TV8 Survivor All Star 2024 - Program Yorumları

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,586
Puanı
280
Bu yazıyı yazan Nagihan Fanına söyle önce Türkçe yazmayı öğrensin. Gerçi Nagihan'ı tutuyor. Allah'ın başka dert vermesine gerek yok. Kendi kendisinin belasını bulmuş. Yok olup gidecekler. Bende fanların hepsi engelli. Aşırıya kaçan her hesabı engelliyorum. 😅 Gözüm görmeyince rahat ediyorum. Boş çar (Paçoz Nagi) ve yaverleri (Fanları) benim için. Allah size kolaylık versin.. 😅😅

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,420
Puanı
1,061
Bu yazıyı yazan Nagihan Fanına söyle önce Türkçe yazmayı öğrensin. Gerçi Nagihan'ı tutuyor. Allah'ın başka dert vermesine gerek yok. Kendi kendisinin belasını bulmuş. Yok olup gidecekler. Bende fanların hepsi engelli. Aşırıya kaçan her hesabı engelliyorum. 😅 Gözüm görmeyince rahat ediyorum. Boş çar (Paçoz Nagi) ve yaverleri (Fanları) benim için. Allah size kolaylık versin.. 😅😅
Ne ağladın be bak bugün 4 farklı atış var Queen yine 2/2 yaptı daha çok zırla :A

------

Garanti sayı Atakan 10 oyun oldu galibiyeti yok :F

Son düzenleme:

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,420
Puanı
1,061
  • Güldürdün
Reactions: Dosi and Angelica

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,586
Puanı
280
Atakan yine en dipte :F bundan kötüsü @serhatt ın koynuna düşmek olur bunun için :F

2 gündür seni patates çuvalına çevirdim. Fırıldak gibi lafları döndürüp duruyorsun tatlım. 😅😅 8.'liği başarı saydığını yazan sensin. Ben değil. Hâlâ bunun üzerine konuşuyorsun canım. Kendi dediklerinden sonra hâlâ da Quenn kabul etmeye devam ediyorsun. Enteresan 😅😅😅 Başındaki beyni çıkartıp yazı yazdığını düşünüyorum artık. 😂😂😂

• Güldürdün
Reactions: Angelica

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,420
Puanı
1,061
Nefo Atakan a saplamış :A

------

2 gündür seni patates çuvalına çevirdim. Fırıldak gibi lafları döndürüp duruyorsun tatlım. 😅😅 8.'liği başarı saydığını yazan sensin. Ben değil. Hâlâ bunun üzerine konuşuyorsun canım. Kendi dediklerinden sonra hâlâ da Quenn kabul etmeye devam ediyorsun. Enteresan 😅😅😅 Başındaki beyni çıkartıp yazı yazdığını düşünüyorum artık. 😂😂😂
Daha çok zırla tatlım hayallerin güzelmiş :A

• Güldürdün
Reactions: Angelica

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,586
Puanı
280
bırak iyi edersin sonra hayallerine cevap vermeyince kaçtı, cevabı yok falan diyorsun kahkaha tutuyor beni :F
Zaten kaçak dövüşüyorsun. Dediklerin ortada. Ama ona rağmen kabul etmiyorsun. Bu şekilde olmasına karşın zırvalamaya devam ediyorsun. 😅😅😅😂

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,420
Puanı
1,061
Zaten kaçak dövüşüyorsun. Dediklerin ortada. Ama ona rağmen kabul etmiyorsun. Bu şekilde olmasına karşın zırvalamaya devam ediyorsun. 😅😅😅😂
aynaya bakmadan konuş gut naytlar ola :X istatistik tablosu ortada , sedaya bile üstünlük kurdu kadın napsın daha sen zırvalara dewamke bebişim

• Güldürdün
Reactions: Hobbit