TV8 Survivor All Star 2024 - Program Yorumları

Adaya eğlence gelmesi için Sabriye ve Berna hemen gelmeli. Macun reis duy bizi.. Ada kaosdan geçilmiyor. Nefes almak istiyoruz 😅

Kaos>>>Eğlence… :A
İlk röportaj :F

------

Adaya eğlence gelmesi için Sabriye ve Berna hemen gelmeli. Macun reis duy bizi.. Ada kaosdan geçilmiyor. Nefes almak istiyoruz 😅
Yahu %15 le oynar niye gelsinler aya 2 si de gider :F
------

Batuhan mı daha gurursuz, Nagihan mı emin olamadım Sherlock beyciğim. :A
Ergen Batıkan geliyormuş daha. :A 2 yıl falan sürecek herhalde bu sezon. :A
Bunların aldığı ücretler açıklandı :X
En yüksek turabi, Nefise ve hakanmış

Macunun yerinde olsam hakan ı postalarım işe yaramıyor en yüksek ücreti alıyor :X koy Batuhan la Poyrazı aynı takıma biraz da mavi takım kaosu izleyelim :X

Ademi de getiririz. Üçgen aşk olur :)
Sabriye komik kız. Belli olmaz ne yapacağı. Aysuyu harcar mesela ama Furkan yine deli olur :) :)
Adem gelmicem diye açıklama yaptı 2 gün önce, Anıl berk baki de gelmiyormuş acın açıkladı konseyde

Geriye Hikmet ve Batuhan kalıyor ama hikmeti getirirse hangi takıma koyarsa koysun o takım karışur

Sabriye anca güç oyunlarında işe yarar başka sayı alamaz bence

Son düzenleme:
Gizem ve Aleyna adaya resmen Yunus Emre'yi sakinleştirmek için gelmiş gibiler şu eforun yarısını oyunlarda sergileseler yıldız olurlar :) :) :)

Bu oyunda kırmızının en iyi kadını Aleyna iken neden Bozok ile eşleştirildi? Nagihan istatistik kasacağım derken takımın kaderiyle oynadı yine.

Son düzenleme:
  • Güldürdün
  • Harika
Reactions: dreamy and serhatt
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and dreamy
Son düzenleme:
Kendimi soyutlayacağım diyorum. Sonra bir isim atılıyor ortaya geliyor diye. Hopp sonra kendimi yine Survivor da buluyorum. İzlemiyorum ama yarışmacı gelme sürecini çok merak ediyorum. Ve bir denilen çok doğru. Acun'cum programı 2025'de falan mı bitireceksin gerçekten ne yapıyorsun kardeşim ya. 😂😂
Batuhan,Adem ve Hikmet geliyor mu şimdi harbi?

Zaten takipleşmiyorlarmış ki. Antiler o kadar takıntılı kızın sosyal medya hesabından çıkmıyorlar :A

Önemli olan sadece parkur hızı değil, atışlarla noktayı koyabilmek? :A
Her türlü Aleyna denen sarı anakondadan daha iyi olduğu kesin. :A

The Challenge izlemediğini çok belli ediyorsun İsot. :A

• Güldürdün
  • Sinir Bozucu
Reactions: 12.Adam and dreamy