The Walking Dead 10. Sezon Tanıtımı ve Yayın Tarihi | AMC

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,597
Puanı
1,061
Başımıza ahlak bekçisi mi kesildin diyeceğim ama bu mesajı yazarken bile gülme geldi şimdi bana. :F @Forumdash @Çiğdem
İçinizde en ahlaklı bnm @serhatt herkese veriyor ; @Çiğdem destereye ; sen @kerem le zina yapıyorsunuz :A @Forumdash desen serhati karısı yapıyor kısacası en ahlaklı bnm :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Harunnn60 odamı hazır et!!!! Geliyorum az kaldı :Z
Hayret bana karşı bir enerjik gördüm seni. :A @xemrexxx @Çiğdem
İyice dallasa döndük :A @Çiğdem
Başımıza ahlak bekçisi mi kesildin diyeceğim ama bu mesajı yazarken bile gülme geldi şimdi bana. :F @Forumdash @Çiğdem
İçinizde en ahlaklı bnm @serhatt herkese veriyor ; @Çiğdem destereye ; sen @kerem le zina yapıyorsunuz :A @Forumdash desen serhati karısı yapıyor kısacası en ahlaklı bnm :A
ne kadar yakışıklıysan ahlakın da o kadar senin :A
Sen bizleri maske olarak kullandığın için öyle gözüküyorsun @xemrexxx :F @Harunnn60 ın oyuncak bebeklerin demesi gibi bizi oynatıyorsun burda perde arkasından :A :A :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,597
Puanı
1,061
Sen bizleri maske olarak kullandığın için öyle gözüküyorsun @xemrexxx :F @Harunnn60 ın oyuncak bebeklerin demesi gibi bizi oynatıyorsun burda perde arkasından :A :A :A
O kendini oynatır ancak :A
Şimdi siz gidince Emre'nin sesi soluğu çıkmaz bir süre :A
@xemrexxx Senle ilgilenicek hem canın sıkılmaz :A :A :A
Mahsene kapatırım ben onu :A
...... Kapatirsin :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Iyy destere zihniyeti işte ne beklersin.ss :A @Çiğdem
Bu arada aklıma şey geldi köpek filmi vardıda hangi seri unuttum mahsene kapatıyorlar diğer köpekleride galyana getiriyor ordakı adamı devirip kaçırıyorlar dikkat et diğer mahsendekileride örgütlemesin :F :F :F @xemrexxx

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Bu arada aklıma şey geldi köpek filmi vardıda hangi seri unuttum mahsene kapatıyorlar diğer köpekleride galyana getiriyor ordakı adamı devirip kaçırıyorlar dikkat et diğer mahsendekileride örgütlemesin :F :F :F @xemrexxx
Şimdi cnm destere mahsene kapatıldığı için bazı şeylerde açlık çekiyor bilirsin :A Emre'yi aynı odaya alacağım desterenin yanına :A bem düşünüyorum her şeyi :A @Forumdash @MasacRE @xemrexxx :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Şimdi cnm destere mahsene kapatıldığı için bazı şeylerde açlık çekiyor bilirsin :A Emre'yi aynı odaya alacağım desterenin yanına :A bem düşünüyorum her şeyi :A @Forumdash @MasacRE @xemrexxx :A
Sen ona yem vermiyorsundur bence @xemrexxx i yer :eek: :eek: :eek: @serhatt
s-cc375309591070306da89fd0d8b1b5c5564aa4d3.jpg