NBC The Blacklist - Dizi Yorumları

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
002.jpg

megan_boone_plus_size_by_tjacobspop97-d6t7dau.jpg

ikiside aynı kadın :))))

ikinci resimdekini @xemrexxx ve @Çiğdem- e havale ediyorum :))
İlk fotoraf Miranda Kerr'in.:)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
images

Bence baba-kız bunlar.:)

kızın geçmişi sır perdesi bu vatandaşta en son kızının yanına giderken ortadan kaybolmuş?

dediğin şekilde çıkma olasılığı yüksek

kızın kocası tom ne iş çeviriyormuş onca sahte kimlik neyin nesi o damı ajan yoksa bir örgütte falanmı bulunmuş ne ayaktır orasıda meçhul :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
kızın geçmişi sır perdesi bu vatandaşta en son kızının yanına giderken ortadan kaybolmuş?

dediğin şekilde çıkma olasılığı yüksek

kızın kocası tom ne iş çeviriyormuş onca sahte kimlik neyin nesi o damı ajan yoksa bir örgütte falanmı bulunmuş ne ayaktır orasıda meçhul :)
Bende seninle aynı bölümleri izledim :) Kocası ne iş ileriki bölümlerde göreceğiz.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
1. ve 2. bölümlerini izledim aksiyon sahneleri mükemmel
özellikle ilk bölümdeki kamyon çarpması sahnesinde izlerken öyle dalmışımki kamyon otomobile çarpınca aniden irkildim muhteşemdi :) yine kocasının bıçaklandığı sahne liz in redingtonun boynuna kalem sapladığı sahne muhteşemdi
ikinci bölümde ise güya fuhuş ticareti mağdurlarına yardım eden kadının gerçekte ise fuhuşun başındaki kişi olduğunun anlaşıldığı sahneler ilginçti
dizi sıkılmadan baştan sona izlenebiliyor o açıdan sorun yok.. sorun, benim açımdan senaryonun pekde sıcak olmaması,....... diziyi izlemeye devam edeceğim ama çok büyük beklentilerim yok ... senaryonun sarmamış olması diziyi hızlı izleyeceğim anlamına geliyor bu sebepten bir kaç güne sezonu bitiririm gibi :)
puanım = 7.5
oyuncular hakkında ne düşünüyorsun ?

bana göre liz güzel ama oyunculukta vasat gibi, redington çok iyi oynuyor?
Kamyon sahnesinde ben de irkilmiştim:X Reddington süper oynuyor. Bana izlettiren olay da onun oyunculugu. İlk bölümlerde oyunculugunun yarısını görüyoruz bir de 9. ve 10 bölümdeki oyunculugunu gör:) Lizdeki eksiklik saçı kesinlikle. Saçlar peruk.
normal_002.jpg

Seneye gerçek saçini görürüz umari.Gerçi şu aralar izlediğim bölümlerdekinde sorun yok. Daha az postiş vardir şimdi tam anlayamadım:X Ama daha doğal durdugu kesin.

Dizi tempolu olduğu için iyi gidiyor fakat her bölüm ayrı olay mevzu bir süre sonra bayacak.. örneklerini hep gördük.. arkaplandaki ana konuyu biraz daha ortaya çıkartmaları bölümleri birbirleri ile bağlantılı yapmaları lazım...

Evet her bölüm olaylarin olması sıkıcı bir hal alıyor.Ama haftalık izlediğinde öyle pek sıkıntı olmuyor:) @OzaN'a da sene başinda demiştim.Dizi çok güzel ama Dexter gibi tek bir olay üzerinden gitseler bir yandan da alttan Reddington gizemini ilerletseler birde 13 bölüm gibi bişey olsaydı dizi şu an True Detective gibi olurdu:X

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Kamyon sahnesinde ben de irkilmiştim:X Reddington süper oynuyor. Bana izlettiren olay da onun oyunculugu. İlk bölümlerde oyunculugunun yarısını görüyoruz bir de 9. ve 10 bölümdeki oyunculugunu gör:) Lizdeki eksiklik saçı kesinlikle. Saçlar peruk.
normal_002.jpg

Seneye gerçek saçini görürüz umari.Gerçi şu aralar izlediğim bölümlerdekinde sorun yok. Daha az postiş vardir şimdi tam anlayamadım:X Ama daha doğal durdugu kesin.

Evet her bölüm olaylarin olması sıkıcı bir hal alıyor.Ama haftalık izlediğinde öyle pek sıkıntı olmuyor:) @OzaN'a da sene başinda demiştim.Dizi çok güzel ama Dexter gibi tek bir olay üzerinden gitseler bir yandan da alttan Reddington gizemini ilerletseler birde 13 bölüm gibi bişey olsaydı dizi şu an True Detective gibi olurdu:X

bazı sahnelerde liz gülüyormu şaşırıyormu karıştırıyorum:)) o açıdan oyunculuğunda sorunlar var diye düşündüm :)

siz orange da kaçıncı bölüme geçtiniz? bugün tv de bişey yok bari orange black de iki üç bölüm izleyeyim 3. bölümde kalmıştım ?

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
bazı sahnelerde liz gülüyormu şaşırıyormu karıştırıyorum:)) o açıdan oyunculuğunda sorunlar var diye düşündüm :)

siz orange da kaçıncı bölüme geçtiniz? bugün tv de bişey yok bari orange black de iki üç bölüm izleyeyim 3. bölümde kalmıştım ?
Evet tuhaf bi oyunculugu var:X Ama şuan 16.bölümdeyim düzelmiş gibi.Yada aliştim bilmiyorum:X Orange dün 4.bölüm izlenilecekti bende gece izlicem.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S01 B17 izledim
Bölümün polisiye kısmı beni pek açmadi ama
Elizabeth kocasının ne halt oldugunu öğrendi gitti babasının dizinin dibinde ağladi:T Bölümü dün gece izleyip sıcak sıcak yorum yapmak vardi ya neyse.
Sezon finali yaklaştikça bölümün polisye kısmı azaldı artık.Dizinin Reddington kısmı ağır basıcak inş :X