Türkiye Süper Lig - Genel Transfer & Sohbet Konusu 🥅

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Altay'ı mumla arıyoruz.Beklentilerin altında kaldı.Anca YouTube ve twitchte boy göstersin.
Berke'ye bu yorumu yaptığına utanmış mısındır, hiç sanmam. :A Kim Min-Jae'nin yanı sıra, Berke de iyi kurtarışlara imza attı maçta. :D

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Gsliler hep Berke'nin üstüne vurdu. Cicaldaounun şutu hariç onu iyi çıkardı.
Biz de Muslera'nın üstüne vurduk ama mesele o değil, yine çıkardı bir iki top da olsa kritik bir şekilde. Yine de önünde Kim Min-Jae olmasının da etkisiyle pek gerek kalmadı kendisine. :A

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Biz de Muslera'nın üstüne vurduk ama mesele o değil, yine çıkardı bir iki top da olsa kritik bir şekilde. Yine de önünde Kim Min-Jae olmasının da etkisiyle pek gerek kalmadı kendisine. :A
Kendi iyi maç çıkardı ama şansı da yanındaydı. Zaten yıllardır potansiyel gördüğüm bir kaleci.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Kendi iyi maç çıkardı ama şansı da yanındaydı. Zaten yıllardır potansiyel gördüğüm bir kaleci.
Tecrübe eksikliği var, Altay sakatlanmasa, muhtemelen yedek kalmaya devam edecekti. Tecrübe kazandıkça form yakalayacak, belki de kaleyi devralacak. Umarım rekabet içerisine girerler, Altay da böyle form yakalar ancak. Kaleci antrenörü gidince düşüşe geçmişti.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,604
Puanı
860
Göztepe, Fener'den puan alırsa ben +20 puan farkıyla şampiyon olacağımızı düşünüyorum. GS zaten avrupaya odaklandı, BJK kaosta, Fener'de puan kaybında hocalarıyla ipleri baya kopartır. Hatay ve Konya zaten düşüş yaşayacak.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Göztepe, Fener'den puan alırsa ben +20 puan farkıyla şampiyon olacağımızı düşünüyorum. GS zaten avrupaya odaklandı, BJK kaosta, Fener'de puan kaybında hocalarıyla ipleri baya kopartır. Hatay ve Konya zaten düşüş yaşayacak.
Fenerbahçe bu hafta kazansa haftaya kaybeder. Vitor olduğu müddetçe Fenerbahçe'den çok bir şey beklememek lazım.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,604
Puanı
860
E Konya'da yarıştan düştü şimdi rakipler kimi destekleyecek? :D

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,604
Puanı
860
Kasket masket ayağına dalgaya aldıkları Avcı hocam Moğol ordusu gibi girdi lige önüne çıkana işsizlik maaşı bağlatıyor. Üç takımı da hocasız bıraktı. Maddi manevi dengelerini bozdu. Saha içi bu kadar başarılı olurken saha dışında da hiç kibir göstermedi. Hoca vallahi acayip yanılttı beni. Koca bir helal olsun.

Şimdiden gelecek senenin kadrosunu da oluşturdu gibi. Mart ayında şampiyonluğu ilan edince yeni sezonunun transferlerine başlayacak. Diğerlerinin ne olacağı bile belli değil. Vallahi adam bize inanılmaz bir rüya yaşatıyor. Sezon sonunda sözleşmesini tekrar uzatmalıyız.

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,287
Puanı
280
Kenan Piric, Francois Moubandje ve Oussama Tannane ile sözleşme imzalayan Göztepe, Franco Di Santo ve Didider Moreno ile de her konuda anlaştı.

Göztepe'nin Antalyaspor'dan ayrılan Amilton'un da işini büyük ölçüde bitirdiği kaydedildi.

Göztepe haldır huldur geliyor. Ligde kaldılar diyebilir miyiz ? Ve sizce ufakta olsa Kasımpaşa ve Göztepe'nin yukarı doğru hareketlenmesi Galatasaray için sorun teşkil eder mi ilerleyen zamanlarda ?

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Kenan Piric, Francois Moubandje ve Oussama Tannane ile sözleşme imzalayan Göztepe, Franco Di Santo ve Didider Moreno ile de her konuda anlaştı.

Göztepe'nin Antalyaspor'dan ayrılan Amilton'un da işini büyük ölçüde bitirdiği kaydedildi.

Göztepe haldır huldur geliyor. Ligde kaldılar diyebilir miyiz ? Ve sizce ufakta olsa Kasımpaşa ve Göztepe'nin yukarı doğru hareketlenmesi Galatasaray için sorun teşkil eder mi ilerleyen zamanlarda ?
El Maesto hocam ligi üç büyüklerin önünde bir bitirse var ya... :A

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,287
Puanı
280
El Maesto hocam ligi üç büyüklerin önünde bir bitirse var ya... :A
Valla hocam yalan yok bende aynen şöyle yaptım. Süper Lig'de ilk 2 de hangi takım bitirir oranları açıklandı. Baktım Göztepe'ye 1500 oran verilmiş. Bende 10 kağıt attım bekliyorum. El Maestro kısıtlı yetenekli kadrosu ile çok güzel oynattı. Şimdi transferde geliyor. Vites attıracaklarını düşünüyorum. İkinci yarı 2'de 2 ile başladı. Ön tarafın her hafta puan kaybı yaptığı bir yerde Avrupa yaparlarsa geriden gelip ben şaşırmam. :)

• Beğendim
Reactions: DarkLegenD

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,287
Puanı
280
13. Galatasaray 27
14. Giresunspor 25
15. Antalyaspor 23
16. Göztepe 21
17. Kasımpaşa 21
18. Altay 18
19. Ç. Rizespor 18
20. Y. Malatyaspor 15

Galatasaray'ı baz alarak yazdığım puan durumu bu şekilde. Hafta içi maçlarına ve ara vermeden hafta sonu maçlarına gidiyoruz.
Hafta içi maçlarında TS-GRSN, GS-KSP ve GZT-SVS maçları oynanacak. Son bilgilere göre Göztepe, Moreno transferini açıkladığı söyleniyor. Maça bu yeni transferlerin kaçı oynar kestirmek güç. Ancak GS nazarında çok kritik bir 2 maça çıkılacağı kesin. Çünkü hafta sonu GS-TS, GZT-BŞK ve KSP-KYS maçları var. Kasımpaşa da son 4 maç 10 puan. Malatyaspor harici alt tarafta gözle görülür bir yukarı doğru gidiş mevcut. Pazar günü neler olacak göreceğiz.