Türkiye 3 - 3 Letonya | 2022 Dünya Kupası Elemeleri - 3.Maç

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
  • Güldürdün
Reactions: Dosi

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,760
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Yani tek bir ethernet kablosunun bir tarafı modeme, diğer tarafından da iki başlı hem TV hem de PS'ye aynı anda bağlamak mümkün oluyor?

Yani anlatmak istediğimi çizeyim dedim, şöyle bir şey :A

PS'den TV'ye olan kısmı nasıl bağlamayı planlıyorsun anlayamadım. Öyle özel bir kablo çeşidi mi var? :A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,623
Puanı
860
Caner Erkin rencide edilerek oyundan çıkarılmalı. Milli takımın içi maçta yapmadığı top kaybını bu maç tek başına yaptı.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
PS'den TV'ye olan kısmı nasıl bağlamayı planlıyorsun anlayamadım. Öyle özel bir kablo çeşidi mi var? :A
İşte öyle bir ethernet kablosu çeşiti yoksa çok büyük hayal kırıklığı olur benim için, nasıl olmaz yani :A

İki başlı ethernet ucu olmalı. Yani bir tarafı modeme bağlansın, diğer tarafında da iki başlı olmalı ve 20-30 santim genişletilebilmeli ki hem TV hem PS'ye bağlanabilsin. Mantıklı ve pratik değil mi ama? :A
------

😡😡😡

Yedik

@Tolstoyevski cidden şom ağızlısın ha bugün :A Gol atılınca sevindiğinde hemen gol yiyoruz.

Şomdan ziyade benim her zamanki şanssızlığım... Ne zaman bir şeyi çok istesem, böyle handikap filan gerekse kan ter içinde sinir stres içinde kalırız en olmadık maçlarda ah... :A

Ama sevinen biz olacağız inancım tam... Maçın sonunda sevinen ben olacağım kısmetse....

• Güldürdün
Reactions: Dosi

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,623
Puanı
860
Bu akşam herkeste bir sersemlik var. Kafa olarak her şey bitmiş gibi oynuyorlar. İlla bir şok mu yaşamamız gerekiyor? Böyle devam ederse bu maçı zor bitiririz.

• Beğendim
Reactions: bazinga

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,373
Puanı
1,060
İşte öyle bir ethernet kablosu çeşiti yoksa çok büyük hayal kırıklığı olur benim için, nasıl olmaz yani :A

İki başlı ethernet ucu olmalı. Yani bir tarafı modeme bağlansın, diğer tarafında da iki başlı olmalı ve 20-30 santim genişletilebilmeli ki hem TV hem PS'ye bağlanabilsin. Mantıklı ve pratik değil mi ama? :A
------

Şomdan ziyade benim her zamanki şanssızlığım... Ne zaman bir şeyi çok istesem, böyle handikap filan gerekse kan ter içinde sinir stres içinde kalırız en olmadık maçlarda ah... :A

Ama sevinen biz olacağız inancım tam... Maçın sonunda sevinen ben olacağım kısmetse....
https://images.app.goo.gl/w9YmQfVTWAuH3WYz7

@bazinga

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,760
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Fikir güzel de pratikte var mı bilmiyorum, ben görmedim. :A

• Üzücü

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,623
Puanı
860
Bu kadar saçma değişiklik yapılamaz ya. Hadi Hakan sakatlandı diyelim de Yusuf'u hangi akılla çıkardın? Ozan ve Caner neden hâlâ oyunda?

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,986
Puanı
1,060
Umarım :A bakalım ne olacak :A

------

• Güldürdün

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
Ethernet çoklayıcı iş görür mü? @Tolstoyevski :A
Maça dair giderek stres artıyor en az 2 fark bu maçta da olmayacaksa hangi maçta olacak ayıptır. :A

Stresim yükseliyor...

hqdefault.jpg

• Güldürdün
Reactions: Dosi and 12.Adam

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,623
Puanı
860
Şenol hoca dakikasına kadar değişiklikleri ezbere yapıyor. Çok takıntılı bir herif. Şu birilerine yaranma işini acilen bırakmalı.

Yusuf sahanın en kötülerinden biriydi niye çıkmasın ki? Caner ile birlikte çıkabilirdi o ayrı.
Hakan ile ikisi çıkınca bizim orta saha çöküyor. Birisinin kalıp pas istasyonu olması gerekiyor. Başka sorumluluk alabilecek oyuncu yok sahada bugün.