The Walking Dead 10. Sezon Onayı Aldı!

Fazla gürültü ve kalabalık sevmiyorum:X Elalemin yanında nasıl tuylerin diken diken olabilir ki:A
Genelde sakin olacak saatlerde gidiyorum ama Bohemian Rhapsody baya kalabalıktı, kurtaramadım o kalabalıktan :A Tabi ben filme odaklandım unuttum yanımdaki kalabalığı, bana bir zararları olmadı :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash
En iyi film adaylarından dördünü izledim, dördünü izlemedim. O dördünü törene kadar izleyip yorumları da son gün yaparım muhtemelen :A @Forumdash
Ben en iyi en kötü bilmem tablodakıleri yetiştirmeye çalısıcam işte :F Zaten oscarda aday dışı filmler zaten iş oluyor adaylar ise yılın izlemeyin es geçin listesi :A :A :A @Forumdash

• Güldürdün
Reactions: MasacRE
Ben en iyi en kötü bilmem tablodakıleri yetiştirmeye çalısıcam işte :F Zaten oscarda aday dışı filmler zaten iş oluyor adaylar ise yılın izlemeyin es geçin listesi ?A:A @Forumdash
Tablodakilerin hepsini yetiştiremezsin bu saatten sonra, tablonun ilk 8 sırası en iyi film adayları. Onları izle :A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem
Yine anlamadan etmeden karıştırdın her zamanki gibi :A Biz gagadan bahsetmiyoruz Bohemian Rhapsody filminden bahsediyoruz yani avatarımdaki herifin filminden :A
Gaga ve müzikler demişsin avatarındakıdemi müzik flmi :F Aman şuan pancar .orbası gibi oldu benim menum zaten adres çubuğu şıkıstı yeni bildirimlerde geliyor öyle dalıyoruz :A :A :A @Forumdash

• Güldürdün
Reactions: MasacRE
Gaga ve müzikler demişsin avatarındakıdemi müzik flmi :F Aman şuan pancar .orbası gibi oldu benim menum zaten adres çubuğu şıkıstı yeni bildirimlerde geliyor öyle dalıyoruz ?A:A @Forumdash
Evet Freddie Mercury'nun filmi :A 2010'lu da olsak arada dinliyoruz böyle 70'leri 80'leri falan :A @Forumdash