TV8 Survivor All Star 2024 - Program Yorumları

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,313
Puanı
264
Kırmızı takımda başından beri elle tutulur tek adam Özgür'dü benim nezdimde. Turabi ve tayfasına baş kaldırıp, kaptan olduğu hafta yazılınca haklı olarka isyan etmişti ve o gruba karşı olan bi çok izleyicinin sesi olmuştu. Fakat çok hızlı kendini tüketti. Turabi ile çıktığı potada tüm kırmızı takım Turabi'ye destek olurken ona destek olan tek isim Pınar'dı ve o ilk kadın potasında Pınar'ı yazdı. Biraz dik dursaydın be Özgür. Yazık ettin kendine :) :)

• Aynen
  • Beğendim
Reactions: xemrexxx and Dosi

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,721
Puanı
710
Pınar’ın ağlama nedeni tamamen düelloya kalacak olması. Sırf çoğunluk Gizem yazacak diye korkusundan Aleyna yazamadı, Özgür’ün onun ismini yazacağını hiç düşünmüyordu çünkü. Planları suya düştü.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,801
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: xemrexxx

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,313
Puanı
264
Gizem'i daha önceden de biliyoruz. Daha önceki 2 survivorunda da gördük ki kalabalık gruba yanlayıp parazit gibi takılıp gün doldurur. İlk kaybedilen oyunda zaten potada olacak.

Pınar ortalığı karıştırıyor, insanları dolduruyor falan da en azından düşündüğünü rahatlıkla dile getiriyor. Gizem gibi silik birini izlemektense Pınar'ı tercih ederim.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,060
Puanı
1,060
  • Güldürdün

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,429
Puanı
1,061

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,237
Puanı
280
  • İlginç

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,060
Puanı
1,060
Ogesu Seda ve Damlayı satmış döverler onu :F
------

Teyzoş Özgür dedeye saldırı var yaşıtını savun hemen :F @Hobbit @dreamy @The_Erinch @Dosi

Haklılar Özgürün Pınarı yazması yanlıştı 😂
------

Bunlarda işte 6 ay ünlüyüm diye takılanlardan. Survivor bir süre yok olsa, bunlarda piyasadan silinmiş oluyor :)
Gayette doğru konuşmuş

• Güldürdün

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,060
Puanı
1,060
Pınar’ın ağlama nedeni tamamen düelloya kalacak olması. Sırf çoğunluk Gizem yazacak diye korkusundan Aleyna yazamadı, Özgür’ün onun ismini yazacağını hiç düşünmüyordu çünkü. Planları suya düştü.
Hayır tamamen Özgürün yazacağını düşünmediği için ağladı çünkü kaptan iken yazıldığı için tepki göstermişti kaptanım merhaba yazılmamam gerekiyordu yazıldım diye Pınar da bu yüzden ağladı tepki gösteren adam niye yazdı diye yoksa düello yüzünden değil
------

Abla, dediğine bir lafım olmadı ki. Bunların girdiği havalar beni benden alıyor sadece. ☺️
Bir havaya girmemiş ki gayet normal yorum yapmış ☺️

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,237
Puanı
280
Hayır tamamen Özgürün yazacağını düşünmediği için ağladı çünkü kaptan iken yazıldığı için tepki göstermişti kaptanım merhaba yazılmamam gerekiyordu yazıldım diye Pınar da bu yüzden ağladı tepki gösteren adam niye yazdı diye yoksa düello yüzünden değil
------

Bir havaya girmemiş ki gayet normal yorum yapmış ☺️
Yok abla ben genel manada diyorum. Eski yarışmacılar 6 aylık bir kıymete giriyor ya, onlara çok gülüyorum. Genel bir yorum yaptım. Mesela Survivor olmasa hayatımızda bunlar olmayacaktı. 😅

• Beğendim
Reactions: Angelica

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,721
Puanı
710
------
Tamam işte Özgür’ün yazacağını düşünmemişti ve düelloya kaldığı için ağlıyor. Çünkü “ben hep Aleyna’yı yazacağım” dedikten sonra kendisini kurtarmak için Gizem yazdı çoğunluğa uyarak. :A

• Güldürdün
Reactions: Angelica