Tüm Zamanların En Favori Yerli Dizi Karakterini Seçiyoruz! (Genel Konu)

Anket Konularında Etiket Bildirimi Almak İstemiyorsanız Lütfen Seçeneklerden Birine Oy Veriniz

• Kullanılan toplam oy
    9
Mehmet Karahanlı(Baron)
Doğu Eşrefoğlu
İskender Büyük

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski
Mehmet Karahanlı(Baron)
Doğu Eşrefoğlu
İskender Büyük
Şu an her diziden maksimum 3 karakter sınırı var, Çakır ve Polat listede yer aldığı için içlerinden sadece birini seçebilirsin... Çok zor bir seçim cidden hepsi efsane, daha Aslan Amca vardı. :A
------

Görünce aklıma benim etkinlik geldi ben de sezonluk yapıyordum. :A O kadar karakter var ki 3'e indirmem çok zor o yüzden opsiyonlu geliyorum. :A

1) Poyraz Karayel (Poyraz Karayel)
2) Hülya Cevher (Hayat Şarkısı)
3) Merve Aksak (UTC)
4) Aysel (Kayıp Şehir)
5) Doktor Hanım (Kırmızı Oda)

@Tolstoyevski
İlk 3'ünü alıyorum o halde şimdilik :A

Eğer 100'ü de aşarsa belki gideceği yere dek genişletiriz sayıyı? @Dosi :A

Şu an her diziden maksimum 3 karakter sınırı var, Çakır ve Polat listede yer aldığı için içlerinden sadece birini seçebilirsin... Çok zor bir seçim cidden hepsi efsane, daha Aslan Amca vardı. :A
------

İlk 3'ünü alıyorum o halde şimdilik :A

Eğer 100'ü de aşarsa belki gideceği yere dek genişletiriz sayıyı? @Dosi :A
Şuan kafamı veremiyorum. Liste dolsun hele :A 100 çok az zaten

• Güldürdün
Çoğu kişi (ben de ucundan dahilim) sevdiği güncel dizilerdeki karakterleri yazmış hele ki çoğu ilk turu bile geçemeyecekken boşuna yer işgal edecekler. :A Yazan arkadaşlar alınmasın ama BZÇ, Akrep, Yasak Elma gibi sabun köpüğü dizilerin ne işi var. :A

Çoğu kişi (ben de ucundan dahilim) sevdiği güncel dizilerdeki karakterleri yazmış hele ki çoğu ilk turu bile geçemeyecekken boşuna yer işgal edecekler. :A Yazan arkadaşlar alınmasın ama BZÇ, Akrep, Yasak Elma vs. bu dizilerin ne işi var yani. :A
Ferda çok sevdiğim bir karakter ve ilk turu bile geçememe garantili ama böyle bir etkinlikte adının olması bile mutlu olmam için yeter, zaten dolu dolu 100 aday çıkaracak halimiz yok. :A

Bu arada Ender ve varsa Yıldız etkinliğin en iddialı karakterlerinden olacaktır. :A

------
Mehmet Karahanlı (Kurtlar Vadisi)
İskender Büyük (Kurtlar Vadisi Pusu)
Ezel Bayraktar (Ezel)

• Beğendim
Ferda çok sevdiğim bir karakter ve ilk turu bile geçememe garantili ama böyle bir etkinlikte adının olması bile mutlu olmam için yeter, zaten dolu dolu 100 aday çıkaracak halimiz yok. :A

Bu arada Ender ve varsa Yıldız etkinliğin en iddialı karakterlerinden olacaktır. :A
Hadi Yasak Elma bir nebze anlaşılır ama Akrep, Elimi Bırakma vs. bu işler birkaç sene sonra hatırlanmayacak ve dahil edilmesi saçma olur. Oysa tüm zamanlar denilince daha büyük ve iz bırakan işlerin düşünülmesi lazım. Bu arada kişisel alma genel konuşuyorum. :A

Hadi Yasak Elma bir nebze anlaşılır ama Akrep, Elimi Bırakma vs. bu işler birkaç sene sonra hatırlanmayacak ve dahil edilmesi saçma olur. Oysa tüm zamanlar denilince daha büyük ve iz bırakan işlerin düşünülmesi lazım. Bu arada kişisel alma genel konuşuyorum. :A
Bunu zaten aradan 1 sene falan geçse yazmazdım ama daha 4 ay önce final yapmış bir dizi ve forumda iyi kötü izleyeni vardı. :A

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl
  • Güldürdün
3 karakter sınırını 5 karakter olarak güncelledik şimdilik, 2 karakter daha önerebilirsiniz yani isterseniz :A

@Emre Ozansoy @bazinga @Maskeli Fedai @pompy @EmreCan @Aserat @slhttnmtl @Dosi @Forumdash
Parlakçılar kayboldu ama :A
Barış, Tülay - Bizim Hikaye deyip seriyi tamamlayım. Diğer adayların zaten söylenir. :A
------

Hangi dizilerden olduğunu da belirtsen yok demeyiz :A
------

Sınır 5'e çıktı, 2 karakter daha önerebilirsin yani :A
Pardon ya :A
Filiz Elibol - Bizim Hikaye
Fikri Elibol - Bizim Hikaye
Ferda Kendirci (Emgen) - Akrep

• Güldürdün
Bence yıl sınırı falan da gelmeli mesela son 2-3 sene içindeki diziler alınmamalı. :A İz bırakmış fenomen dizilerden karakter eklensin muhtemelen yıllar sonra hatırlanmayacak pembe dizilerinkiler değil. :A
Tüm zamanlar formatına aykırı olur, ama 2021'de çıkan dizileri eklemeyebiliriz çok yeniler sonuçta @Dosi sen ne diyorsun ortak olarak :A

• Beğendim
Reactions: Dosi
@Aserat 'a katılıyorum.
Bazı sınırlar konulmalı. 2021'de olabilir. En az 25 bölümde olabilir. Bence 2020'de olmamalı
Tamam o halde 2020 ve sonrasında çıkan dizilerden karakterler yer almayacak diyelim, bölüm limitine gerek yok ama sonuçta mini diziler de yer alabilir Şahsiyet gibi :A 3-5 bölüm süren diziden de karakter kimse önermez gibi zaten (b)

• Beğendim
Reactions: Dosi