeri yaydıkları virüs onlarca hastanın değişip zombileşmesine yol açtı acele bu virüse çare bulmalılar :)
şu tıfıl henry de kaç bölümdür gereksiz bir karakter olmaya devam ediyor saçma sapan işler yapıp tutsakları serbest bıraktı .

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Kıskandım şu an seni. Daha fazla bu aksaklık devam ederse ben de üye olacağım. En azından deneme süresi bitinceye kadar bitirmeye çalışırım. @Çiğdem ‘i geçmişsin bu arada. :A
ben zaten blu dan izliyorum :)
İzleyecek bir site var o da sıkıntılı BluTV ücretsiz üyeliğimi başlatacağım galiba. :A @destere @Çiğdem-
Aaa bendemi öyle yapsam Elçininde vampirli dizisini izlemek istiyordum :A :A :A

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
doğrudur ben sanırım netflix le karıştırdım onda bir ay beleşti :)
ama netflix site kalitesi olarak blu yu beşe katlar onuda söyleyelim :)
Aynen Netflix 1 ay ücretsiz onla karıştırmışsın. Ama Netflix’te de TWD yok. Yaklaşık 1 hafta boşum, bitirmek istiyorum artık. :T: