Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
maggieye ne diyorsun tm glenden kurtuldum dedin daha tipsizini buldu kadın :A
Onu unuttum demeyi. :F

Şu adamı diyorsun dizide eşcinsel bu karakter :F Geçen sezon dalgasını geçmiştik hatta. :A Yine unuttun sen. :A

rgbxrhk32xiozmvsggyl.jpg

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
2.Bölüm ayy vlla 1.bölümden bile daha aksiyonluydu nolmuş bunlara rambo serisi izliyoruz sankı :A bu arada bu michonneye ne olmuştu yaa ortada yok birşey olduda benmi kaçırdım yoksa unuttummu :F
spoi yorumum
şu sarı sakallı olan adamda kendini birşey sanıyor lider sanıyor galiba öldürmeyin yakaladıklarınızı falan diye karışıyor daryl sanıyor herhalde kendini :A

bol çatışma sahneleri gördük rickin eskiden kurtardığı bir adam hainlik ediyor ricke silah dayadı birielrini çğırdım gelicekler dedi bakalım neler olucak :A

@Harunnn60 @MasacRE- @sokak sanati @mrt-06 @destere @turkuazz

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
2.Bölüm ayy vlla 1.bölümden bile daha aksiyonluydu nolmuş bunlara rambo serisi izliyoruz sankı :A bu arada bu michonneye ne olmuştu yaa ortada yok birşey olduda benmi kaçırdım yoksa unuttummu :F
spoi yorumum
şu sarı sakallı olan adamda kendini birşey sanıyor lider sanıyor galiba öldürmeyin yakaladıklarınızı falan diye karışıyor daryl sanıyor herhalde kendini :A

bol çatışma sahneleri gördük rickin eskiden kurtardığı bir adam hainlik ediyor ricke silah dayadı birielrini çğırdım gelicekler dedi bakalım neler olucak :A

@Harunnn60 @MasacRE- @sokak sanati @mrt-06 @destere @turkuazz
@Harunnn60 bile bıraktı galiba. :A