Survivor All Star 2024 Kadrosu Belli Oldu, Turabi Kadroda!

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
IMG_8264.jpeg

Survivor All Star 2024 kadrosu belli oldu.

Acun Ilıcalı’nın paylaştığı videoda yarışmaya katılacak isimler belli oldu. Geçtiğimiz günlerde katılmayacağını belirten Turabi’nin de yer alması dikkat çekti.

Nagihan Karadere, Nihat Altınkaya, Ogeday Girişken, Aleyna Kalaycıoğlu, Sercan Yıldırım, Damla Can, Turabi Çamkıran, Yiğit Poyraz, Merve Aydın, Nefise Karatay, Doğukan Manço, Seda Ocak, Yasin Obuz, Sahra Işık, Gizem Memiç, Özgür Tetik, Furkan Kızılay ve Hakan Hatipoğlu gibi isimleri ise geçtiğimiz günlerde açıklanmıştı. Paylaşılan videoda Begüm Yücetan, Berna Canbeldek, Yunus Emre Özden, Seda Aktuğlu, Pınar Saka ve Bozok Gören’in de yer alacağı kesinleşti.

Survivor All Star 2024 TV8'de!

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Kadın yarışmacılar daha güçlü, keşke kızlar ve erkekler olarak yapsalar. Son senelerdeki sistemi çok başarısızdı. Seda Aktuğlu en zayıf halka. Onun reytingide yok. Yedeklerdende çok bir sürpriz beklemiyorum. Yarışmanın ömrünü uzatmak için çoğu güçsüz yarışmacılar katılacaktır. Adı geçen güçlü bir kaç isim yer almamış.

Geçen sene Barış yarıştıysa Turabi o deynek ile hayli hayli yarışır.
Turabi yarışmada başarılı olmazsa sağlık problemini bahane edecektir. Artık ne kadarı doğru bilemem. Yarışmada yer almak için önceki paylaşımlarından dolayı kendisine pek güvenemiyorum. Başarılı bir yarışmacı o ayrı ama bir çok paylaşımlarından dolayı bu kadroda en sevmediğim isim diyebilirim.

En güçlü isim olarak Nefise’yi görüyorum. Siyah saç yakışmış kendisine. Pınar kendi zamanında iyi bir performansı vardı. En iyiler arasında yer alması muhtemel. Eski başarılı bir çok ismin yaşı artık ilerlediği için eski performanslarını beklemiyorum.

Yarışmayı izlememeye özen göstereceğim :A Son aylarda neredeyse hiç Tv8 Masterchef’e denk gelmiyorum. Darısı Survivor’a :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,643
Puanı
1,061
Kadın yarışmacılar daha güçlü, keşke kızlar ve erkekler olarak yapsalar. Son senelerdeki sistemi çok başarısızdı. Seda Aktuğlu en zayıf halka. Onun reytingide yok. Yedeklerdende çok bir sürpriz beklemiyorum. Yarışmanın ömrünü uzatmak için çoğu güçsüz yarışmacılar katılacaktır. Adı geçen güçlü bir kaç isim yer almamış.

Geçen sene Barış yarıştıysa Turabi o deynek ile hayli hayli yarışır.
Turabi yarışmada başarılı olmazsa sağlık problemini bahane edecektir. Artık ne kadarı doğru bilemem. Yarışmada yer almak için önceki paylaşımlarından dolayı kendisine pek güvenemiyorum. Başarılı bir yarışmacı o ayrı ama bir çok paylaşımlarından dolayı bu kadroda en sevmediğim isim diyebilirim.

En güçlü isim olarak Nefise’yi görüyorum. Siyah saç yakışmış kendisine. Pınar kendi zamanında iyi bir performansı vardı. En iyiler arasında yer alması muhtemel. Eski başarılı bir çok ismin yaşı artık ilerlediği için eski performanslarını beklemiyorum.

Yarışmayı izlememeye özen göstereceğim :A Son aylarda neredeyse hiç Tv8 Masterchef’e denk gelmiyorum. Darısı Survivor’a :A
Seda ablam seni yolar be höst :A :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,643
Puanı
1,061
işte kürekler yelkenliler falan:A
------

Turabi sakatsa nasıl katılabilir?
ayol geçen sene bacağı olmayan adam oynadı :X ondan önce @Angelica maraş barışı sakat sakat finale bile çıktı olur mu olur :F
------

Bu kadroda en sönük isim. zamanın şampiyonu Merve’yi de gördük :A Seda’nın çenesi ses tonunu çekeceklere kolaylık diyorum :A iki Seda var millet karıştıracak :A alamancı Seda diyelim :A
ayol nia şampiyon olmadı mı odu yani seda ablam ona on basar :X

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,183
Puanı
1,060
------

ayol geçen sene bacağı olmayan adam oynadı :X ondan önce @Angelica maraş barışı sakat sakat finale bile çıktı olur mu olur :F
------

------

------

Ah Barışım 😍

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060