NBC The Blacklist - Dizi Yorumları

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
[HASHTAG]#TheBlackList[/HASHTAG]
Dizinin tek izleyeni olarak şunu söyleyeyim iyi ki bırakmamaişim diziyi. Ben tek konu olsun polisiye olaylar olmasın gibisinden yakınırken adamlar 21.bölümle bambaşka bir senaryo hikayelye geldiler. Meğerse o bölümlerde alttan alttan senaryoyu işlemişler:)
22.bölüm sezon finali olmasına rağmen güzeldi ama temposu düşüktü:( Seneye bana devam etmem için yine bir sebep verdiler.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
[HASHTAG]#TheBlackList[/HASHTAG]
Dizinin tek izleyeni olarak şunu söyleyeyim iyi ki bırakmamaişim diziyi. Ben tek konu olsun polisiye olaylar olmasın gibisinden yakınırken adamlar 21.bölümle bambaşka bir senaryo hikayelye geldiler. Meğerse o bölümlerde alttan alttan senaryoyu işlemişler:)
22.bölüm sezon finali olmasına rağmen güzeldi ama temposu düşüktü:( Seneye bana devam etmem için yine bir sebep verdiler.
@sürgünüm de seninle izliyor diye biliyordum sonra bıraktımı ? :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Bırakmadım diyor ama bence bıraktı:X Benimde öyle bırakmadım diyip aslında zamanla unuttugum diziler çok var :X Sorun yok:X
ben birinci denememede başarılı olamamıştım sonra sürgünüm bende izlerim diyince ikinci kez deneme yaptım yine yemedi :)) üçüncüsüne artık kalkışamam :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
ben birinci denememede başarılı olamamıştım sonra sürgünüm bende izlerim diyince ikinci kez deneme yaptım yine yemedi :)) üçüncüsüne artık kalkışamam :)
İlk bölüm güzeldide sonraki bölümlerde istenileni veremiyordu. Ben en çok Reddington için devam ettim:) Sonra 9-10. bölümü patlattılar öyle böyle devam ettim.21.bölümle de neden öyle polisye olaylar olduguna dair bizede cevap verdiler. Memnum kaldım ilk sezondan 2.sezonda umarım memnum kalırım:X

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Aslında ESİD bölümüne yorum yapsaydım daha çok kişiye ses duyururdum :X neyse

S02B01 izledim

yine heycan dolu bi bölümdü :X

Red'in maceralarini kendine has tavırlanırı özlemişim:X Bölümün adı Lord Baltimore idi :X Bunu canlandıran oyuncu kimdi?? Kristen Ritter

@OzaN kızın performansını mutlaka görmelisin:X İzlemeyeceksin ama söylim yine de çift karakter hastası :X Süper rol geçişleri yapıyordu:X Umarım kalıcı diyecem ama tek bölümde bitirdiler hikayesini:(

Elizabeth'in yeni hali çok daha hoş oldu:X Geçen sene peruğuyla acayip sırıtyordu. Birde efektleri düzelmişler tam aksiyon filmi gibi olmuş:A Özellikle 2-3 sahne de bomba patlatıldı:X

Vee her zamanki gibi bölüm sonu şarkısı muazzamdı :X Blacklist sayesinde yeni şarkılar keşfediyorum.Bu da onlardan birisi oldu umarım bu şarkı patlari yorum sonunda da paylaşayım:X

Bölüme puanım 8 veresim ama Kristen Ritter'in performansını görünce bi 9'a çıkarsım geliyor:X 8-910 arası bişey olsun işte:X

Diziyi yarıda bıraktıkları için @destere ve @sürgünüm'e de gelsin bu şarkı :A Kulak verin:X

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Aslında ESİD bölümüne yorum yapsaydım daha çok kişiye ses duyururdum :X neyse

S02B01 izledim

yine heycan dolu bi bölümdü :X

Red'in maceralarini kendine has tavırlanırı özlemişim:X Bölümün adı Lord Baltimore idi :X Bunu canlandıran oyuncu kimdi?? Kristen Ritter

@OzaN kızın performansını mutlaka görmelisin:X İzlemeyeceksin ama söylim yine de çift karakter hastası :X Süper rol geçişleri yapıyordu:X Umarım kalıcı diyecem ama tek bölümde bitirdiler hikayesini:(

Elizabeth'in yeni hali çok daha hoş oldu:X Geçen sene peruğuyla acayip sırıtyordu. Birde efektleri düzelmişler tam aksiyon filmi gibi olmuş:A Özellikle 2-3 sahne de bomba patlatıldı:X

Vee her zamanki gibi bölüm sonu şarkısı muazzamdı :X Blacklist sayesinde yeni şarkılar keşfediyorum.Bu da onlardan birisi oldu umarım bu şarkı patlari yorum sonunda da paylaşayım:X

Bölüme puanım 8 veresim ama Kristen Ritter'in performansını görünce bi 9'a çıkarsım geliyor:X 8-910 arası bişey olsun işte:X

Diziyi yarıda bıraktıkları için @destere ve @sürgünüm'e de gelsin bu şarkı :A Kulak verin:X
şarkı harikaymış , ama tekrar baştan diziyi izlemeyi denemek zor iş :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
@Forumdash Kristen Ritter bölüm boyunca çok gözüküyor mu yoksa 4-5 dakikalık sahnesi mi var? Çok gözüküyorsa bir göz atarım belki. :D
Evet evet bölüm onun yakalamak üzerine kurulu :X Sadece ilk 8 dk filan yok, sonrası tam gaz Kristen:X Masum haller hiç yakişmiyor bu kadına illa kötü karakter olacak :X

çok geç sayılmaz bir daha deneriz :)
Olmayınca olmuyor bilirim :X Benimde çok dizim var öyle :X

aynı durumu ben the knick de yaşıyorum :) @Forumdash ın yine yorum yapabildiği bir iki ortak izleyici var blacklist de :)
Knick'i ben sonra izleyeceğimi dizini yorum sayfasında @OzaN 'a demiştim de OzaN'da bırakmiş :eek: Şimdi gördüm

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,772
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Evet evet bölüm onun yakalamak üzerine kurulu :X Sadece ilk 8 dk filan yok, sonrası tam gaz Kristen:X Masum haller hiç yakişmiyor bu kadına illa kötü karakter olacak :X

Olmayınca olmuyor bilirim :X Benimde çok dizim var öyle :X

Knick'i ben sonra izleyeceğimi dizini yorum sayfasında @OzaN 'a demiştim de OzaN'da bırakmiş :eek: Şimdi gördüm
Yaptık bir çılgınlık bakalım tamamına erebilecek miyim? :D

blacklist.JPG

Resim yenilendi. :D

blacklist.JPG

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Sırada izlenecek çok komedi var sıra gelirse. :D

Sen B99'ı ne yaptın sahi bitirmedin galiba bu hafta başlıyor. :(
9 kaldım en son:( Komedilere sıra gelmiyor dramalardan:( Bu sezon illa bi komedi izleyecem ama bilmiyorum B99 mu olur Bakire kız mı yada Özçekim'i karar aşamasındayım desem yeridir:X