Türkiye Süper Lig - Genel Transfer & Sohbet Konusu 🥅

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,164
Puanı
1,060
13. Galatasaray 27
14. Giresunspor 25
15. Antalyaspor 23
16. Göztepe 21
17. Kasımpaşa 21
18. Altay 18
19. Ç. Rizespor 18
20. Y. Malatyaspor 15

Galatasaray'ı baz alarak yazdığım puan durumu bu şekilde. Hafta içi maçlarına ve ara vermeden hafta sonu maçlarına gidiyoruz.
Hafta içi maçlarında TS-GRSN, GS-KSP ve GZT-SVS maçları oynanacak. Son bilgilere göre Göztepe, Moreno transferini açıkladığı söyleniyor. Maça bu yeni transferlerin kaçı oynar kestirmek güç. Ancak GS nazarında çok kritik bir 2 maça çıkılacağı kesin. Çünkü hafta sonu GS-TS, GZT-BŞK ve KSP-KYS maçları var. Kasımpaşa da son 4 maç 10 puan. Malatyaspor harici alt tarafta gözle görülür bir yukarı doğru gidiş mevcut. Pazar günü neler olacak göreceğiz.
Kicktipp te kaydın var mı?

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
13. Galatasaray 27
14. Giresunspor 25
15. Antalyaspor 23
16. Göztepe 21
17. Kasımpaşa 21
18. Altay 18
19. Ç. Rizespor 18
20. Y. Malatyaspor 15

Galatasaray'ı baz alarak yazdığım puan durumu bu şekilde. Hafta içi maçlarına ve ara vermeden hafta sonu maçlarına gidiyoruz.
Hafta içi maçlarında TS-GRSN, GS-KSP ve GZT-SVS maçları oynanacak. Son bilgilere göre Göztepe, Moreno transferini açıkladığı söyleniyor. Maça bu yeni transferlerin kaçı oynar kestirmek güç. Ancak GS nazarında çok kritik bir 2 maça çıkılacağı kesin. Çünkü hafta sonu GS-TS, GZT-BŞK ve KSP-KYS maçları var. Kasımpaşa da son 4 maç 10 puan. Malatyaspor harici alt tarafta gözle görülür bir yukarı doğru gidiş mevcut. Pazar günü neler olacak göreceğiz.
Sen benden eskisin ama şu aralar aktif görüyorum hangi takımlı olduğunu sorabilir miyim?

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Artık Beşiktaşla bağlantın yok mu yani Avcı için sattın mı Beşiktaş'ı
Bu emojisiz mesaj beni rahatsız etti... :A 1.lik için TS, 2.lik ve ZTK için Beşiktaş'ı tutuyorum. :A Ertesi sene herkesin puanı 0'ken tekrar Beşiktaş'a geçeceğim. :A Yine yarıştan koparsak yine TS'li olurum. :A

• Sinir Bozucu
Reactions: Gerekli24

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
Kim iyiyse onu destekleyince kazanmanın ne anlamı var :A
Ne yapayım, Beypazarı Belediyespor'u mu destekleyeyim? :A Kim daha güçlüyse, kim başarıya daha yakınsa onu desteklerim. :A Manchester City, Bayern Münih, Real Madrid, Lewis Hamilton ve benzeri...

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Ne yapayım, Beypazarı Belediyespor'u mu destekleyeyim? :A Kim daha güçlüyse, kim başarıya daha yakınsa onu desteklerim. :A Manchester City, Bayern Münih, Real Madrid, Lewis Hamilton ve benzeri...
Tamam da sürekli kazananı destekleyince zevk alır mı bir insan amigo gibi bağlanmazsın ama böyle de keyif vermez bence :A

• Güldürdün
Reactions: DarkLegenD

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,105
Puanı
280
İyi olmuş @mesmeso yalnız kalıyordu. Ben de Beşiktaşlıyım ben de biraz öyleyim ama @DarkLegenD @Yakamoz-Asi var.
Ben hep buradayım aslında. Sadece işlerim dolayısıyla muhabbete dahil olamiyorum. Yoksa sessiz izleyici olarak devam ediyorum. Mesaj yazınca muhabbeti takip edesim geliyor. Tutamıyorum kendimi. Şu aralar biraz rahattım aktifleştim forumda.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,105
Puanı
280
Kenan Piric, Francois Moubandje ve Oussama Tannane ile sözleşme imzalayan Göztepe, Franco Di Santo ve Didider Moreno ile de her konuda anlaştı.

Göztepe'nin Antalyaspor'dan ayrılan Amilton'un da işini büyük ölçüde bitirdiği kaydedildi.

Göztepe haldır huldur geliyor. Ligde kaldılar diyebilir miyiz ? Ve sizce ufakta olsa Kasımpaşa ve Göztepe'nin yukarı doğru hareketlenmesi Galatasaray için sorun teşkil eder mi ilerleyen zamanlarda ?
Göztepe dün Di Santo'yu açıklamış. Forveti de almış oldular. Şimdi kaldı prensipte anlaştıkları Moreno ve Amilton transferleri. Türk oyuncu transferleri hiç yapacaklar mı merak ediyorum ? Açıkladıkları 4 isim Sivas maçında oynarsa Göztepe bir adım önde olabilir. Tannane sakatlandı diye biliyorum. Belki oynamaz.

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,105
Puanı
280
Göztepe dün Di Santo'yu açıklamış. Forveti de almış oldular. Şimdi kaldı prensipte anlaştıkları Moreno ve Amilton transferleri. Türk oyuncu transferleri hiç yapacaklar mı merak ediyorum ? Açıkladıkları 4 isim Sivas maçında oynarsa Göztepe bir adım önde olabilir. Tannane sakatlandı diye biliyorum. Belki oynamaz.
Maç kadroları açıklandı. İlk 11 de herhangi bir yeni transfer bulunmamakta. Yedeklerde ise sadece Moubandje yeni transfer olarak var görünüyor. 4 transferden henüz daha bir tanesini bile oyuna atmamak Sivas karşısında sıkıntı yaratabilir. Bakalım El Maestro nasıl bir oyun ortaya çıkaracak.

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,105
Puanı
280
13. Galatasaray 27
14. Giresunspor 25
15. Antalyaspor 23
16. Göztepe 21
17. Kasımpaşa 21
18. Altay 18
19. Ç. Rizespor 18
20. Y. Malatyaspor 15

Hafta içi maçlarından sadece Galatasaray'ın Kasımpaşa ile karşılaşması kaldı. Malatya maçı olumsuz hava şartları dolayısı ile ertelendi. Zaten baktığımızda pek de yer değiştirme anlamında bir problem çıkarmayacaktı. Malatyaspor haricinde şöyle bir tablo oluştu. Galatasaray/Kasımpaşa maçına 1 saat var.

13.Galatasaray 27
14.Giresunspor 26
15.Göztepe 24
16.Antalyaspor 23
17.Kasımpaşa 21
18.Ç. Rizespor 21
19.Altay 18
20.Malatyaspor 15(1 Maç eksik)

Şimdi, kafamda 2 soru var.1. Olası bir GS mağlubiyeti, Galatasarayın olası bir küme düşme korkusuna girmesine neden olur mu psikolojik olarak. Ne kadar olmayacağına daha fazla yüzde versek de önceki dönemde FB'nin yarıyı 17. sırada bitirdiğini unutmayalım.

2. Yönetimin bu karşılaşma son maçı olabilir mi ? Ekstra bir soru olarak da karşımıza çıkan eğer ki şu dönemde yönetim hızlı bir şekilde değişirse Galatasaray takımındaki oyuncular adına daha da kötü olmaz mı ? Cevaplarınız olursa dinlemek isterim. :)

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Galatasaray'a 4 atan Hatay'ın 4 gün sonra 6 gol yemesi ve Galatasaray'ın gönderdiği Emre Akbaba'nın hattircik yapması...

Cidden ilginç bir ligimiz var aslında.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
Hafta içi maçlarından sadece Galatasaray'ın Kasımpaşa ile karşılaşması kaldı. Malatya maçı olumsuz hava şartları dolayısı ile ertelendi. Zaten baktığımızda pek de yer değiştirme anlamında bir problem çıkarmayacaktı. Malatyaspor haricinde şöyle bir tablo oluştu. Galatasaray/Kasımpaşa maçına 1 saat var.

13.Galatasaray 27
14.Giresunspor 26
15.Göztepe 24
16.Antalyaspor 23
17.Kasımpaşa 21
18.Ç. Rizespor 21
19.Altay 18
20.Malatyaspor 15(1 Maç eksik)

Şimdi, kafamda 2 soru var.1. Olası bir GS mağlubiyeti, Galatasarayın olası bir küme düşme korkusuna girmesine neden olur mu psikolojik olarak. Ne kadar olmayacağına daha fazla yüzde versek de önceki dönemde FB'nin yarıyı 17. sırada bitirdiğini unutmayalım.

2. Yönetimin bu karşılaşma son maçı olabilir mi ? Ekstra bir soru olarak da karşımıza çıkan eğer ki şu dönemde yönetim hızlı bir şekilde değişirse Galatasaray takımındaki oyuncular adına daha da kötü olmaz mı ? Cevaplarınız olursa dinlemek isterim. :)
Küme düşme endişesine kapılmaz futbolcular. Az çok anlamışlardır ülkedeki sistemin nasıl işlediğini. Bu sezona dair tek korkuları kariyerlerinde kötü bir sezon geçirmiş olmaları olur. 2. soru için fikrim yok.