CW The Originals 1. Sezon Yorumları

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan bazinga
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Kimse artık yorum yazmıyor bari haberleri için güncelleyeyim::X

@primavera TVD'yi tam bıraktın mı bırakmak üzeremisin ? bilmiyorum ama kararından geri dön:X Klause TVD'ye geri dönebilirmiş:X Mystic Falls'a Carolin için geri dönecek haberleri dönüyor piyasada:X Ocak ayında filan yayınlanacakmiş:X

@primavera TVD'yi tam bıraktın mı bırakmak üzeremisin ? bilmiyorum ama kararından geri dön:X Klause TVD'ye geri dönebilirmiş:X Mystic Falls'a Carolin için geri dönecek haberleri dönüyor piyasada:X Ocak ayında filan yayınlanacakmiş:X
yok bırakmadım izliyorum hala okadar sezon izlemişim bitirmeden bırakmam büyük ihtimalle :D yok dönmesin caroline geçsin direk orginalse :D

S01 B08 izledim

Güzel bölümdü yine :X Klaus'un onca dayak yiyip aniden kurt gücüne bürünmesi Marcel'in ona boyun eğmesi süper ötesiydi:F Hayır Rebekah biliyordu öyle olacağini öyle plan yapılırmıydı:F Bu arada Rebakah'ın Tyler'ın boynunu kırıp koltuğa oturmasına hasta oldum :A Klause çocuğa sahip çık böyle :F Seneye 5-6 yaşlarinda çocuk oyuncu katılır heralde:X

ay kıyamam ben klausuma ağlamak bir insana bukadar mı yakışır dövüş sahneleride çok iyiydi müzik falan çok güzel olmuş :D

ayyyyyy gerçekten çok hoşş bir dizi ben 15 tane takip ediyorum yabancı dizi ve hiç sıkılmadan hiç ileriye sarmadan saniyesini bile kaçırmadan izlediğim süpernaturaldan sonra the originals var :D

Supernaturalci misin :X :oley:
ayyyyyyy tabikide 1.sırada herzaman yeri hazır :D ama ben bu forumda göremedim o diziyi ve bir çok iyi dizi yok yöneticinin kulaklarını yakında çınlatıcam hahaha :D

klaus tvd'nin 100.özel bölümüne gelicek konuk oyuncu olarak

Son düzenleme:
ayyyyyyy tabikide 1.sırada herzaman yeri hazır :D ama ben bu forumda göremedim o diziyi ve bir çok iyi dizi yok yöneticinin kulaklarını yakında çınlatıcam hahaha :D
@OzaN 'a dedim başla başla diye ama yok başlamıyor :( Forumda bir tek ben izliyorum:( Herkes sezonun çoklugundan yakınıyor ve başlayamıyorlar. Belki açılır nasılsa 2 kişi olduk:X

klaus tvd'nin 100.özel bölümüne gelicek konuk oyuncu olarak
Evet o haberi biliyorum o yuzden öyle yazmiştim:X

@OzaN 'a dedim başla başla diye ama yok başlamıyor :( Forumda bir tek ben izliyorum:( Herkes sezonun çoklugundan yakınıyor ve başlayamıyorlar. Belki açılır nasılsa 2 kişi olduk:X

Evet o haberi biliyorum o yuzden öyle yazmiştim:X
aaaaa nasıl sadece biz izliyoruz yaaa spn izlemeyen yabancı dizi izlemesin bence :D heryerde 1.olan bir diziden bahsediyoruz ben bütün sezonları bitirdim yeni bölümü bekliyorum :D ayrıca teen wolf bu dizininde olmaması çok şaşırtıcı bir durum :D

aaaaa nasıl sadece biz izliyoruz yaaa spn izlemeyen yabancı dizi izlemesin bence :D heryerde 1.olan bir diziden bahsediyoruz ben bütün sezonları bitirdim yeni bölümü bekliyorum :D ayrıca teen wolf bu dizininde olmaması çok şaşırtıcı bir durum :D
Onun yeni sezonu başlasın öyle açılacak (teen wolf)
Evet kimsenin izlememesine bende şaşiyorum (süpernatural) :(

Süpernatural'in ilk bölümünü izledim bıraktım :D
aaa erkekler halbuki daha çok severler bu diziyi korku gelirim olduğu için ama senin zevkin farklı demekki :D

Onun yeni sezonu başlasın öyle açılacak (teen wolf)
Evet kimsenin izlememesine bende şaşiyorum (süpernatural) :(
çok ilginç gerçekten ama herkesin zevki farklıdır tabi :D 19 sezon olacak inş yapımcının açıklaması var hahaha :D

Son düzenleme: