2020 Tenet - Film Yorumları

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Film vasat diyorlar, gitmemize gerek kalmadı çok şükür. :A
Daha da önemlisi, Top 250'ye Nolan fanboylarınca hücum edilip filmi anında ilk 10'a 30'a filan sokmaları gibi bir durum olmayacak gibi ve bu sayede anti kapmadan, filmi daha objektif olarak izleyebileceğiz merdivenlerden aşağı düşürdüğümüzde. :Z :A

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Yorumları dikkate almayıp bugün iş çıkışı izleyeceğim gerçeği değişmedi... :A

SeninKadarInsaniYoranAdamGormedim.jpg

• Güldürdün
Reactions: MEnes and bazinga

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Filmi uzun uzun elbette değerlendireceğim müsait olduğum bir zaman ancak bu film kesinlikle sinemada izlenmesi gereken bir film, hatta sinemada IMAX olarak izlenmesi gereken bir film. Bu filmi Netflix veya farklı yöntemler aracılığı ile televizyon veya bilgisayar ekranında harcarsanız alacağınız haz açısından çok şey kaybedersiniz. Christopher Nolan üstadımıza haksızlık etmiş olursunuz. Teknik açıdan sinemanın en iyi eseriyle karşı karşıyayız muhtemelen, rahatlıkla söyleyebilirim bunu.

• Harika
Reactions: MEnes

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Filmi uzun uzun elbette değerlendireceğim müsait olduğum bir zaman ancak bu film kesinlikle sinemada izlenmesi gereken bir film, hatta sinemada IMAX olarak izlenmesi gereken bir film. Bu filmi Netflix veya farklı yöntemler aracılığı ile televizyon veya bilgisayar ekranında harcarsanız alacağınız haz açısından çok şey kaybedersiniz. Christopher Nolan üstadımıza haksızlık etmiş olursunuz. Teknik açıdan sinemanın en iyi eseriyle karşı karşıyayız muhtemelen, rahatlıkla söyleyebilirim bunu.

Bu cümle tüm zamanları kapsıyor yalnız, tüm zamanların teknik olarak en iyi filmi? bundan emin misin ona göre o beklentiyle izleyeceğim zira. :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Bu cümle tüm zamanları kapsıyor yalnız, tüm zamanların teknik olarak en iyi filmi? bundan emin misin ona göre o beklentiyle izleyeceğim zira. :A

İnsanların böyle yüksek beklentiye girmesinden hep korkarım ama eminim... Saving Private Ryan gibi teknik açıdan zirve filmleri düşün, hepsinden daha iyi... Yani akla hayale gelmeyecek şekilde çekilmiş sahneler var, çok değişikti çok. :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Başka doğru düzgün film çıkmayacağı için 1-2 sene vizyonda kalır diye tahmin ediyorum. Sineması olan bir yerlere yolumuz düşerse izleriz. :D

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Torkunun hd Cam meyve suyu modeli merdivenlerden aşağı düşmüş. Temiz görünüyor görüntü ve şeytan diyor ki dik kafaya iç... Bekleme üst modelünün merdivenlerden düşmesini ama... Salgın olmasa fabrikasına gidip oradan içecektik geniş perdede... Acaba bu cam şişeyi içsem mi yoksa kutu içecek versiyonunu mu beklesem bilemedim... Belki birkaç yudum tadına bakıp duruma göre devam edip etmeme kararı da alabilirim kalitesine göre içeceğin görüntüsünün...

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Torkunun hd Cam meyve suyu modeli merdivenlerden aşağı düşmüş. Temiz görünüyor görüntü ve şeytan diyor ki dik kafaya iç... Bekleme üst modelünün merdivenlerden düşmesini ama... Salgın olmasa fabrikasına gidip oradan içecektik geniş perdede... Acaba bu cam şişeyi içsem mi yoksa kutu içecek versiyonunu mu beklesem bilemedim... Belki birkaç yudum tadına bakıp duruma göre devam edip etmeme kararı da alabilirim kalitesine göre içeceğin görüntüsünün...

Ahahahaha. :A İnanılmaz ince düşünülmüş bir anlatım bu ya, @bazinga mercekle ceza verilecek kelime arıyordur ama yok yani. Bulamaz. :A