AMC The Walking Dead 10. Sezon Yorumları

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
72358

AMC'nin reyting rekorları kıran dizisi geri dönüyor...

Tüm dünyada büyük ilgiyle izlenen ve ülkemizde de FX'te yayınlanan dizinin yeni sezonu yine çok konuşulacak.

Dizinin ilk bölümü bu gece yayınlanacak ve diziyle ilgili yorumları 10.sezon boyunca bu başlıktan yapabilirsiniz...

Dizinin IMDb sayfası için TIKLA
Dizinin Twitter sayfası için TIKLA
Dizinin Facebook sayfası için TIKLA
Dizinin İnstagram sayfası için TIKLA

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: MasacRE and dreamy

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
Sizin Maggie Supernaturalın bu sezonunda olucak burdan kurtuldum derken sevmediğim ot tam burnumun ucunda bitti :A :A :A @MasacRE @mrt-06 @dreamy @kerem

TWD e şu netim düzelsinde başlarız malum bölümler siliniyor güncelden bırakmamak lazım :A
Sen sezon finalini izlemiş miydin :F İzlememişsin diye aklımda kalmış :A

Ben buna yoğunluğum bitince başlayacağım şöyle bir iki hafta sonra toplu izlerim herhalde. :A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sen sezon finalini izlemiş miydin :F İzlememişsin diye aklımda kalmış :A

Ben buna yoğunluğum bitince başlayacağım şöyle bir iki hafta sonra toplu izlerim herhalde. :A
@MasacRE Gerek yok demişti öncekı sezon fınalıydı diye :F

Netim düzelince baslıcam @mrt-06 @Harunnn60 bölümler mini sezon arasında zaten silinmeye baslar hiç uğraşamam sizin gibi paralıda izlemiyorum birde üstüne sansur vsyle eklenerek :F

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710

Netim düzelince baslıcam @mrt-06 @Harunnn60 bölümler mini sezon arasında zaten silinmeye baslar hiç uğraşamam sizin gibi paralıda izlemiyorum birde üstüne sansur vsyle eklenerek :F
Yani pek bir olay olmamıştı ama izleseydin keşke :F Ben paralı izlemiyorum bu arada torrent şeklinde indirip seyrediyorum. Netflix’te son sezonu yok maalesef. :A

• Güldürdün

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Evet abla üyeliğim var yani izlerim. :A Bu dizi BluTV’de yayınlanıyor her hafta, ama ona da sırf bir dizi için 20 lira veremem. :A
Bedava her diziyi bulabiliyorsun sitede bedava ayrıca sansur bişide uygulanmıyor yanı ben yabancı dizi izlemek için 5 kuruş vermem birde üstüne kısıtlıyorlarmış :F

• Güldürdün
Reactions: dreamy

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Benim fikirlerime çok önem veriyorsun sanki de beni dinleyip izlemedin güya sezon finalini :A

• İlginç

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Kimse izlemedi mi ya, konuda bölüm yorumu yok :A

10x1

Açılış için daha iyi bir bölüm beklerdim, çok beğenmedim bölümü.

En başta gösterilen düzen sağlayarak zombileri öldürme işi saçma görünse de çaylakları alıştırmak için iyi bir fikir. Ama sonuçta tehlikeli zamanlarda yine onların eli ayağına dolaşacak ve asıl karakterler devreye girecektir :A

Sınır ihlalinin oluşması için tam oraya Sovyet uydusu düşmesi mi? Ne kadar düşünmüşler bu uçuk fikir için acaba :A

Bu arada her sezon bir karakterin saçmalaması geleneğini de sürdürüyorlar. Bu sezonun şanslı ismi de Aaron olmuş, bakalım o ne saçmalıklar yapacak.

• Beğendim
Reactions: mrt-06

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061