AMC The Walking Dead 6. Sezon Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,736
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
AMC'nin büyük ilgiyle izlenen ve Amerika'nın en fazla reyting alan dizisi olma unvanını taşıyan The Walking Dead bu akşam başladı. Dizi Türkiye'de FX kanalından izlenebilir. Yorumlar buradan...

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
yeni sezon hayırlı olsun:) diziyi daha izlemedim izleyince yorumları yapacağım:) forumdkai birçok kişi biliyorumki bu diziyi bekliyordu bakalım nasıl olacak:)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
6x1 (Yeni Sezon)

İlk bölüm için iyiydi diye düşünüyorum güzel başlangıç yapmışlar özellikle bol zombi istiyoruz diyenleri bir güzel susturdular sanırım. :FÇünkü 6 sezon boyunca en çok zombi bu bölümde vardı. Ve oldukça fazlaydılar.:rolleyes::rolleyes:

Yalnız bölüm ile alakalı değilde bu yönetmen ne yapmış ya. :(
Geçmişteki sahneler siyah-beyazdı bu uygulamayı hiç beğenmedim. O kısımlardan zaten yeteri kadar zevk alamadım resmen o siyah-beyaz renkler bölümün kalitesini düşürmüş. :(

Onun dışında karakterleri çok özlemişim. Rick harika olmuş birde sakalsız hali daha iyi adam 10 yaş daha gençleşti süper bu şekilde gitsin bence.:F

Bölüm yorumum;

Orayı yöneten kadının oğlu ikide bir olaylara karışıyordu :T:sürekli planlara karşı çıkıyordu hatta bir ara Rick yakaladı bunu kafasına silah dayadı.

Rick'te emin olamıyor acaba adam rahat durur mu diye neyse işte sonra o adamı zombiler yedi zombiler başka yola saptı geri toparladılar. :F Sonra bir yerden korna sesi geldi işte zombiler bizimkilerin oturduğu yere gittiler yeni bölümü merakla bekliyorum onca zombiden nasıl kurtulacak o halk bakalım. (b)

Onun dışında Michonne ve Morgan'da iyiydi. Sanırım Morgan ters düşecek yakında Rick ile.:(

Carl bu bölüm yoktu umarım hiç olmaz ama imkansız. Şu çocugu bir sevemedim.ss

Maggie ilk bölüm pasifti.Çizgi romanda çok aktif olan bu kadının dizide bu kadar geri plana atılmasına anlam veremiyorum. :T:

Son olayla ilgili tahminim;

Wolwes grubu yapmış olabilir kesinlikle zaten geçen sezondan beri bunun sinyalini verdiler W harfleri ile.
wolves-not-far-W-dead-woman.jpg

Umarım geçen sezona göre daha iyi bir sezon olur. İlk bölüm için iyiydi ama siyah-beyaz renkleri yönetmen mi yaptı yoksa yapımcılar mı bilmiyorum ama oradan kırdım puanı sadece. :)

8.5

@Çiğdem- @destere @Forumdash @GreatOttoman
@mrt-06 @Yiğitt @sokak sanati @Titanium @OzaN @turkuazz @cevaa

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Yeni sezonun başlangıcı çok çok iyidi...dizinin jeneriğini dahi özlemişim ya:) @Harunnn60 dizinin yorumunu zaten yapmışsın dizi hakkındaki yorumlar ve bundan sonraki ne olacağı konusundaki tahminler olarak tamamen dediğine katılıyorum bencede öyle olacak:) ayrıca yönetmen ne yapmış ya dediğin yer:) haklısın bende o konuda eleştirenlerdenim:) bu bölümü yinede çok beğendim ayrıca bölümde zombi rekoru kırılmış:) dizinin bölümü çok çok heyecanlıydı..önümüzdeki hafta işler iyice karışacak:)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Yeni sezonun başlangıcı çok çok iyidi...dizinin jeneriğini dahi özlemişim ya:) @Harunnn60 dizinin yorumunu zaten yapmışsın dizi hakkındaki yorumlar ve bundan sonraki ne olacağı konusundaki tahminler olarak tamamen dediğine katılıyorum bencede öyle olacak:) ayrıca yönetmen ne yapmış ya dediğin yer:) haklısın bende o konuda eleştirenlerdenim:) bu bölümü yinede çok beğendim ayrıca bölümde zombi rekoru kırılmış:) dizinin bölümü çok çok heyecanlıydı..önümüzdeki hafta işler iyice karışacak:)
O siyah-beyaz renkler hiç olmamış hiç alışamadım o renklere.:(

Evet zombiler çok fazlaydı bu rekordu resmen çok iyi bir bölümdü umarım sezon bu şekilde gider. :D

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
O siyah-beyaz renkler hiç olmamış hiç alışamadım o renklere.:(

Evet zombiler çok fazlaydı bu rekordu resmen çok iyi bir bölümdü umarım sezon bu şekilde gider. :D
Sorma ya niçin yönetmen böyle yaptı anlamadım ama bende yapmamasını tercih ederdim..dizi adrenalin yönünden bomba gibiydi ortalık zaten tımarhaneye dönüştü:) işler çok çok karıştı:) önümüzdeki haftada tansiyonu adrenalini çok yüksek bir bölüm olacaktır:)

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
6x1 (Yeni Sezon)

İlk bölüm için iyiydi diye düşünüyorum güzel başlangıç yapmışlar özellikle bol zombi istiyoruz diyenleri bir güzel susturdular sanırım. :FÇünkü 6 sezon boyunca en çok zombi bu bölümde vardı. Ve oldukça fazlaydılar.:rolleyes::rolleyes:

Yalnız bölüm ile alakalı değilde bu yönetmen ne yapmış ya. :(
Geçmişteki sahneler siyah-beyazdı bu uygulamayı hiç beğenmedim. O kısımlardan zaten yeteri kadar zevk alamadım resmen o siyah-beyaz renkler bölümün kalitesini düşürmüş. :(

Onun dışında karakterleri çok özlemişim. Rick harika olmuş birde sakalsız hali daha iyi adam 10 yaş daha gençleşti süper bu şekilde gitsin bence.:F

Bölüm yorumum;

Orayı yöneten kadının oğlu ikide bir olaylara karışıyordu :T:sürekli planlara karşı çıkıyordu hatta bir ara Rick yakaladı bunu kafasına silah dayadı.

Rick'te emin olamıyor acaba adam rahat durur mu diye neyse işte sonra o adamı zombiler yedi zombiler başka yola saptı geri toparladılar. :F Sonra bir yerden korna sesi geldi işte zombiler bizimkilerin oturduğu yere gittiler yeni bölümü merakla bekliyorum onca zombiden nasıl kurtulacak o halk bakalım. (b)

Onun dışında Michonne ve Morgan'da iyiydi. Sanırım Morgan ters düşecek yakında Rick ile.:(

Carl bu bölüm yoktu umarım hiç olmaz ama imkansız. Şu çocugu bir sevemedim.ss

Maggie ilk bölüm pasifti.Çizgi romanda çok aktif olan bu kadının dizide bu kadar geri plana atılmasına anlam veremiyorum. :T:

Son olayla ilgili tahminim;

Wolwes grubu yapmış olabilir kesinlikle zaten geçen sezondan beri bunun sinyalini verdiler W harfleri ile.
wolves-not-far-W-dead-woman.jpg

Umarım geçen sezona göre daha iyi bir sezon olur. İlk bölüm için iyiydi ama siyah-beyaz renkleri yönetmen mi yaptı yoksa yapımcılar mı bilmiyorum ama oradan kırdım puanı sadece. :)

8.5

@Çiğdem- @destere @Forumdash @GreatOttoman
@mrt-06 @Yiğitt @sokak sanati @Titanium @OzaN @turkuazz @cevaa
Ay başladı mı dizi unuttum vallahi. :F Kısa zamanda izlemeliyim özledim bende diziyi. :D

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Dizinin yeni sezon bölümünü izlemeyenler eğer nasıl bir bölüm diye sorarsanız şöyle söyleyeyim en iyi fırsatta izleyin yeni bölümü izlemeye değer bir bölüm oldu o yüzden izlemeyenler izleyin:)

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
Şu eskiyi gösterirken, siyah-beyaz konsept olmamış yani gözüm ağrıdı versiyon hatalıdır belki deyip başka kaynaktan baktım. :D

İzleyenler spoilere toplaşsın soru var.
Öncelikle o kekonun öldüğüne sevindim, ölmezse sorun olur dediydim iyi kestiler. :D Rick öldürdü ya adam yapması gerekiyordu tabi..Michonne ve Morgan'in konuşmasından hiç bişi çakmadım ciddi ciddi rick ile farklı bir fikirde bir trip mi attılar?

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Şu eskiyi gösterirken, siyah-beyaz konsept olmamış yani gözüm ağrıdı versiyon hatalıdır belki deyip başka kaynaktan baktım. :D

İzleyenler spoilere toplaşsın soru var.
Öncelikle o kekonun öldüğüne sevindim, ölmezse sorun olur dediydim iyi kestiler. :D Rick öldürdü ya adam yapması gerekiyordu tabi..Michonne ve Morgan'in konuşmasından hiç bişi çakmadım ciddi ciddi rick ile farklı bir fikirde bir trip mi attılar?
Evet tamda düşündüğün gibi. :D Hatta Ekşi sözlükte Morgan ve Michonne'ye kızan bile olmuş anlaşılan bu sezon herkes Rick'çi :D

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
6x1

Süresi yüzünden bazı yerlerde sıkıldım ama genel olarak güzel bir sezon açılışıydı.
Rick diyorum başka bişey demiyorum :D Adam doğuştan reyiz ve lider :D Planı anlatışı uygulaması diğerlerini yönlendirmesi filan müthişti be :D

En çok zombinin olduğu bölümdü ve diğer bölümde aynı şekilde geçicek gibi :D

Rick Morgan'a güveniyor ama ilerleyen bölümlerde Morgan'dan kazık yiyebilir gibime geliyor.

Geçmişteki sahnelerin siyah olması kötü olmuş bende beğenmedim.
9/10