CW The Originals 1. Sezon Yorumları

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
Kimse artık yorum yazmıyor bari haberleri için güncelleyeyim::X

@primavera TVD'yi tam bıraktın mı bırakmak üzeremisin ? bilmiyorum ama kararından geri dön:X Klause TVD'ye geri dönebilirmiş:X Mystic Falls'a Carolin için geri dönecek haberleri dönüyor piyasada:X Ocak ayında filan yayınlanacakmiş:X

primavera

Favori Üye
Reaksiyon puanı
526
Puanı
234

@primavera TVD'yi tam bıraktın mı bırakmak üzeremisin ? bilmiyorum ama kararından geri dön:X Klause TVD'ye geri dönebilirmiş:X Mystic Falls'a Carolin için geri dönecek haberleri dönüyor piyasada:X Ocak ayında filan yayınlanacakmiş:X
yok bırakmadım izliyorum hala okadar sezon izlemişim bitirmeden bırakmam büyük ihtimalle :D yok dönmesin caroline geçsin direk orginalse :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
S01 B08 izledim

Güzel bölümdü yine :X Klaus'un onca dayak yiyip aniden kurt gücüne bürünmesi Marcel'in ona boyun eğmesi süper ötesiydi:F Hayır Rebekah biliyordu öyle olacağini öyle plan yapılırmıydı:F Bu arada Rebakah'ın Tyler'ın boynunu kırıp koltuğa oturmasına hasta oldum :A Klause çocuğa sahip çık böyle :F Seneye 5-6 yaşlarinda çocuk oyuncu katılır heralde:X

primavera

Favori Üye
Reaksiyon puanı
526
Puanı
234
ay kıyamam ben klausuma ağlamak bir insana bukadar mı yakışır dövüş sahneleride çok iyiydi müzik falan çok güzel olmuş :D

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,822
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ayyyyyy gerçekten çok hoşş bir dizi ben 15 tane takip ediyorum yabancı dizi ve hiç sıkılmadan hiç ileriye sarmadan saniyesini bile kaçırmadan izlediğim süpernaturaldan sonra the originals var :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Supernaturalci misin :X :oley:
ayyyyyyy tabikide 1.sırada herzaman yeri hazır :D ama ben bu forumda göremedim o diziyi ve bir çok iyi dizi yok yöneticinin kulaklarını yakında çınlatıcam hahaha :D

klaus tvd'nin 100.özel bölümüne gelicek konuk oyuncu olarak

Son düzenleme:

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
ayyyyyyy tabikide 1.sırada herzaman yeri hazır :D ama ben bu forumda göremedim o diziyi ve bir çok iyi dizi yok yöneticinin kulaklarını yakında çınlatıcam hahaha :D
@OzaN 'a dedim başla başla diye ama yok başlamıyor :( Forumda bir tek ben izliyorum:( Herkes sezonun çoklugundan yakınıyor ve başlayamıyorlar. Belki açılır nasılsa 2 kişi olduk:X

klaus tvd'nin 100.özel bölümüne gelicek konuk oyuncu olarak
Evet o haberi biliyorum o yuzden öyle yazmiştim:X

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@OzaN 'a dedim başla başla diye ama yok başlamıyor :( Forumda bir tek ben izliyorum:( Herkes sezonun çoklugundan yakınıyor ve başlayamıyorlar. Belki açılır nasılsa 2 kişi olduk:X

Evet o haberi biliyorum o yuzden öyle yazmiştim:X
aaaaa nasıl sadece biz izliyoruz yaaa spn izlemeyen yabancı dizi izlemesin bence :D heryerde 1.olan bir diziden bahsediyoruz ben bütün sezonları bitirdim yeni bölümü bekliyorum :D ayrıca teen wolf bu dizininde olmaması çok şaşırtıcı bir durum :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
aaaaa nasıl sadece biz izliyoruz yaaa spn izlemeyen yabancı dizi izlemesin bence :D heryerde 1.olan bir diziden bahsediyoruz ben bütün sezonları bitirdim yeni bölümü bekliyorum :D ayrıca teen wolf bu dizininde olmaması çok şaşırtıcı bir durum :D
Onun yeni sezonu başlasın öyle açılacak (teen wolf)
Evet kimsenin izlememesine bende şaşiyorum (süpernatural) :(

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Süpernatural'in ilk bölümünü izledim bıraktım :D
aaa erkekler halbuki daha çok severler bu diziyi korku gelirim olduğu için ama senin zevkin farklı demekki :D

Onun yeni sezonu başlasın öyle açılacak (teen wolf)
Evet kimsenin izlememesine bende şaşiyorum (süpernatural) :(
çok ilginç gerçekten ama herkesin zevki farklıdır tabi :D 19 sezon olacak inş yapımcının açıklaması var hahaha :D

Son düzenleme: