NOW Taçsız Prenses - Dizi Yorumları

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
evet.max :( canim pati dostumuz malesef aramizdan ayrilmis.harika bir ornekti ekranlarda.
oyle ki, bizim yarisma dan sonra yabanci versiyonlar dan birinde de bir pati dostumuz daha sampiyon oldu - yanilmiyorsam.(acun sanirim kendisi soylemisti bir programda) .

her ne kadar,buruk ve de uzucu bir haberi iletsen de, tesekkur ederim kendi adima.

diziye donersek,

yetenekli basroller disinda ,pati dostumuzun hatrina da guzel bir ekran yolcugulu olmasini diliyorum - yeni dizimiz ; tacsiz prenses .

iyi seyirler dilerim.

ps;
@cokiyitvci yanit icin sana da tesekkur ederim.
Sokak canlıları iyi ki varlar. :bhr: @Angelica HİÇ unutulmayacaklar. :(

2533580_a72418401dd729a88b3b0945ca4a5816_640x640.jpg

• Beğendim
Reactions: Dante and Angelica

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,827
Puanı
1,060
Hangi neti kullanıyorsun?

Apartmanda ortak kullanıyoruz ya
------

Gece bölümü izledim Evginin neden zenginlere tepkili olduğunu öğrendik bu bölüm bu arada babasını da gördük Evginin tam da adamın yanına düşmüştü hastanede birşeyler anlatmaya çalıştı annen değil ben yaptım gibi bişi dedi bakalım anlarız yakında Masalın annesine sinir olmaya başladım Mesude gibi Fuat'ım yapmaz deyip durdu yahu adam neler yapıyor umarım yakında anlar Yağmur Evgin ilişkisi güzel olacakta zor hem hastalığı hem annesi Yağmuru zorluyor bakalım haftaya neler olacak

Son düzenleme:

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
------

Gece bölümü izledim Evginin neden zenginlere tepkili olduğunu öğrendik bu bölüm bu arada babasını da gördük Evginin tam da adamın yanına düşmüştü hastanede birşeyler anlatmaya çalıştı annen değil ben yaptım gibi bişi dedi bakalım anlarız yakında Masalın annesine sinir olmaya başladım Mesude gibi Fuat'ım yapmaz deyip durdu yahu adam neler yapıyor umarım yakında anlar Yağmur Evgin ilişkisi güzel olacakta zor hem hastalığı hem annesi Yağmuru zorluyor bakalım haftaya neler olacak
Aynen ya tam da adamın yanına denk düştü. EVGİN'in babası ve Evgin arasında neler olacak bakalım?

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
------

• Harika
Reactions: Angelica