CBS The Crazy Ones 1. Sezon Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Robin Williams'ın başrolünde yer aldığı yeni CBS sitcomu The Crazy Ones geçtiğimiz gün ilk bölümüyle yayın hayatına yüksek reytinglerle birlikte başladı.

Diziyle ilgili yorum ve paylaşımları sezon boyunca bu konu altından yapabilirsiniz...

7yk5UfRM5YRetcrRfHCTptnM.jpg

İlgili üyeler: @Forumdash

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,598
Puanı
1,061
sanırsam ilk defa düzenli bir komedi izlicem robin williams için :D birkaç bölüm biriksin toplu izlerim :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
The Crazy Ones S01 B01

Dizi hoşuma gitti.İlk başlarda güldürmedi ama konunun içine girince bi kahkaha attırdı, sonrası geldi zaten:X Diziye Kelly Clarkson konu oldu yaaa süperdi :X Bence CBS'nin en iyi komedisi olma yolunda gider gibi:X Bu arada CBS'de ilkkez gülme efekti olmayan bi sit-com izliyorum:X @OzaN

Mc Donald's ın reklamlarini hazırlayan şirketmiş.Kelly'de reklam jıngle'ı için katıldı.Adam Kelly'i şarkıyı seslendirmesi için ikna çalişmalarinda yaptiği (kafadan uydurduğu şarkı) süperdi.İşte o an bi kahkaha atıyorsun, o kahkada zirve noktasiydi zaten:F Müthişti bence:X

Kesinlikle izle @xemrexxx

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Ben de bugün izledim ilk bölümü ve ilk bölümüyle ümit verdi. İnşallah diğer bölümler de iyi olur ve tutar bu dizi. (İyi komedi dizisi az, çoğalması iyi olur.)

Robin Williams'ı çok başarılı buldum. Aşırı sempatik olmuş karakteri. :D Kelly Clarkson olayı ve uydurma şarkılar iyiydi cidden. :D Yan karakterlerde de komedi adına ışık var gibi.

Dizinin çok bozup kalkmaması durumunda gelecek sezon Emmy için en iyi erkek oyuncu dalında Alec Baldwin yerine Robin Williams'ı görür gibiyim şimdiden. :):)

İlk bölüm için geçer notu aldı benden devamını da izleyeceğiz bakalım. :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ben de bugün izledim ilk bölümü ve ilk bölümüyle ümit verdi. İnşallah diğer bölümler de iyi olur ve tutar bu dizi. (İyi komedi dizisi az, çoğalması iyi olur.)

Robin Williams'ı çok başarılı buldum. Aşırı sempatik olmuş karakteri. :D Kelly Clarkson olayı ve uydurma şarkılar iyiydi cidden. :D Yan karakterlerde de komedi adına ışık var gibi.

Dizinin çok bozup kalkmaması durumunda gelecek sezon Emmy için en iyi erkek oyuncu dalında Alec Baldwin yerine Robin Williams'ı görür gibiyim şimdiden. :):)

İlk bölüm için geçer notu aldı benden devamını da izleyeceğiz bakalım. :D
Kesinlikle çok semaptikti:X Heralde dizilerde en semaptik 2.isim olucak.Fringe'den John Noble de çok seviliyordu:X

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bu dizi harbiden çok komik yaa iyi ki başlamişim bu sene yeni dizilere başlamam diyordum ama bu çok iyi geldi:X Kışkançlık olayı süperdi:F:F @OzaN bırakmadın dimi :F

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Dün izledim, yorum yapmayı unutmuşum. :D

Gayet iyiydi bölüm. Kıskançlık olayı güldürdü. Ördekler süperdi. :D Yalnız bana mı öyle geliyor bilmiyorum ama sanki o kıskançlık yapan iki eleman komedi için çok doğru seçimler değil gibi. Daha iyi isimler olsa daha da güzel olur gibi ama daha yeni tabii açılırlar belki. :):) @Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Dün izledim, yorum yapmayı unutmuşum. :D

Gayet iyiydi bölüm. Kıskançlık olayı güldürdü. Ördekler süperdi. :D Yalnız bana mı öyle geliyor bilmiyorum ama sanki o kıskançlık yapan iki eleman komedi için çok doğru seçimler değil gibi. Daha iyi isimler olsa daha da güzel olur gibi ama daha yeni tabii açılırlar belki. :):) @Forumdash
ördeklere bakan adamın tipi komedilik var gerçi(hiç izlemedim) ama diğeride dram dizisinde de olmuyor (lone star) :X

primavera

Favori Üye
Reaksiyon puanı
525
Puanı
234
keşke bir kaç bölüm biriktirip izleseymişim dedim ilk bölümü geçer notu aldı sıra ikinci bölümde ayrıca sarah'ı buffyden sonra ilk defa bi dizide izliyorum gerçi nelerde oynadı bilmiyorum ama ilk baya bi garipsedim ama oturuyo yerine

@OzaN yorumlar senin içindi :F

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
keşke bir kaç bölüm biriktirip izleseymişim dedim ilk bölümü geçer notu aldı sıra ikinci bölümde ayrıca sarah'ı buffyden sonra ilk defa bi dizide izliyorum gerçi nelerde oynadı bilmiyorum ama ilk baya bi garipsedim ama oturuyo yerine

Hakkında yanılmışım. :D

TBBT konusuna da bekleriz. :D

https://fav10.net/posts/1485753/

Ben Robin Williams dışında hiç kimseyi izlememiştim daha önce. Komedi anlamında çok da iyi başlamadı o karakter ama zamanla daha iyi olur belki. :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Sarah'ı Buffy için izleyecektim ama uzun olunca izleyemedim.Onun yerine Ringer'i izledim, güzel diziydi ama bitti:(

primavera

Favori Üye
Reaksiyon puanı
525
Puanı
234
Hakkında yanılmışım. :D

TBBT konusuna da bekleriz. :D

https://fav10.net/posts/1485753/

Ben Robin Williams dışında hiç kimseyi izlememiştim daha önce. Komedi anlamında çok da iyi başlamadı o karakter ama zamanla daha iyi olur belki. :)
tbbt' ye bu zamana kadar katılamamın nedeni diziyi sonradan izlemeye başladım ve bölümlere anca yetiştim :D

Sarah'ı Buffy için izleyecektim ama uzun olunca izleyemedim.Onun yerine Ringer'i izledim, güzel diziydi ama bitti:(
ara ara buffy'ede bakmalısın vampir dizilerinin babası :D

ikinci bölüm çok daha iyiydi severek izleyeceğim diziler arasına girdi sayılır