Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
images

TV8'in sevilen yarışma programı Survivor 2023'e bu hafta veda eden isim belli oldu.

Yapımcılığını ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı'nın üstlendiği; her sezon büyük ilgiyle takip edilen yarışmada bu hafta elenen isim Gönüllüler takımından Tunga oldu.

Survivor 2023, yeni bölümleriyle TV8'de!

• Harika
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Yarışma öncesi kızlar bu balonu şişirdikçe şişirdiler. Nasıl bir balonsa daha 4. haftadan, eleme potasında karşısında yarışmaya sonradan katılan Fatih, Batuhan gibi kolayca elebileyeceği rakipler olduğu halde elendi Balonga :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Yarışma öncesi kızlar bu balonu şişirdikçe şişirdiler. Nasıl bir balonsa daha 4. haftadan, eleme potasında karşısında yarışmaya sonradan katılan Fatih, Batuhan gibi kolayca elebileyeceği rakipler olduğu halde elendi Balonga :A
Uzun zamandır Survivor izlerim, böyle balon görmedim Utku beyciğim. :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
isminden dolayı ilk başlarda tek bildiğim isimdi. Şaşırmadım elenmesine :A dün izlerken az çok tahmin edinilebilen bir durumdu. Fatih iyi konuştu :A

• Güldürdün

Mr.At

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,080
Puanı
461
Web Sitesi
gecmisinmizikacisi.blogspot.com.tr
Duygu Çetinkaya’nın ilk haftadan elenişi geliyor yalnızca aklıma Utku beyciğim. Başka da yok. :A
Hilmicem Duygunun karşısına çıkmasaydı kesinlikle elenmeyecegi bir potaydi o. Hilmi böyle bir hamle yapmasaydı Acun reytingine reyting katardi. Duygu reality için çok iyi bir kozdu o zaman. Net birleşmeye kadar giderdi, keşke Hilmi böyle bir hamle yapmasaydı...

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Duygu Çetinkaya’nın ilk haftadan elenişi geliyor yalnızca aklıma Utku beyciğim. Başka da yok. :A
Duygu'nun elendiği pota son iki Survivor şampiyonu Hilmicem ve Turabi'ydi yalnız. O bambaşka bir olay ya. Acun o kadar büyük bir şok oldu ki o olay sonradan eleme sistemini değiştirdi dörtlü potalar falan getirdi böyle kazayla gitmesin önemli isimler diye :A
------

İyi ki izlememişim bu sezon. İzleyici böyle bir parçayı hangi akılla eler anlamıyorum.
İzleyici artık balonlara acımıyor, vuruyor hemen tekmeyi. Mesela geçen sezon da uzun boylu dondurma düşkünü bir balon vardı. Daha yarışmanın ortasında elendi gitti :A
------

isminden dolayı ilk başlarda tek bildiğim isimdi. Şaşırmadım elenmesine :A dün izlerken az çok tahmin edinilebilen bir durumdu. Fatih iyi konuştu :A
Kızlar çok şişirdiği için bir süre daha ilerler diye düşünüyordum ben ama finallere gidecek bir durumu da yoktu zaten o belliydi tabii :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Duygu'nun elendiği pota son iki Survivor şampiyonu Hilmicem ve Turabi'ydi yalnız. O bambaşka bir olay ya. Acun o kadar büyük bir şok oldu ki o olay sonradan eleme sistemini değiştirdi dörtlü potalar falan getirdi böyle kazayla gitmesin önemli isimler diye :A
------

İzleyici artık balonlara acımıyor, vuruyor hemen tekmeyi. Mesela geçen sezon da uzun boylu dondurma düşkünü bir balon vardı. Daha yarışmanın ortasında elendi gitti :A
------

Kızlar çok şişirdiği için bir süre daha ilerler diye düşünüyordum ben ama finallere gidecek bir durumu da yoktu zaten o belliydi tabii :A
Yakışıklılık (ki öyle görmedim) bir yere kadar :A Emre iyiki izlemedim diyorda, dün Survivor izlediğini işaretlemiş ve izlediği gün beğendiği ‘parça’nın elenmesi talihsiz olmuş :A

• Güldürdün

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Yakışıklılık (ki öyle görmedim) bir yere kadar :A Emre iyiki izlemedim diyorda, dün Survivor izlediğini işaretlemiş ve izlediği gün beğendiği ‘parça’nın elenmesi talihsiz olmuş :A
Bilmiyorum valla beğeneni çok vardı. Ama dediğin gibi tipi de kurtaramadı kendisini. Daha önce de demiştim ana konuda, çocukta ne performans var ne de konuşmasını biliyor. O yüzden tipi de ancak bir yere kadar kurtarabilirdi kendisini, öyle de oldu :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,078
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
------

Emre iyiki izlemedim diyorda, dün Survivor izlediğini işaretlemiş ve izlediği gün beğendiği ‘parça’nın elenmesi talihsiz olmuş :A
Sadece yarışmacılara depremin olduğu açıklandığı akşam izledim. Dünün konusunda ise oyumu daha önce kullandığım ve anket şıklarında kayma olduğu için izlemiş gibi gözükmüşüm. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and MasacRE